Eşşekten İngiliz atına bir dönüşüm hikayesi

Scudo
Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Murat gardaşım kelimeler kifayetsiz harika bir iş çıkarmışsın. Emeğine yüreğine sağlık.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.416
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
En önemli ayrıntıyı kimse fark etmemiş. 9 gramlık kablo kanalının 2 grama düşmesi muhteşem bir ayrıntı. Gerisi yalan :D

Murat abi eline, emeğine sağlık. Bu işi senin kadar güzel yapan görmedim. Kablo kanalı hakkında biraz şaka yaptım ama o bile yaptığın işe verdiğin değerin bir kanıtı aslında.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.430
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Murat gardaşım kelimeler kifayetsiz harika bir iş çıkarmışsın. Emeğine yüreğine sağlık.
Foruma tekrar hosgeldin :koptum: Güzel yorumun icin cok tesekkür ederim T.....a'cigim.

En önemli ayrıntıyı kimse fark etmemiş. 9 gramlık kablo kanalının 2 grama düşmesi muhteşem bir ayrıntı. Gerisi yalan :D

Murat abi eline, emeğine sağlık. Bu işi senin kadar güzel yapan görmedim. Kablo kanalı hakkında biraz şaka yaptım ama o bile yaptığın işe verdiğin değerin bir kanıtı aslında.
Inan Bisiklet ile ilgili konular veya benim konular okadar ilgi cektigi icin tam seninle beraber 14 kisi yazmis ve bence bukadar kisinin icinde kablo kanali dikkat cekmemis. Dikkatini cekerim, dile kolay burada 14 kisiden bahst ediyorum, vay be ilgiye bak alakaya bak. :koptum::koptum::koptum::koptum::koptum:

Allahtan "Ayakkabimin baglarini yükseltmek istiyorum, nasil yaparim ve ne tavsiye edersiniz" diye konu acmadim. Acsam herhalde konu patlar ve yorum yagmuruna tutulurdu. :koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum:

Son düzenleme:
Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Foruma tekrar hosgeldin :koptum: Güzel yorumun icin cok tesekkür ederim T.....a'cigim.
Mapusluk günlerim geride kaldı ,Murat gardaşım lakin infazım duruyor yakayım diye uğraşıyorlar🤣 . Herkese bir sözümüz varda sineye çekim yapıyorum. Forumda eşin benzerin yok gardaşım teksin hem bilgin hem yaptığın işlerle , anlayacağın şampiyon sensin ikincileri ise kimse hatırlamaz.

Canachu

Üye
Tepki
13
İsim
Can
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Murat Cömez abi aynakol, ön aktarıcı ve kolu kaça verirsiniz bende gravel var dik rampaları çıkamıyorumda

Murat Cömez

Tepki
19.430
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Murat Cömez abi aynakol, ön aktarıcı ve kolu kaça verirsiniz bende gravel var dik rampaları çıkamıyorumda
Hayirdir Triban 100 nezamandan beri gravel oldu? ;)
Bu konuda satilik diye bir yazi sahsen ben göremedim, siz nerede gördünüz de kaca verirsiniz diye sordunuz merak ettim. Arti satmis olsam bile cikan komponent gravel komponenti degil ve size de cok pahali gelir.

Ama size bir tavsiyem var, hani 8li rubleden 7li olurmu diye sormustunuzya iste o olmasa size tavsiyem bir cift nike air ayakabisi alin rampalari böylece siz bisikletin üzerinde degil de bisiklet sizin sirtinizda daha rahat cikarsiniz.
Ayakkabi numaraniz 42 ise 43 almayin, ucuna nekadar gazete kagidi da koysaniz pek radumanli olmaz. Tabikigazete kagidi ile olur diyen süper ustalar da cikacaktir ama bence yinede olmaz.

Murat beyin bu işlere yani alım satım işlerine gireceğini zannetmiyorum .Bence daha itinalı yaklaşmalısınız derim.
Birak Tolga o aklinca gecenki konudan dolayi benile dalga geciyor. :koptum:

Canachu

Üye
Tepki
13
İsim
Can
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Murat Cömez satmayı düşünürdünüz diye dedim. tekerler dişli olduğu için çoğu kişi gravel diyor ayrıca şu videoyuda (link) bırakayım ;) saygılar

Murat Cömez

Tepki
19.430
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Murat Cömez satmayı düşünürdünüz diye dedim. tekerler dişli olduğu için çoğu kişi gravel diyor ayrıca şu videoyuda (link) bırakayım ;) saygılar
Olabilir ben Triban 100 ü yol olarak biliyorum. B-Twinn ilgi alanim olmadigi icin pek takibim de olan bir bisiklet degil. Hayirli olsun bisikletin, güle güle kullan. Umarim dedigin degsiklikleri basari ile tamalarsin.