Bisiklet bakımı

stzx

Üye
Tepki
0
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
aaaaaa

Son düzenleme:
Scudo

Albatros_65

Daimi Üye
Tepki
304
İsim
Mert Can
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba arkadaşlar. Bisikletimi yurda getirdim.Odamda kalorifere yaslamayı düşünüyorum.Biraz saçma soru ama sürekli orada durması boyaya zarar verir mi?Kadroda sararma felan yapar mı acaba?Petek baya yanıyor da merak ettim.Şimdiden tesekkürler

ATALAY16

Forum Bağımlısı
Tepki
1.757
İsim
Fatih Mehmet ATALAY
Bisiklet
Sedona
Merhaba arkadaşlar. Bisikletimi yurda getirdim.Odamda kalorifere yaslamayı düşünüyorum.Biraz saçma soru ama sürekli orada durması boyaya zarar verir mi?Kadroda sararma felan yapar mı acaba?Petek baya yanıyor da merak ettim.Şimdiden tesekkürler
nasıl bir sorun açar tam emin değilim ama iyi şeyler olmayacağı kesin :)

Umur Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
2.028
İsim
Bora
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sert ortam koşullarının zarar vermeyeceği bişey bulmak zor ama sizin endişe etmenizi gerektirecek bir sıkıntı yaşamazsınız, peteğe değen ksımlara bi havlu mavlu sarın en azından kontakt noktasında sürtünmeden falan sıkıntı olmasın. Benim şahsi tavsiyem, seleyi özellikle dayayın peteğe ki termal konfor açısından bi tık faydası olur belki :)

Albatros_65

Daimi Üye
Tepki
304
İsim
Mert Can
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Sert ortam koşullarının zarar vermeyeceği bişey bulmak zor ama sizin endişe etmenizi gerektirecek bir sıkıntı yaşamazsınız, peteğe değen ksımlara bi havlu mavlu sarın en azından kontakt noktasında sürtünmeden falan sıkıntı olmasın. Benim şahsi tavsiyem, seleyi özellikle dayayın peteğe ki termal konfor açısından bi tık faydası olur belki :)
20230109_202933.jpg
Tam olarak değmiyor aslında.Yakınında.Umarim bir şey olmaz :)

Albatros_65

Daimi Üye
Tepki
304
İsim
Mert Can
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yatak diğer yandan duvara mı dayalı? Komidini duvar tarafına alarak yatağı radyatöre yaslama imkanı yok mudur?
yok hayır yan tarafta da komidin ve yatak var
Bu durumu yurt görevlilerine nasıl kabul ettirdiniz :D ?
Valla şuan gören olmadı.Görseler de bir şey olacağını zannetmiyorum.Yurt müdürümüz sağolsun anlayışlı biri.Temizlik personeline de dedim "Abi orayı ellemene gerek yok ben hallederim" o da anlayışla karşıladı.Ona söylerim buna söylerim demedi.Arkadaşlarımın da rızasını aldım.Yurdun koridorunda tur attılar:hhhhhh: . Hatta eski bisikletimi de getirmemi istediler😄

Umur Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
2.028
İsim
Bora
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu şekilde hiç bir şey olmaz hiç şüphe bile etmene gerek yok. Bisikletle birlikte yatmak da güzelmiş bu arada :)

• Beğen
Tepkiler: Albatros_65

Albatros_65

Daimi Üye
Tepki
304
İsim
Mert Can
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu şekilde hiç bir şey olmaz hiç şüphe bile etmene gerek yok. Bisikletle birlikte yatmak da güzelmiş bu arada :)
Teşekkür ederim.Evet yanımda olunca daha güvende hissediyorum ve ayrı bir hava katıyor :)