pythia tarafından yazılan mesajlar

 1. P

  11.alanya Mtb Cup

  @Hakan Yazman Merhaba! Ben Alanya'dan Yelda. Hoşgeldiniz. İşlerimin yoğunluğu yüzünden daha önce forumdan sizlerle irtibat kuramadım. Özür:( . Sadece Denizli Bisiklet Platformundan arkadaşlarla görüşebildim ve onlara da kalacak yer ayarlayabildim. Eğer burada birşeye ihtiyacınız olursa...
 2. P

  Buharlı Tren Geliyor.

  Trenler!..... Benim için nostalji biraz. Öğrenciliğim boyunca Pamukkale ekspresiyle Denizli-İstanbul yaptım. Çok güzel de anıları vardır bende. Ayrıca meraklısına bir haber.... Birçok kişi de biliyordur mutlaka. Hareket etmeseler de Aydın'a bağlı Çamlık'da çok güzel bir lokomotif müzesi var...
 3. P

  Yıldırım ile yıldırım gibi bir gezi..

  Yine döktürmüşsünüz Mesut Bey! Anadolu'nun muhteşem olduğunu biliyoruz ama sizin bu fotoğraflarınızı görünce bir kere daha kafamıza çakılıyor. Yok böyle bir memleket demeden de geçemiyoruz. Paylaşım için çooooook teşekkürler.
 4. P

  Çivril, 9 Eylül 2007 (Denizli bisiklet platformu)

  Aslında sizlere söylenecek çok söz var ama ben sadece harikasınız diyorum. Gerisini siz anlarsınız. O tişörtlerden ben de bir tane istiyorum mümkünse. Burada yıkar yıkar giyerim:D Paylaşım için çoooook teşekkürler İsmail. Denizli Güzeldir! Denizli Bisiklet Platformuyla daha bir güzelleşti:)
 5. P

  Sadece herkese günaydın

  Günaydın arkadaşlar! Ben de işyerimin penceresinden Alanya Kalesi ve Kızılkule manzarasında kaybolup, sizler içinde demli çayımdan yudumlayarak güzel bir haftaya başlıyorum. Herkesin haftası umarım böyle keyifli başlar.:)
 6. P

  Denizli Bisiklet Platformu

  @nikanam Arkadaşlar hepimize hayırlı olsun! Bir kez daha neden Denizli'de değilim diye hayıflandım doğrusu. Ama orada olamasam da yüreğim sizinle. Alanya'dan sizlere enerjimi aktarmaya devam edicem. Her zaman desteklemeye hazırım. Veeeee diyorum ki "Haydi arkadaşlar! Niye biz de Denizli'de...
 7. P

  Sadece herkese günaydın

  Günaydın arkadaşlar!
 8. P

  Hayatiniz boyunca yaptiginiz en iyi sey?

  @Hasan Hakan Koç Tam ben de hayatta yaptığım en iyi şey kızım İdil'i dünyaya getirmek yazacaktım ki Hakan beyin mesajını gördüm. Bence de dünyaya bir çocuk getirmek ve onun büyümesini izlemek kadar zevkli bir uğraş olamaz.:)
 9. P

  Vazgeçemedikleriniz...

  Kızım, kitaplarım veeeee bayminerale katılıp bir de ekleme yapmak istiyorum:) balık rakı olur da rokasız olur mu hiç:)
 10. P

  denizli'de pedallayanlar. 02.09.07. göktepe

  Eminim çok güzel bir parkur olmuştur. Fotoğraflarınızı dörtgözle bekliyorum.
 11. P

  uyanık bisikletcilerin maceraları.....

  eeeeeee? Bak dayanamayıp ben devam edicem. Ne demek çarşambaya? Ben sabredemem arkadaşım:)
 12. P

  Hayatın Anlamı

  Bu hikayeyi çevremdekilere sık sık anlatırım. Önemli olan bulunduğumuz ortamın değerini bilmek ve yaşamı farkında olarak yaşamak. Paylaşımınız için çok teşekkürler...:)
 13. P

  Yazı tura kadar basit hayat (anlaşılması zor bi yazı herkese tavsiye etmem)

  Hüseyincim! Bu durumlarda kibarlık yapmanın alemi yok:) Bence yenilmeyi sen seçtin.:):):)
 14. P

  Sadece herkese günaydın

  Günaydın! Herkese dolu dolu yaşanacak bir haftasonu dileklerimle....:)
 15. P

  İstanbul parmaklarınızın ucunda ..

  Çooook teşekkürler! Muhteşem birşey bu. Sanki İstanbul sokaklarında dolaşıyormuş gibi hissettirdi. Hele hele Cihangir'de Başkurt sokaktan Okuluma (Mimar Sinan Üni.) tekrar gitmiş kadar oldum. Tabi ki gerçeğinin yerini tutmaz ama bu da yeter şimdilik.
Yukarı Alt