Büyük Kazam ve Sonraki Yeni Sayfam Salcano Astro

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Herkeze merhabalar
bundan 2 ay önce buyük birkaza atlattım kendi harçlıklarımla topladığım gül gibi bisikletim gitti.Belkide iyi değildi ama anısı üzerinde olan emeğim vardı.
kazam şöyle oldu 50 ile giderken orta şeridin 40 cm içinde kendi şeridimde giderken karşıdan gelen aracın bir kısmı benim şeridimde olunca kurtaramayıp pedalın inyal farına girmesi arabaya kafalama girip havada 2-3 takla atıp kafayı tekrar ağaca çarpıp yere düşmem konu kalabaık olmasın diye link de vereyim
(link)
ben bu kazayı yaptıktan sonra yeni bisiklet alacaktık benim arkadaşlarım benden önce davranmış doğum günümde şimdiki bisikletimi getirdiler onlara burdan çok teşekkür ediyorum gerek ziyaretleri olsun gerek yakınlıkları olsun gerçek dostlar

geçelim fotolara
KENHİLL(her vidasında elimin emeği olan ultra bakımlı gözüm gibi baktığım şimdi pert olmuş bisikletim)
(link)

Barend leri deri kaplama idi üzerinde ayrı bir kadans saati bile vardı(as904)
(link)

kazada sürücü '' ben kendi şeridimdeydim durdum o bana çarptı dedi ve benimde konuşacak halim olmadığı için suçu %100 bende buldular ama arabanın bisikletin üzerinden geçtiği bariz belli ve görgü tanığıda var
(link)

(link)

bu fotoğraflar kaldı bugün dağıttık
(link)

SALCANO ASTRO
ilk alu kadro bisikletim oluyor dostlarım beni düşünmüş aralarında para toplayıp fehmi abiden(kenhilin eski sahibide olur kendileri) satılık olan bisikletini almışlar bisiklet çok güzel gidiyor lakin bağzı parçaları eskimiş yeni bisiklet almayıp bir güzel toplamayı düşünüyorum

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

en çok kadrosuyla maşaını beğendim
maşa xct v2 kilitli değil sertlik ayarı var en yumuşağa aldım çok iyi

konuyu okuyan yorum yapan herkeze çok teşekkürler tüm dostlarımada selamlar:rolleyes:

Scudo

Emre Özhan

Forum Demirbaşı
Tepki
877
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
buda kaskım
(link)

50 ile giderken kafalama girince çok az hasarla atlattım sadece el parmağı ve ayak parmağım kırıldı 45 kiloyum hafif olmann rampalar dışında bir faydasını daha gördüm
(link)

buna en son halim
(link)

dalyan öner

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Merida
Büyük geçmiş olsun Emre kardeşim. Kaskın faydasını bir kere daha görmüş olduk. Astro'yu iyi günlerde kullan:)

• Beğen
Tepkiler: Emre Özhan
Tepki
31
büyük geçmiş olsun ya. bende atlattım bir kaza önüme kedi çıktı aniden, onu ezmiyim derken ani fren yaptım ama heycandan yanlış fren yaptım ve takla attım arkamdan hızlı hızlı arabalar geçiyordu beni farkedip durdular allahtan :(

• Beğen

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Emre kardeşim, öncelikle geçirmiş olduğun kaza için büyük geçmiş olsun az hasarla atlatmış görünüyorsun(onu birde bana sor dediğini duyar gibiyim). Eski yi unut artık, yeni bisikletinde güzel görünüyor, kazasız belasız iyi günlerde kullanman dileğiiyle. Her zaman dediğim gibi kendi güvenliğimizi kendimiz sağlıyalım. Karayolunda ki diğer taşıtlara çok fazla güvenmeyelim. Zira bisikleti taşıttan sayan pey yok gibi.

• Beğen

İbrahim Ozan

Daimi Üye
Tepki
321
Büyük Geçmiş olsun emre Dikkatli olmak Lazım Diğer arkadasların dediği gibi Kaskın bir kez daha hayat kurtardığını Gördük Dostlar böyle Zamanda Belli olurmus Yeni Bisikletinde Güzel güle güle kazasıs belasız kullanmalar ins...

• Beğen

Bora Yurttutan

Aktif Üye
Tepki
84
Geçmişler olsun bu son olur inş.
hem kazada şansın olduğu hemde gerçek dostlarının olduğu belli
bisikletin hayırlı olsun üzerindeki elciklerin faydası çok

• Beğen

Kamil BULUT

Daimi Üye
Tepki
206
Verilmiş sadakan varmış.Araba bisikletin değil senin üzerinden de geçebilirdi.Yeni bisikletin de hayırlı olsun.Kazasız sürüşler.

• Beğen
Tepki
14
Kardeş Geçmiş Olsun.....mal Kazanılır ...yerine Gelir......önemli Olan Senin Sağlığın Buna şükür....aramızdasın ........

• Beğen

H.ibrahim Erdemir

Daimi Üye
Tepki
120
Öncelikle geçmiş olsun, bilinçli bir şekilde bisiklete binmek ve kask takmak konusunda dikkatli davrandığın için helal olsun. İnşallah birdaha yaşamazsın böyle bir kaza ve inşallah tüm bisiklet camiası bu tür kazalar yaşamaz.

Yeni bisikletin hayırlı uğurlu olsun, güle güle eskit.

• Beğen

eray akyol

Forum Demirbaşı
Tepki
160
çok geçmiş olsun kardeşim. bundan sonra böyle bir olay yaşamaman dilekerimle.. bisikletin çok güzel eğer benim arkadaşlarım bana böyle bir incelik yapsalardı çok duygulanırdım. aynı zamanda çok da şanslısın. güle güle bin ve her pedal atışında arkadaşlarını aklına getirmeyi unutma...

• Beğen

sinan hüner

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Sinan
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çok geçmiş olsun arkadaşım yeni bisikletin hayırlı uğurlu olsun gerçekten o hızla ucuz atlatmışsın kaskın önemi gerçekten es geçilemez.

• Beğen