Hangi km saatini almalıyım?

Tepki
90
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben de bu yol bilgisayarını tekrar sipariş vermek üzereyim. İgs618 kulladım, bu modeli de getirttim ama çok uzun süre kullamadım. İgs618 de ekranı özelleştirebilme ve Gps haritalandırma özelliği var bunda o özellikler yok. Pili çok uzun gittiğini söylüyorlar. Nabız bandı hız ve kadans sensörleri bağlanıyor ki bence yol bilgisayarı için yeterli. Sipariş vermek isterseniz ortak sipariş geçebiliriz, 2 li alımda epey uyguna geliyordu baktığım kadarıyla; yanıma yancı arıyordum ben de :) Şu anda Aliexpress de indirim var
selam ben bu ürünü almayı düşünüyorum kadans senserü, montaj aparatı ve hr60 nabız ölçer ile 880 tl gibi bir rakama geliyor ve türkiyede %20 vergi de ödenecek sanırım. birde speed sensör var bu ürün zaten hızı ölçmüyormu bu sensör dahamı doğru ölçüyor o yüzdenmi ayrı olarak satılıyor

Scudo

Yldrm07

Forum Demirbaşı
Tepki
500
İsim
Yıldırım
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@çağatayutku ben satıcıya mesaj attım. Ürünün fiyatını 20 dolar civarı yazacaklar. Ama bende sensör yok. Belki size biraz daha fazla yazarlar. Tam bilmiyorum. Bir mesaj atıp düşük yazmalarını isteyin bence. Speed sensör daha çok gps in çalışamadığı noktalarda lazım oluyor. Mesela trainer.... yada kötü havalarda gps in çekmediği durumlarda. Tünel, kapalı hava şartları vb. Ben sensörleri almadığım için fiyat yarıya düşüyor. Şimdilik bu şekilde idare edeceğim.

• Beğen
Tepkiler: çağatayutku

NoCycling

Forum Bağımlısı
Tepki
1.752
İsim
Mustafa K.
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
selam ben bu ürünü almayı düşünüyorum kadans senserü, montaj aparatı ve hr60 nabız ölçer ile 880 tl gibi bir rakama geliyor ve türkiyede %20 vergi de ödenecek sanırım. birde speed sensör var bu ürün zaten hızı ölçmüyormu bu sensör dahamı doğru ölçüyor o yüzdenmi ayrı olarak satılıyor
Hızı kendi ölçer hocam, hız sensörü ev içi kullanımda ya da gps az çeken yerlerde iyi oluyor. Hız sensörü olan paketler de mevcut. Sensörler magene olursa daha uygun oluyor fiyat.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: çağatayutku
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yldrm07 Kullanmadığım için bir şey diyemem, ama bir kişi denk gelmişti yolda o da memnundu.

• Beğen
Tepkiler: Yldrm07

Boraberki

Üye
Tepki
69
İsim
Bora
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@çağatayutku ben satıcıya mesaj attım. Ürünün fiyatını 20 dolar civarı yazacaklar. Ama bende sensör yok. Belki size biraz daha fazla yazarlar. Tam bilmiyorum. Bir mesaj atıp düşük yazmalarını isteyin bence. Speed sensör daha çok gps in çalışamadığı noktalarda lazım oluyor. Mesela trainer.... yada kötü havalarda gps in çekmediği durumlarda. Tünel, kapalı hava şartları vb. Ben sensörleri almadığım için fiyat yarıya düşüyor. Şimdilik bu şekilde idare edeceğim.
Merhabalar. Bende bu ürünü almayı düşünüyorum. Alım yaptınız mı? Daha öncelerde çok fazla alım yaptım a.exp. den ama corona sürecinde gönderimler geliyor mu yada süreçler 2 katına mı çıkıyor merak içindeyim. Takip ettiğinizde ürün çıkmış görünüyormu? Normal şartlarda temmuzu bulur ama ptt nasıl yaklaşıyor yurtdışından gelen kargolara tahmin etmek zor.

Yldrm07

Forum Demirbaşı
Tepki
500
İsim
Yıldırım
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Boraberki genelde sorun yok gelir diyorlar. Satıcı benimkini hemen ertesi gün gönderdi. 18 Mayısta verdim. Son durum aşağıda. Tahmini teslimat 07 Haziran - 18 Haziran diyor.

