Akşam Sefası

Scudo

Kadir AYINTAP

Forum Bağımlısı
Tepki
2.702
İsim
Kadir
Bisiklet
Cannondale
Fotograflarda anlatım yok ama sanırım istanbul, son fotograf acaba galata köprüsündenmi diye baktım sonra haliç diye tahmin ettim. :) ama olmayabilirde :D akşam gezisinin tadı ve sefası bir başka... bu arada ÇARŞI forumda anlatımsız fotograflara karşı :D tüm BJK"li dostlara selamlar :) paylaşım için teşekkürler....

• Beğen
Tepkiler: akifberkant

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Haklısınız, paylaşımda anlatım da önemli, pardon.

Anlatım :

3 ay önce ameliyat olmuştum. Tam iyileşmem 3 ayı buldu. Bu süre içerisinde bisiklet kullanamadım fakat bisikletimin modifiyesiyle ilgilendim. Daha akıcı, biraz daha hafif ve hızlı olabilmesi için parça değiştirdim. Sevgili dostum Ömer Faruk'a desteğinden dolayı buradan teşekkür ederim.

Bir iki haftadır bisiklet kullanmaya başladım. Şimdilik antreman mahiyetinde kısa geziler yapıyorum. İşime de servisi bırakıp, bisikletle gidip gelmeye başladım.

İlk turumu da eşimle yaptık. Çok güzeldi, bisikletten ayrı kalınca özlem duyuyor insan.

Eşim, ' haydi bisiklet kullanalım ' dedi. Gop, Eyüp, Eminönü ve Sarayburnu güzergahında pedalladık. Gidiş ve dönüşte Haliç'e uğradık ve fotoğraf çekip, forum ailesiyle de paylaşmayı düşündük. Bisiklet ayrı bir mutluluk veriyor insana.

Gelecek turda hedefimizde Belgrad var.

Selamlar

Tepki
55
İsim
Deniz Y.
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
çok güzel tur olmuş gerçekten. bisikletlerin önündeki he-man duruşu da ayrıca şahane :D

• Beğen

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
kardeşim ayağınıza sağlık. Belgrad a niyet Eyüp e kısmet olmuş :)
Bu arada müsait olduğunuzda bekliyoruz. Paylaşım için teşekkürler.

• Beğen

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Aslında bu geziyi Cumartesi günü yapmıştık, pazar günü planlarımızda Belgrad vardı.Dediğin gibi kısmet böyleymiş.

Teşekkürler, selamlar

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@Nuri Alper Ulupınar

Teşekkürler, hepimize güzel geziler dilerim. Sevgiler bizden