Giant Roam 3 Yol Bisikleti Firtina Mubarek

Tepki
15
Herkese merhaba forum sayesinde sonunda aradigima kavustum diyebilirim. MTB kullandigim için bu bana dozere binmisim gibi geldi ama o lastiklarin gucu, pedali cevirdikce hizlanisi iyi secim yaptigimin isaretidir dedim kendi kendime...

Epey bir arastirma neticesinde bu bisiklete karar kildim, Dun bisikleti gidip aldim Bu gun kaza yaptim Frenler cizildi vites kollari biraz hasar gordu ama cizikden ibaret nasilmi oldu, kazagimi direksiyona koyarken lastige takildi beni ustunde essek ayagi yemisim gidip firlatti allahtan onumde gelen araba yavasti bilemiyorum ne olurdu.

Arkadaslar Fiyati : 419 euro pesin. Hidrolik frene uygun gelistirebilir kadroya sahip, Amortisor hicte oyle denildigi gibi fazlalik degil benim isime cok yaradi sanki yayin ustundesin, malum yollar cakir cukur. iste size cekip yolladigim fotolar, haftasonu bir kisa tur dusunuyorum kadro boyu galiba 55 cm, boy 1.86 olunca hayvan gibi bir bisiklet almak zorunda kaldim.... renkler bukadarmi birbirine uyumlu olur.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Güzel bisiklet.Güle güle kullanın.Renkleri çok güzelmiş...Hayırlı olsun...

• Beğen
Tepkiler: gokmen zeyrek
Tepki
15
iyi dileklerde bulunan tum arkadaslar ictenlikle tesekkur ederim,

bu bisikleti almamin benim icin en buyuk getirisi ne oldu acaba, eve 5 dakika daha erken geliyorum :) aksam 21.15 de isten cikis 21.30 evde yim vtt ile 21.35 - 37 gibi evde oluyordum alsana ferrari

saygilar

Tepki
53
Renk uyumu mükemmel. Çok harika bir bisiklet. Allah kazadan beladan kötü insanların şerrinden korusun. İyi sürüşler.

• Beğen
Tepkiler: gokmen zeyrek
Tepki
15
Slm Murat Yilmaz cok tesekkurler aynen sana katiliyorum +1 allah kotu insanlarin serrinden korusun hepimizi kardes... :in:

@M.MURAT YILMAZ