• Menşe ülkesinden yola çıktı
    2020-05-27 23:30:59 [GMT+8]

• Gönderi, havayolu tarafından kabul edildi
    2020-05-21 16:23:35 [GMT+8]

• Gönderi, menşe ülkesi deposundan yola çıktı
    2020-05-21 06:16:45 [GMT+8]

• Gönderi, menşe ülkesi deposunda
    2020-05-20 19:08:53 [GMT+8]

• Gönderi sevk edildi
    2020-05-20 19:05:53 [GMT+8]
@Boraberki Bu arada indirimi kaçırdınız. Şu anda cihaz ve gidon aparatı 75 dolar. Biz 54 - 57 dolar arasında almıştık.

• Beğen
Tepkiler: Boraberki

Boraberki

Üye
Tepki
69
İsim
Bora
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Yldrm07 Gerçekten iyi fiyata almışsınız. İyi günlerde kullanmanızı dilerim. Bende Antalyadayım 10 gün ile kaçırmışım, beraber alabilirmişiz :) Hiç önceki fiyatı bilmediğimden, söylemeseniz alacaktım bende. Biraz daha indirim bekleyim o zaman. Teşekkürler.

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.496
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Boraberki Aliexprees uygulamasına akşamları girmeyi deneyin indirimleri göreceksiniz.

Yldrm07

Forum Demirbaşı
Tepki
500
İsim
Yıldırım
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Boraberki genelde sorun yok gelir diyorlar. Satıcı benimkini hemen ertesi gün gönderdi.
@Yldrm07 Gerçekten iyi fiyata almışsınız. İyi günlerde kullanmanızı dilerim. Bende Antalyadayım 10 gün ile kaçırmışım, beraber alabilirmişiz :) Hiç önceki fiyatı bilmediğimden, söylemeseniz alacaktım bende. Biraz daha indirim bekleyim o zaman. Teşekkürler.
evet. Olabilirdi. Güzeldi indirim. Bence ara ara bakın. En azından 60 dolar civarlarına düşebiliyor

• Beğen

AeroKnight

Daimi Üye
Tepki
471
İsim
Emre
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Garmin edge 1030 almalısınız.

Yldrm07

Forum Demirbaşı
Tepki
500
İsim
Yıldırım
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Garmin edge 1030 almalısınız.
Hocam ne yaptın. 1000 tl lik bisiklete 5000 tl lik Garmin mi takalım 😀😀😀

O kadar bütçe olsa güzel bir yol bisikleti alırdım.

Tepki
90
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhabalar. Bende bu ürünü almayı düşünüyorum. Alım yaptınız mı? Daha öncelerde çok fazla alım yaptım a.exp. den ama corona sürecinde gönderimler geliyor mu yada süreçler 2 katına mı çıkıyor merak içindeyim. Takip ettiğinizde ürün çıkmış görünüyormu? Normal şartlarda temmuzu bulur ama ptt nasıl yaklaşıyor yurtdışından gelen kargolara tahmin etmek zor.
Ben 1 hafta önce aldım igsport 50es ve nabız ölçer kol bandı 650 tlye geldi kargom çinden çıkmış yolda gözüküyor

Boraberki

Üye
Tepki
69
İsim
Bora
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Yldrm07 aldım gönderdiğinizden. Teşekkür ederim.

bariss.t

Daimi Üye
Tepki
313
İsim
Barış T.
Bisiklet
b'Twin
İgps 50'mi decathlondaki yeni gps'li saati mi önerirsiniz? Şu anda igps 488 lira görünüyor. Vergisi ile birlikte 550 civarına geliyor. 600 liraya decathlonda tr garantili cihaz var.

Ant+ bluetooth kadans ve hız sensörüm var hali hazırda.

Boraberki

Üye
Tepki
69
İsim
Bora
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İgps 50'mi decathlondaki yeni gps'li saati mi önerirsiniz? Şu anda igps 488 lira görünüyor. Vergisi ile birlikte 550 civarına geliyor. 600 liraya decathlonda tr garantili cihaz var.

Bende baktım decathlondakine ancak çok yeni. Hiç hakkında bilgi, yorum yok. Uzun - kısa vadede ne gibi bir randıman sağlar, sorun çıkartırmı bilemediğimden vazgeçtim ondan. Ben az önce 450 tl ye aldım igps yi indirimli. Vergiside zaten çinden gelene kadar bir sonraki aya kalır çok dokunmaz. :)

Yldrm07

Forum Demirbaşı
Tepki
500
İsim
Yıldırım
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Boraberki Hayırlı olsun

merhaba. Ben daha önce hiç birini kullanmadım ama alırken onada bakmıştım. Öncelikle pahalı. 650 tl. Ben igps50e yi 57 dolara aldım. Bir aksilik olmazsa 30 tl civarıda vergi eklenir. 440 tl ye falan gelir. İkinci ve bir bakıma bir çok kişi için önemli olan şarj süresi. Dechatlondaki 12 saat. Bu 40 saat. Birde benim için ekranı daha güzel geldi. Sıcaklık ölçer var. Ve sanırım bir kaç parametre daha.
Evet garanti önemli ama ben bir çok şey aldım. Şükür bugüne kadar büyük bir sorunla karşılaşmadım.

