Bisiklet Çantası/Heybe

DogukanKyn

Üye
Tepki
137
İsim
Doğukan Koyun
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba Arkadaşlar,
Ben en az 14 inc lik notebook koyabileceğim ona uygun bir bagaj çantası arıyorum. Tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
(link) bu ürün indirime girmiş bir bakın derim

• Beğen
Tepkiler: firfiryok
Scudo

oesen

Üye
Tepki
139
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ürünü kullandınız mı veya kullanan memnun olan var mı eşya kapasitesi, yolculuk esnasında sorun çıkarmaması, takma çıkarma taşıma pratikliği, eşyaları ayrıma ve kolay erişebilmek gibi, teşekkürler

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ürünü kullandınız mı veya kullanan memnun olan var mı eşya kapasitesi, yolculuk esnasında sorun çıkarmaması, takma çıkarma taşıma pratikliği, eşyaları ayrıma ve kolay erişebilmek gibi, teşekkürler
Hocam Anunnaki cantalardan tavsiye ederim. 30 litrelikler olur . Instagram uzerinden aratip irtibata gecebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin ve oesen

oesen

Üye
Tepki
139
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hocam Anunnaki cantalardan tavsiye ederim. 30 litrelikler olur . Instagram uzerinden aratip irtibata gecebilirsin.
Yorumunuz için teşekkür ederim supermario hocam inceleyeceğim

oesen

Üye
Tepki
139
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Evet abi, tanışıyoruz, seviliyorsun, teşekkür ederim tekrar yorumun için, eğer hitap etme şeklim seni rahatsız ettiyse özür dilerim 🙏🏼

Son düzenleme:

mikailyel

Üye
Tepki
1
İsim
Mikail
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar tolerance heybe çanta kullanan var mı ?

firfiryok

Üye
Tepki
6
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Merhaba arkadaşlar, bana günlük kullanabileceğim bagaja takıp kolayca çıkartabileceğim, notebook bölmesi bulunan ve sırt çantasına dönüşen bir model arıyorum.
İşe gidip gelirken kullanacağım.
Önerileriniz için teşekkürler.
Firat

elric1982

Daimi Üye
Tepki
665
İsim
Murat
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba arkadaşlar, bana günlük kullanabileceğim bagaja takıp kolayca çıkartabileceğim, notebook bölmesi bulunan ve sırt çantasına dönüşen bir model arıyorum.
İşe gidip gelirken kullanacağım.
Önerileriniz için teşekkürler.
Firat
Merhaba. Tchibo'ya bir göz atın. Vardı diye hatırlıyorum

• Beğen
Tepkiler: ngt_psy
Tepki
71
İsim
Türker
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba arkadaşlar. Görseldeki çantadan edindim bir adet Topeal 10 litre. Kullanıp memnun olan var mı ? Ya d daha sağlam durması için öneride bulunacak?

Dosyalar

Mtt

Aktif Üye
Tepki
114
İsim
Mücahit
Bisiklet
Kron
Merhaba arkadaşlar. Görseldeki çantadan edindim bir adet Topeal 10 litre. Kullanıp memnun olan var mı ? Ya d daha sağlam durması için öneride bulunacak?
(link) ben bunu aldım henüz elime ulaşmadı fiyatı çok cazip geldi

• Beğen
Tepkiler: Şenol U.

The Working Dead

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Eb
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba, katlanır bisikletim için bir bagaj düşünüyorum. Cırt bantla takılan çanta mı daha pratik ve mantıklı? Yoksa Decathlon'da satılan metal sepet takmak mi? Kullanış açısından hangisi daha iyi olur?

Dosyalar

ugurus

Daimi Üye
Tepki
438
İsim
Uğur
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
Cırt bant daha kullanışlı olur metal sepetten . Metal sepet tak çıkar yanına al olayı yoktur herhalde .”Bence tabi . Öne takılan. Decathlon daki 10L Lik katlanır kumaş sepet ayrı. O pratik ama 125 lira iken birden 175 lira yaptılar geçen hafta .

ben kendi elimdeki 2-3 çantayı kullanacağım . cırt cırt bant. Yapıştırıp , dikerek artık nasıl yapacaksam .

• Beğen
Tepkiler: The Working Dead

The Working Dead

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Eb
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hocam peki bu cırt çantalar kolayca takılıp çıkartılabilir mi? Mesela bisikleti kilitleyip markete girip çıkarken yanıma alabilir miyim kolayca? Aynen metal sepet sabit kalıyor bagaj üzerinde, şöyle düşünmüştüm; bir sırt çantası alıp sepetin içine atmak mı yoksa cırt çanta mi? Hangisi daha iyi olur acaba. Bisikleti çok az sürüyordum ama artık daha çok sürmeye başladım ve ihtiyaçlarımda artıyor, değişiyor haliyle.

ugurus

Daimi Üye
Tepki
438
İsim
Uğur
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
Ben hiç görmedim kullanmadım ama mantıken kolayca takılıp çıkarılır olur tabi. Sonuçta cırt cırt bant manığı bu bence . Mesela ben elimdeki çantalara cırt cırt bant aldım. İşlemi tamamlayınca kolayca takıp çıkarabileceğim .

• Beğen
Tepkiler: The Working Dead

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.254
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Merhaba, katlanır bisikletim için bir bagaj düşünüyorum. Cırt bantla takılan çanta mı daha pratik ve mantıklı? Yoksa Decathlon'da satılan metal sepet takmak mi? Kullanış açısından hangisi daha iyi olur?
İkinci görseldeki bagaj çantasını katlanır ve şehir bisikletimde kullanıyorum,bagaj demirine cırtbantlarla monte oluyor,takıp çıkarması çok basit oldukça kullanışlı bir çanta aynı zamanda askılı olduğundan bisikletin bagajından ayırıp omzuma asıp yanıma rahatlıkla alabiliyorum,su geçirmez bir kumaş yapısı ve içi ise ısıyı geçirmeyen bir malzemeyle kaplı,bence oldukça pratik ve kullanışlı bir ürün.Sepet hacim olarak daha çok şey taşıyabilir ama sabit olduğundan diğer çanta kadar pratik olmayabilir.

The Working Dead

Daimi Üye
Tepki
177
İsim
Eb
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Teşekkür ederim arkadaşlar, cırt cırtlı model çantadan almaya karar vereceğim gibi ama düşünüyorum halen 😂