Emre G. tarafından yazılan mesajlar

 1. Emre G.

  Xt arka göbekten gelen ses ve büyük viteslerde atlama sorunu

  @rkurtcu Yararlı bilgilendirme teşekkür ederim.
 2. Emre G.

  Xt arka göbekten gelen ses ve büyük viteslerde atlama sorunu

  İyi günler herkese. Vites sistemimde anormallikler vardı yüksek viteslerde zincir atlama yapıyordu. Sorunun ruble ve zincirde olduğunu sanıp ikisinide sıfır alarak değiştirdim fakat aynı sorun hala devam ediyor. 3x7 , 3x8 , 3x9 , 3x10 uncu viteslerde pedala yüklendimmi çat diye bir ses ve...
 3. Emre G.

  İkinci el bisiklet satışı yasal mı?

  @etkiliadam Bunun için hırsızlık tutanağıda gerekir.
 4. Emre G.

  İkinci el bisiklet satışı yasal mı?

  Bisikleti satarken faturayıda yanında verdiğinizde nasıl çalındığını iddia edeceksiniz ?
 5. Emre G.

  Yaya magandalar

  İşi gücü olmayan , canı sıkılıp dur şu bisikletliye çatıyım düşüncesinde insanlar var maalesef aramızda , böyle insanlar için kafa yormaya bile gerek yok. Onlar yokmuş gibi davranırım hep. Cevap vermeye bile gerek yok. Amca ne güzel diyor :)
 6. Emre G.

  53. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (2017)

  Belki fransa , ispanya ,italya turları kadar halk organizasyonun içinde değil ama medya desteği (yayın) var , sponsor (THY,Vestel,Salcano) desteği var , devlet desteği var böyle bir organizasyonun gerilemesini anlamak çok zor gerçekten :kötü:
 7. Emre G.

  Salcano Kapadokya bisiklet festivali

  Salcano Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu başta olmak üzere ülkemizdeki birçok bisiklet organizasyonuna katkıda bulunmaktadır. Salcanoyu beğenmeyebilirsiniz ama köstek olmayın lütfen .
 8. Emre G.

  XLC bakım seti çöp çıktı

  XLC Çindeki ucuz ürünleri alıp üstüne ismini yazıp burda 5 katına satan firma gibi geliyor bana. Hiç almadım bu yüzden. Aliexpress sağolsun .:)
 9. Emre G.

  Kadro boyama

  Bence bisikletin çok güzel ve yeni duruyor . Bu bisiklete böyle bir proje yapmaktansa , bakımsız ve boya olarak kötü bisiklet bulup projeni uygulaman daha mantıklı olur diye düşünüyorum.
 10. Emre G.

  Bisikletle Günlük Olaylar / İETT-Aynasız Vito-Ayna Kırma

  Video düzenlemesi güzel olmuş eline sağlık :harika: Olaylar maalesef istanbul trafiğinde alıştığımız olaylar ,bende o güzergahta sürüyorum durumun özeti bu :acpsnr:
 11. Emre G.

  Bisiklet Hırsızlığında yeni teknik

  Aaa benim bisikletim yokmuymuş :D Neyse iyi günler.
 12. Emre G.

  Chainreaction

  İyi forumlar herkese. Chain reactiondan spd ayakkabı almak istiyorum. Burdan alışveriş yapmış arkadaşlar bilgi verebilir m? Ürün bedeli ve kargo ücreti dışında ne ödeme çıkıyor ve bu ödeme elden kargoyu alırken mi yapılıyor ? Şimdiden teşekkürler. (Alacağım ürün 60 € bu arada )
 13. Emre G.

  Bisikletiyle hava atan insanlardan bıktım..

  @mehmetsunu Birgün almadığımız tourney donanıma muhtaç olacaz :D
 14. Emre G.

  Samsun DEAFLYMPICS 23.Yaz Olimpiyatları

  @ceycey84 Biz büyük organizasyonları genelde güzel yaparız. Sorun daha küçük organizasyonlarda mesela bir Tour of Turkey e sahip çıkamayız.
 15. Emre G.

  Ülkemizde bisikletliye bakış açısı...

  @bariss.t Bu olay bitek bizim ülkemizde böyle değil dünyanın hemen hemen heryerinde market bisikletleri ucuz ve kalitesizdir. Bunun nedeni markete bisiklet almaya değilde alışverişe gidip bisikleti görüp '' Aaaa ne güzel bisikletmiş ne iri duruyor çift amortisör bide bunu istiyorum. '' diyenleri...
Yukarı Alt