• Beğen

bariss.t

Daimi Üye
Tepki
313
İsim
Barış T.
Bisiklet
b'Twin
Bende baktım decathlondakine ancak çok yeni. Hiç hakkında bilgi, yorum yok. Uzun - kısa vadede ne gibi bir randıman sağlar, sorun çıkartırmı bilemediğimden vazgeçtim ondan. Ben az önce 450 tl ye aldım igps yi indirimli. Vergiside zaten çinden gelene kadar bir sonraki aya kalır çok dokunmaz. :)
Evet. Yurtdışı sitelerde de inceleme yorum yok henüz. Eğimi % olarak görebilmekte önemliymiş onu fark ettim bugün.

@Boraberki Hayırlı olsun

merhaba. Ben daha önce hiç birini kullanmadım ama alırken onada bakmıştım. Öncelikle pahalı. 650 tl. Ben igps50e yi 57 dolara aldım. Bir aksilik olmazsa 30 tl civarıda vergi eklenir. 440 tl ye falan gelir. İkinci ve bir bakıma bir çok kişi için önemli olan şarj süresi. Dechatlondaki 12 saat. Bu 40 saat. Birde benim için ekranı daha güzel geldi. Sıcaklık ölçer var. Ve sanırım bir kaç parametre daha.
Evet garanti önemli ama ben bir çok şey aldım. Şükür bugüne kadar büyük bir sorunla karşılaşmadım.
Şarj süresi garminlerde de ortalama 10-12 saat arasında. İgpsport'un 40 saat batarya süresi baya bi avantaj. Decathlon'un şu anda görünen tek avantajı garantisi gibi duruyor. 3-4 gün önce 600 lirayken 650 olmuş. 650 edeceğini de düşünmüyorum açıkçası.

• Beğen
Tepkiler: Yldrm07

Yldrm07

Forum Demirbaşı
Tepki
500
İsim
Yıldırım
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Evet. Yurtdışı sitelerde de inceleme yorum yok henüz. Eğimi % olarak görebilmekte önemliymiş onu fark ettim bugün.

Şarj süresi garminlerde de ortalama 10-12 saat arasında. İgpsport'un 40 saat batarya süresi baya bi avantaj. Decathlon'un şu anda görünen tek avantajı garantisi gibi duruyor. 3-4 gün önce 600 lirayken 650 olmuş. 650 edeceğini de düşünmüyorum açıkçası.
Aynen bende katılmıyorum. O yüzden garanti riskini alarak yurtdışından aldık. Ama şunuda söylemek istiyorum. Cihazla ilgili konuda sıkıntı yaşayan bir arkadaş durumu igpsport firmasına bildirmiş ve AliExpress te cihazı aldığı firma ona yanlış hatırlamıyorsam yeni cihaz falan gönderip sorunu çözmüş. Yani garantisi yok gibi düşünmeyin. Esas firma cihazının arkasında. Yazıyı bulursam paylaşırım.
Evet arkadaşlar İGPSPORT firması yaptı yapacağını. Arkadaş Aliexpressten İGS50E cihazı aldı fakat ne yaparsak yapalım GPS sinyali gelmiyordu cihaza. Satışı yapan firmaya direkt anlaşmazlık açtık satış yapan firma arkadaşa biraz afra tafra yaptı. 1-2 çözüm önerisinden sonra cihazı gönderin bakalım dediler. PTT 150 TL lik kargo ücreti çıkartınca süreçten vazgeçtik. Sonra diğer bir arkadaş İGPSPORT resmi sitesine yazmak fikrini ortaya attı. İGPSPORT firmasından anında dönüş aldık ve bize satın aldığımız mağazanın bilgilerini sordular. Kısa bir sürenin ardından mağaza ile iletişime geçtiklerini yeni ürünün tarafımıza gönderileceğini söylediler. Satın aldığımız mağazaya durumu teyit etmek için yazdığımızda 2 gün içerisinde ürünü kargoya vereceklerini belirttiler. Mutlu son bugün sabah arkadaşa ürünü kargoya verip takip numarasını göndermişler. Ben bu kadar müşterisinin arkasında duran firma görmedim açıkçası. Aklınızda bulunsun sıkıntı yaşayan arkadaşlar için rehber olsun diye yazdım.
@bariss.t bu mesaj dı. Yeni cihaz göndermişler. Daha iyi garanti mi olur 😊

Son düzenleme: