Bisikletforum geleneksel topla gel kampanyası

Scudo

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Şu an itibarı ile son 4 saatimi son parçaların takılması ve ayarlamalarla geçti..

Ve şu an bisiklet tüm albenisiyle karşımda duruyor..

Elbette sizlerle resim paylaşmayacağım..

Sadece bir kaç teşekkür etmek istiyorum..

Öncelikle projeyi başlatan Mehmet Levent arkadaşa çok teşekkürler..

20 Eylül 2011'de attığı bir mesajla başları bu proje ve tam 11 ay sürdü..

Belki ağır aksak ilerledi ama piyasa değeri ortalam 1000 liraya yakın harika bir bisiklet toplamayı başardık..

Parça gönderen ve adını buradan yazamayacağım bir çok üyeye teşekkür ediyorum..

Delta bisiklete bugün yaptığı indirimlerden dolayı teşekkür ediyorum..

Bisiklet parçaları dışında aksesuar gönderen üyelerede teşekkür ediyorum..

Bugün gelen bir iki parçayla birlikte ufak tefek parçalarda bir iki artma oldu, bunlarıda bu tür konular yeri gelirse ihtiyacı olana bağışlayacağım..

Şimdi düşünüyorum, bu kampanya ilk başladığımda farklı bir sosyal çevrem vardı, evliydim, başka bir semtte oturuyordum.. Şimdi ise bekarım ;) tekrar ve başka bir semtte oturuyorum.. Ev taşıdım parçalarda benimle birlikte taşındı.. Belkide projenin uzamasında bu yaşadıklarımın azıcıkta olsa etkisi olduğunu düşünüyorum :(

İnsanlar gelip gider ama yapılanlar hep kalıcı olurun bir ispatıdır bu proje..

Başka projelerde görüşmek üzere..

goktugX

Aktif Üye
Tepki
34
@Tolga Ayla

Bisikletin adı da bisikletforum olsun bari :) Üzerine de yazalım bence. Daha önceden haberim olsaydı yazlığımdaki kullanmadığım dağ bisikletimi tamamiyle verebilirdim, istediğiniz parçaları söküp alabilirdiniz. Keşke görseydim, şimdi o bisiklet nerde kim bilir...

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
Tolga Bey, her erkek en az bir kez evlenmeli. ben bosanali 11 yil oluyor, bir ay sonra 12 yil basayacak :) her sey insanar icin, bunu unutmayin ve daha bir umutla yarinlara bakin.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Mehmet Levent

Mehmet uzun zamandır bu konuya yazmıyordum ilk başlarda tamamen içerisinde olduğum bir konuydu artık tamamlandı iki cümle ekleyeyim.Birincisi Tolga ve sana sonsuz teşekkürler ikinizin emeği çok büyük.Tolga sabır ile bekledi hak edecek kişiyi buldu topladı .Sen ise en kıymetli parçaları elinde fazla olmadığı halde sıfır alıp yolladın .Konu çok rağbet görmedi takip edenler belirli arkadaşlar ama ortaya çok güzel bir sonuç çıktı tekrar ellerinize yüreğinize sağlık.

• Beğen
Tepkiler: tolga1976

Mehmaddict

Üye
Tepki
23
Tebrikler emeginize saglik, proje basinda bende forumda olsaydim keske, bisikletin ismini grafik olarak çalışıp beğendiğimizi sticker olarak size yollayabilrim , çorbada tuzum olsun.

• Beğen

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
@Mehmaddict

bisikletin anonim olmasını Tolga Bey rica etti. siz yapsaydınız bile o sticker ı yine de kullanmazdık. ama bir sonraki bisiklet için seve seve. bu sefer, bu toplayacağımız bisikleti, lisede okuyan bir bisiklet tutkununa hediye edelim kısmetse. bakalım zaman ne gösterecek.

• Beğen

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Projenin tamamlanmış olmasına sevindim. Kimsenin emeği boşa çıkmadı, tabii ki sabırlı hayırsever arkadaşlar sayesinde. Siz birini sevindirdiniz, umarım ihtiyacınız olan bir anda başkaları da sizleri sevindirir...

Tepki
4
ben adro ve maşa dışındaki ekipmanlarımı yenileyeceğim için bisikletimden söktüğüm tüm az kullanılmış malzemeleri yollayabilirim. 28" tur bisikletinden çıkmalar. 8li acera aktarıcı, acera ruble var. ön aktarıcı ve aynakol ile jantları da yollayabilirim. ama aynakolu henüz sökmedim.

• Beğen
Tepkiler: Tolga Günsezer

Tolga Günsezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.060
Bisiklet
Whistle
Sevgili Mehmet,

Çok iyi olur. Bisikletin türüne karar verilince ben garaja bakayım bakalım neler çıkacak yeni proje için. 28" bolca lastik var mesela, pedal var birkaç tane vs.vs.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
4. Bisiklet olacak sanırım. En bonkör paylasimcilar 28" tür bisikletcileri :)

En büyük sorun kadro :) her malzemeyi bulduydum sıfır kadro alacağım 28 ". Koca ülkede zor bulmustum. :)

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@Mehmet Levent

Öğrenciyim,ancak elimde az çok yedek parçalar mevcut veya sıfır olarak ufak şeyler bende alabirim. Siz yavaş yavaş toplarken aşamaları yazarsanız daha çok yardım edebiliriz :)

Tolga Günsezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.060
Bisiklet
Whistle
Bir çılgınlık yapıp bu sefer single veya fixied gear toplamaya ne dersiniz?
Hatta belki ben biraz ilgi isteyen eski bir bisan şehir kadrosu bulabilirim.

Tolga Günsezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.060
Bisiklet
Whistle
Konuya biraz daha hareket katalım.

Sele, sele borusu ve sele altı çanta benden ilk parçalar olarak gelsin.

İlk hareketi yaptım hadi siz de tutun bir köşesinden :)

cashsta

Üye
Tepki
82
İsim
Mustafa Kemal KILIÇOĞLU
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar merhabalar. Yaz başlamadan kısa süre önce iki küçük çocuk için bisiklet toplamaya niyetlenmiştim bazılarınız belki hatırlar. Koca yaz geçti ben daha ancak foruma girebildim. Hazır bel fıtığı yüzünden boş zamanım varken tekrar konuyla ilgileneyim dedim. Her ne parçanız varsa (sıfırdan yapacağım) kullanmadığınız lütfen haberleşelim. Toplamda 2 adet bisiklet toplamak istiyorum. İstanbul-fatih teyim. İstanbulun herhangi bir yerinden elden bile teslim alabilirim. Şehir dışından gönderecekler olursa ben ödemeli adres bilgimi hemen verebilirim. Yazıyı okuyup da elinizde gönderebileceğiniz parça varsa lütfen özel mesaj yoluyla haberleşelim.