PiskinKerem
Son Giriş:
9 Haziran 2015
Kayıt:
12 Ağustos 2012
Mesajlar:
45
Beğenilen Mesajlar:
12
Ödül Puanları:
8

PiskinKerem

Yeni Üye, Nereden: İstanbul Bayrampaşa

PiskinKerem son aktivitesi:
9 Haziran 2015
  1. randomname83
   randomname83
   Merhaba, forumda kiloyla ilgili bi mesajını gördüm. Ben de 19 yaşındayım şu an. 3 yıl önce yani seninle yaşıtken 115 kilolardaydım ve kafada şimşekler çakmaya başladı. O yaz uğraştım, Ramazan aynın da katkılarıyla, okul başladıktan 1-2 ay sonra 20 kilo vermiştim. Sonra sınavıdır şudur budur zorlamadım, açlıktan biri bi şey dese ağlayasım geliyordu bi ara (üniversite sınavına 1-2 ay vardı) :D
   Bisiklet hep hayalimdi, çoçukluk bisikletinde şişman olduğum için lastiklerde hep sıkıntı çekiyodum. O kadar kilo verdim, hala fazlam var (97, kilo aldım son 3 ayda) bisiklete binsem kaldırır mı derken, senin gibi buralara düştü yolum :)
   Geçen hafta Salı aldım bisikletimi, mtb seçtim sağlam kadrolu bi tane. Şu an mutluyum yıllar sonra kavuştum, 5 kere de sürdüm, 2'şer saatlik felan. Hiç sıkıntım yok, lastiklerin havasına baktırırım belki haftasonu.
   1. Bölüm
  2. randomname83
   randomname83
   En önemli şeylerden biri uygun kadro boyunu seçmen ve sele yüksekliğini ayarlaman. Doğru yapamazsan zorlayınca dizlerin ağrıyor (yaşadım 1-2 gün), ilkinde tam ayarlayamamıştım, sele aşağı kayıyodu, kilodan herhalde dedim, burukluk oldu. Sonra bilen biri bak şöyle sıkılıyo diyince öyle rahatladım ki.
   Lafı çok da uzatmayayım, daha yaşın geç değil, hayatında önemli değişiklikler yapmak için en güzel çağ bu. Azimli ol, her şeyi yaparsın inşallah, bisiklet seçiminde de kolay gelsin :)
   2. Bölüm
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında