alisirin tarafından yazılan mesajlar

 1. A

  "Günün Fotoğrafı" vol.4

  Kask önemli!
 2. A

  Karbon kadrodan çıt sesi gelmesi

  Pedaldan geldiği zannedilen sesler bazen alakasız yerlerden gelebiliyor. Ben bariz pedaldan geldiğini düşündüğüm sesi gidon bağlantılarını sıkarak çözmüştüm:) Genel bir bakım yapın bence bütün bağlantı bölgelerine.
 3. A

  Lastik hakkında sorular ve cevaplar.

  Benim lastik asla tam oturmaz:) Benzinlikte pompayla aniden yüksek basınçla şişirince oturuyor. Evdeysem bulduğum çözüm ise boru anahtarı:D lastiğin üzerine koruması için bir bez parçası sonra anahtarla kanırtmak. Kesin çözüm:harika: Jantı da gözeterek tabi.
 4. A

  Campagnolo Scirocco C17 mi FSA Vision TriMax 35

  Bendeki ön jant hala ilk gün gibi akıcı. Arka göbeği açtığımda da baya kum toz vardı, yük+pislik yüzünden oldu gibi geliyor. Dahası yüksek hızda çukurlara da girdim, dış lastik yaracak kadar. Fakat olan arka göbeğe oldu nedense.
 5. A

  Campagnolo Scirocco C17 mi FSA Vision TriMax 35

  Emin değilim ama 3000+ dan sonra, son 1000 km si arkada 15-20 kg yükle turdayken başladı. Ben 66kg yim 15kg yük sorun çıkarmaz diye düşünmüştüm.
 6. A

  Campagnolo Scirocco C17 mi FSA Vision TriMax 35

  Ben de önce rulmanı bulup sonra açmayı düşünüyordum. Önce söküp bakayım ben de o zaman. Söylediğiniz iyi oldu teşekkürler.
 7. A

  Campagnolo Scirocco C17 mi FSA Vision TriMax 35

  @finarod rulmanı bulabildiniz mi? Ben de baktım ama nafile. Yurtdışından almak şart olacak galiba.
 8. A

  Kaç litrelik suluk kullanıyorsunuz?

  750ml suluk 1 maden suyu ve 1 pet şişe 500ml suyu tam alıyor.:harika:
 9. A

  %40 Eğimle guinnes rekorlar kitabına giren yol

  Oralardan geçmemek için yolumu uzattığım çok oldu :) Keçiören'e bir şey diyemeyeceğim ama Şentepe'de daha dik yokuşlar vardır diye tahmin ediyorum. 34/32 ile pedallarken "pati" çektiğinden yürümek zorunda kaldığım 50-100 metrelik yokuşlar bolca mevcut.
 10. A

  Bir günde maksimum kaç km sürdünüz?

  Sonrasında 2 gün ayağa kalkamamıştım:booo:
 11. Pro lt gidon boğazı

  Pro lt gidon boğazı

  7cm, +-6 derece Pro lt gidon boğazı. 2 sürüşte kullandım, kısa boğaza alışamadığımdan boşta duruyor. Sıfır ayarında, çiziği yok. Ankara içi elden teslim.
 12. A

  ikidir yama hava kaçırıyor.

  Aynen sağlam, temiz oluyor. Madem memnunmuş bende deneyeyim.
 13. A

  ikidir yama hava kaçırıyor.

  23 veya 25 ölçülerdeki lastiklere sıcak yama yapmayı deneyeniniz oldu mu? Meket bıçağıyla yama kısmını kesip küçülterek uygulanabilir miyiz acaba?
 14. A

  Echowell UI20 km sayaç

  Bütün modellerde aynı mı bilmiyorum ama bu modelde duracell in pilleri çalıştırmıyor. 3 gündür neresi bozuk acaba diye bakıyordum. Pil değişiminde duracell almayın. Diğerleri cr iken duracell dl/cr olarak üretiyormuş. Amper farklılığı var galiba.
Yukarı Alt