Bostancı-Pendik Sahilinde Bisiklet Yolunu kapatan araçlar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@volkert

Valla bana kalsa direk sülfürik asit dökecem ama işte.

Scudo

caglar

Üye
Tepki
2
sol dıkız aynasını bi kırın bakıyım ayağınızla nekadar güzel oluyor yada anahtarla boydan boya çizebilirsiniz okadar güzel oluyor ki anlatamam sinir minir kalmıyor,belki bunlar bizi suçlu duruma düşürcek ama o an başka bişey düşünemıyorum şahsen, buda bisiklet yoluda yok caddeye insen ezilicen yani kaldırımdan gitmek zorunda kalıyoruz, yazlıkçılar gelip araçlarını kaldırıma sıra sıra çekiyor, otel müşterileri için otopark yapılıyor vs vs, bu yuzden umrumda bıle olmuyo suçmuş felan yine önüme çıksa yine yaparım:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu yolu artık kullanmıyor olmama rağmen yorulunca daha sakin gidebilmek için girdim fakat yine bir engele takıldım.
http://i1109.photobucket.com/albums/h428/BeyazBuyu1/923399_10151625736427094_842054226_n_zpsc7655bac.jpg

Tepki
22
Bisiklet
Salcano
@çağlar

çözüm değil küfür yemenize sebep olur ama cidden insanların artık bilinçlenmesi gerek hala var öyle dengesizler. haftasonunu geçtim haftaiçi dahil koyan var tam ortasına ya.

@Engin Ertekin

Engin beyin dediği gibi böyle yapmaya çalışın suçlu durumuna düşmezsiniz hem.

Tepki
4
Bisiklet
Kron
Neden böyle bişey yapıyorlar ? Ben olsam o Brodwaycının egzozuna bişeyler tıkardım :)

kvnccelik

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Trek
Aynı durum Bağdat Caddesi için de geçerli, bisiklet yolunu kimse kaale almıyor..

illgnsyyz

Üye
Tepki
38
Bisiklet
Bianchi
Bu gibi durumlar için sticker kullanıyorum ben. Tercihe göre ön camın ortasına ya da kaportada görünür biyere yapıştırıyorum. Sökmek çok zor oluyor, çıkarken yırtılıyor, çoğu zaman tam temizlemek için benzinle silmek gerekiyor. Google amcaya sorarsanız 1000 tane 8x5 lik sticker 40 liraya yaptırılabiliyor. İstediğinizi yazdırabiliyor, istediğiniz tasarımı koyabiliyorsunuz. Ankara'da bisiklet yolu olmadığı için benim derdim kaldırıma park eden arabalar.

Engin Ertekin

Daimi Üye
Tepki
808
Bisiklet
Specialized
Bu da görüntülü tespitler

[video=youtube_share;WZV7c4yZ6KU]http://youtu.be/WZV7c4yZ6KU[/video]

Engin Ertekin

Daimi Üye
Tepki
808
Bisiklet
Specialized
En az 40 yaşında olan ve diğer şartları yerine getirenlerin Fahri Trafik Müfettişi olması en güzeli.
Ben çok yakında fahri müfettiş olmak için başvuracağım.

(link)