ygt bike tarafından yazılan mesajlar

 1. ygt bike

  Katlanır bisiklet tavsiyeleri

  Bakın bisikleti katladıktan sonra da elinizde selesinden sürükleyerek gitmesini istiyorsanız , tekerlerinin açılmamasını istiyorsanız gidin Tern ,Dahon alın diğerleri 2.sınıf bisiklet. Paranızı adam gibi markalara verin.
 2. ygt bike

  Kask bizi ne kadar korur?

  Başımıza ne geliyorsa millet olarak “birşey olmaz” felsefesi yüzünden geliyor , göt ile başı korucan aga gerisi hikaye:)
 3. ygt bike

  Brompton Kullanıcıları Kulübü

  Accel bisiklet yedek parça temini yapmıyor mu Türkiye de ?
 4. ygt bike

  Katlanır bisiklet tavsiyeleri

  Hocam eyvallah da akıcılık az bu bisiklette , 10 km den fazla sürecek olanlara önermem ,malzeme kalitesi iyi güzel ama uzun km yapacak kişilere şehir içinde ,dışında hitap etmiyor , teknik olarak bakacak olursak süreni çok yoruyor ,akıcılık yok bisiklette.sahilde sürerim keyfilik diyen...
 5. ygt bike

  Katlanır bisiklet tavsiyeleri

  @ÇerkesOnur bu mıknatıs üzerinde mi geliyor bisikletin ?
 6. ygt bike

  Katlanır bisiklet tavsiyeleri

  @ÇerkesOnur o mıknatıs ben aldığım carraro da vardı ama işe yaramıyor malesef gidon sola düştüğünde sürerken hafif bir zemin kaynaklı vibrasyon oldugunda mıknatıs atıyor.
 7. ygt bike

  Pazar günü topluca çine gidiyoruz!

  Yuan alıp gelicem.
 8. ygt bike

  Katlanır bisiklet tavsiyeleri

  @Yagizz2 Sakin olun bir çay koyun kendinize hiç üzülmeyin bize 10 saniyelik bir video yeter
 9. ygt bike

  Katlanır bisiklet tavsiyeleri

  @Yagizz2 Siz bisikletinizi katlayınız madem sele borusunu indirmeden , bisikleti tekerleri üzerinde sürerken kısa bir video atarsanız seviniriz hocam @ÇerkesOnur fotograf alabilirmiyiz mümkünse ?
 10. ygt bike

  Katlanır bisiklet tavsiyeleri

  @Yagizz2 hocam sen olayı yanlış anladın :) katladıktan sonra elle taşırsın bir sıkıntı yok , katladığında toplu ulaşımda özellikle metrobüs duragına girdin vs. Bisikleti sele borusundan tutup tekerleri üzerinde sürmekten bahsediyorum ben, benim tern de yüküm bagajım var artı bisikleti ağırlığı...
 11. ygt bike

  Katlanır bisiklet tavsiyeleri

  @Fatih1453 2016 daki modelde gidon katlandığında kadro arasında kalıyor ,2017 de ben aldım katlandığında dışarıda kalıyor, 2018 de de dışta kalıyordu gördüğüm kadarıyla hatta şu vintage görünümlü bianchi modelinde de aynı durum söz konusu bisiklet fuarında görmüştüm.
 12. ygt bike

  Katlanır bisiklet tavsiyeleri

  Flexi 121 in 2016 dan sonraki üretilen modelleri katlanma mekanizması olarak daha kötü durumda malesef diğer bazı modeller gibi . Örnek vereyim toplu ulaşımda kullanacaksanız eğer bisikleti katlıyorsunuz gidon dışarda kalıyor seleden tutup tekerleri üzerinde sürmek istediğiniz zaman bisikletin...
 13. ygt bike

  Mosso Marine

  @torquehp Tern ve Dahon bisikletlerde kadro ve kadro bağlantı ekipmanları , diğer aksamalr vs.. kaliteli oldugu için sürüş durumunda esneme yapmaz bisikletler , ama diğer markalarda ben hangisini denesem bisikletler sürekli esnedi .
 14. ygt bike

  Katlanır bisiklet tavsiye başlığı..

  @Patron Farketmiyor aynı ürün sadece stickeri farklı biri Bianchi biri Carraro.
Yukarı Alt