Tek Başına 3000 (Şehirler arası mesafe alınmıştır) Km :)

Mehmet Tavacı

Aktif Üye
Tepki
49
Bisiklet
Scott
Merhaba .Muammer Burak Karadağ , İkra Bisiklet ve Gürkan Genç'in katkılarıyla uzun süredir planladığım bisiklet turumun başlangıcını 12.07.2011 olarak ayarladım . Siirt ten başlayacak turum İstanbul'da sona erecektir . Umarım doğru bir karar verdim sonum hayırlı olsun bu arada yaşım 17 :) (Kusura bakmayın biraz heyacanlıyım da :) )

http://i1107.hizliresim.com/2011/7/6/9207.jpg

Scudo

Ahmet Teoman ÇON

Aktif Üye
Tepki
68
Allah kolaylık versin şimdiden, pedallarına kaslarına kuvvet diyorum kardeş. Hayırlısıyla tura çıkarsan burada sürekli paylaş ;)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Tavacı

Mehmet Tavacı

Aktif Üye
Tepki
49
Bisiklet
Scott
Teşekkür ederim abi . Elimden geldiğince paylaşım yapmaya çalışacam :)
Köpekler cidden tehlikeli :D

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
sağ salamet bitirmen dileğiyle... Fırsatım olursa Isparta geldiğinde karşılamaya gelirim ...

• Beğen

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Yapamıcan Mehmet :D bu arada Onura abi demene gerek yok :D liseye yeni geçti ezik daha çöm :D
yapamıcan oğlum.Sen buraya yazını koy insan der yazıda Burak kardeşimiz sayesinde bisikleti bulduk falan diye ayıp lan.Köpek ısırsın seni yolda emi :D

• Beğen

Mehmet Tavacı

Aktif Üye
Tepki
49
Bisiklet
Scott
hacı valla haklısın hakkını helal et senin de çok büyük desteğin var bende :(

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Şaka bir yana Mehmet Helal olsun :D Bu arada resimdeki sen misin lan?

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
Sağlıklı ve kazasız bir tur dileklerimi gönderiyorum,turun fotoğraflarını ve anlatımını sabırsızlıkla bekliyor olacağız.Malatya Bisiklet Topluluğundan çok selamlarımızı gönderiyoruz.

• Beğen

Talha Ateş

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Bisiklet
Bianchi
Öncelikle tebrik ederim. Haritadaki rotayı ayrıntılı olarak inceledim. Bu rota neye göre çizildi? Eğer bu rotayı daha önce geçmediyseniz ve özel bir amacı yoksa bence daha iyi düşünün.

Eğer özel bir nedeni varsa onu bilmem. Örneğin Antalya'dan sonra Korkuteli tarafından Gölhisar ve Burdur hattı çok ilginç. Ayrıca tekrar Isparta-Eğirdir-Beyşehir üzerinden Konya-Aksaray-Nevşehir-Kayseri hattı...?

Zannedersem çok özel nedenleri olmalı. Bu hat çok zorlu bir hat, aynı zamanda yer yer çok ıssız bir hat Allah yardımcınız olsun. Beni endişelendiren yalnız olmanız ekip olsanız bir başka....

Fakat mutlaka hayallerinizi gerçekleştirin...

• Beğen

Mehmet Tavacı

Aktif Üye
Tepki
49
Bisiklet
Scott
Hep gitmek istediğim yerler . Düşünmek istediklerimi düşünebileceğim yerler . Teşekkür ederim desteğiniz için ...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
yaşın genç ama bu turu gerçekleştirirsen helal olsun kardeşim.fakat bence yanına bi kurban daha bul :D tek başına sağlıklı olmaz...fakat asla yılma...

• Beğen

murat aluçlu

Aktif Üye
Tepki
77
yollardan haber var: geze geze göre göre her pedalda hoşnut kalman dileğiyle :in: :in:

Talha Ateş

Forum Bağımlısı
Tepki
605
Bisiklet
Bianchi
@Mehmet Tavacı

Konya rotasında kilometrelerce bozkırda gideceksin. Sakın Temmuz ayına aldanma! Gündüz sıcaklığı ve gece sıcaklığı arasında çok fark var. Eğer konaklama olarak buralarda çadır düşünüyorsan hazırlığını ona göre yap. Bazı geceler sabaha karşı dondurucu olur.

Tüm kalbimle başarılar dilerim.

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
eskiden beri rüzgarın sesine aşıktır gönlüm hep yapmak istediklerim ama çarkın içinde yapamadıklarım allah yolunu açık etsin.

• Beğen

Mehmet Tavacı

Aktif Üye
Tepki
49
Bisiklet
Scott
İyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim . Sizlerin duasıyla inşallah bu amacımı da başaracam .