Rocky Mountain Vertex 50RSL

Scudo

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
Herkeze teşekkürler,Rocky yakında inşallah, daha üst seviye düzey komponentler ile karşınıza çıkacak... :)

borab

Forum Demirbaşı
Tepki
146
Hacııııı....

Ben buradan yeni gördüm bisikletini bayram sonrası gelde canlı canlı göreyim
kazasız belasız...

• Beğen
Tepkiler: atakibrahim

Levent Sönmezer

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Mosso
Öncelikle hayırlı olsun diyorum.
Mükemmel ötesi bir gövde.. Bende işaret ettiğiniz üzere CRC ye baktım ama Rocky Mountain Vertex 50RSL modeli yok yada ben bulamadım. 90 modeli var. fiyat 1000 Pound.. Gövde ağırlığını ölçtüğünüzde paylaşırsanız çok iyi olur.
Siz gövdeyi kaça almış oldunuz? Ve kaç günde elinize ulaştı? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Saygılar.

• Beğen

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
@Levent Sönmezer

Teşekkür ederim, CRC den bisikleti hazır durumda aldım gövde ağırlığını yakında birkaç upgraden sonra iletirim... :)

• Beğen
Tepkiler: Levent Sönmezer

Bahadir.Karaca

Daimi Üye
Tepki
116
çok begendim hayırlı ugurlu olsun güle güle binin. x7 vites kollarının performansı nasıl acaba x7 kol x9 aktarıcı kombinasyonu düşünüyorm ama x9 kol x7 aktarıcı daha mı mantıklı olur acaba diye sormadan edemiyorum.

• Beğen

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
Bence X7 kol X9 arka aktarıcı kombinasyonu daha doğru seçim.Fakat x7 vites koları tahminimden daha iyi çıktı,bisiklet üzerinde hali hazırda geldiği için, benim ilk tercihim X9 vites koları olurdu. :)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
İbo hayırlı olsun yeni bisikletin. Vallahi hayran olmamak elde değil. Gerçekten sanat eseri gibi bir kadro. Kazasız belasız kullanırsın inşallah..
Bu arada X.9 10'lu vites kollarını tavsiye ederim bende. Performansı gayet başarılı..

• Beğen

Halitkin

Sirrus
Tepki
44
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
abartmıyorum şu ana kadar gördüğüm en güzel dağ bisikleti. özellikle kadrosu çok hoş, bisiklet tek parça gibi gözüküyor.

Türkiye'de satılıyor mu bu arada? Bir de ağırlığı ne kadar onu belirtmemişsiniz.

• Beğen

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
@d.berkay

Teşekkür ederim Berkay :) X9 vites kolarına yakında geçeceğim inşallah