BicycleX tarafından yazılan mesajlar

 1. B

  Yol bisikleti kokpit fotoğrafları

  Eski kokpitim, yenisi yakında.
 2. B

  Kedi Severler Kulübü

  Benim tosun kızım😊
 3. B

  Veledrom mu, velodrom mu?

  Bence veleybol :ssrtcbya:
 4. B

  Manisa'da kaldırımda bisiklet sürene 235 TL ceza kesilmesi

  @asibol Bu gerekçeyle ceza yazıldıysa ne mutlu. Ancak 15 senedir işe bisikletle gitmeyi başarabilen ve ne hikmetse ölmemiş bir insan var karşımızda. Polisin en azından uyarması yeterli olurdu kanaatindeyim.
 5. B

  Manisa'da kaldırımda bisiklet sürene 235 TL ceza kesilmesi

  @Decsan Yanlış anlamayın ancak merakımdan sorma gereği duydum. Belli bir yaşın üzerinde, 15 yıldır işine "postacı bisikleti" diye tabir edilen bir bisikletle giden, beyanında trafik yoğun olduğu için orayı kullanmak zorunda kaldığını ifade eden bir şahıs nasıl olur da pervasızca hareket etmiş...
 6. B

  Çin'den replika Cervelo kadro alınır mı?

  Replikayla çakma karıştırılıyor halen. Replikasını bulursanız alın.
 7. B

  Selesine zımpara kağıdı yapıştıran Tony Martin

  23.90 TL...Tükenmek üzere diyor. İtiraf edin hadi :D
 8. B

  Mustafa Karslıoğlu, Kapadokya Bisiklet Festivali'nde hayatını kaybetti

  Kazayı net olarak gören ya da kalp krizi iddiasını teyit edebilecek biri yok mu ? Hiç tanımadığım bir insan için 2 gündür kahroluyorum. Allah kalanlarına sabır versin, umarım organizasyon kaynaklı bir ihmal yoktur.
 9. B

  Kedi Severler Kulübü

  Kızımın kahkahaları meşhurdur:p
 10. B

  Aynı iç lastiğe yama yapma rekorunuz kaç? =D

  Yamaya iç lastik takanlar var :D gp4000 SII' leri 3000 km'ye yakın hemen her türlü zeminde sürdüm bir kez bile patlatamadım bende mi bir sorun var acaba :kahve:
 11. B

  "Yollara hasret Colnago Super in hikayesi"

  Hobiden ziyade bu işi bir sanata dönüştürmüşsünüz. Bravo. Fotoğraflara bakarken heyecanlandım, siz toplarken kim bilir nasıl keyif aldınız.
 12. B

  Yaşlanmamak üzerine tezler

  İnsan hissettiği yaştadır klişesi benden gelsin.:rolleyes: Yaşlanmak değil de bakıma muhtaç olmak korkutuyor insanı...Emanete dikkat etmek gerekiyor... :snzdglsn:şekerden uzak durun!
 13. B

  Depresyon ve bisiklet ikilisi

  Geçen gün Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli bir tv programında, depresyon halinde insanlar yapmaktan en keyif aldıkları şeyi dahi yapamazlar demişti ve bence doğru bir tespit. Moral, motivasyon hem ruhsal hem de fiziksel sıhhat açısından çok önemli. Absürd bir örnek ancak stresli olduğum...
 14. B

  Pahalı bir bisikleti satmaya çalışan ama bilgisi sıfır olan insan modeli

  İnsanlarla alay etmekten, onları hor görmekten bıkmadınız. Masumiyet karinesinin M'sinden haberiniz yok, gelmiş burada dedektifçilik oynuyorsunuz. Bu forumda başka yönetici kalmadı mı merak içerisindeyim. Zira bu konuyu açan şahsın da denetime tabi tutulması gerektiğini düşünüyorum. Ben...
 15. B

  b'Twin Ultra 900 AF

  @selim82 Btwin'e göre kadro kalitesinin çok iyi olduğuna dair bir veri var mı elinizde. Kadro kalitesi kaynak izlerinden ya da kabloların dışardan geçmesinden mi belli oluyor. Specialized Allez Sprint'in kaynak izlerine, Cannondale Caad 10'un kablolarına bir göz atın isterseniz.
Yukarı Alt