'' bir mayıs garipçe rampa normal tempo yardımlaşma''

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
Merhabalar.
Öncelikle tura katılan herkese teşekkürler.
Gerçekten çok keyifli bir tur oldu.
Bu tur benim için çok özeldi.Daha önce forumda belirlenen turlara katılmamıştım.Yine daha önce bu kadar kalabalık bir grupla tura çıkmamıştım.Daha önce hiç Garipçe' ye gitmemiştim, hadi geçtim Garipçe' yi hiç bu kadar çok rampa çıkmamıştım.Benim için bir çok konuda ilk oluyor.

Bu turu başkası yapsaydı gelir miydim bilmiyorum ama özellikle Kudret abi için geldim ben.Onu sürekli forumdan takip ediyordum zaten, bu tur sayesinde beraber pedallamış olduk.İyi ki gitmişim diyorum bu tura.

Yine benim de bazı konularda hatam oldu, genel olarak Kudret abinin yanında olduğumdan sağolsun belirtti hatalarımı ki haklı söylediklerinde de.Biz daha bu işlerde yeniyiz.Bu bisikleti Şubat' ın başında aldım ve ilk uzun turum oldu bununla(Şimdi benim değil zaten).Ben bisiklete çok ara ara çıkıyorum.Pek alışık değilim grup hali sürüşlere, trafiğe.Ne kadar çok dikkat etsek de gelecek tehlikeleri, riskleri farkedemediğimiz de oluyor...
Bisikletçi olmak gerçekten kolay değil.

Neyse ben lafı daha fazla uzatmayayım.
Tekrar tekrar teşekkür ederim katılan arkadaşlara.
Başka turlarda görüşmek dileğiyle.

Selamlar ;)

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Adem Sönmez

selam adem foruma giremiyorum 2 gün daha yokum vergi işleri çarşamba akşamı rahatım...evet grubça gitmek önemli idi giderken grubça gitmek rampalarda beklemek evet dönüşte rezaleti gördünüz ,,,,,bundan sonra garipçe tempo olacak yani durmak yok diyeceğiz ve sarıyere basacağız ve 4 dakika dinlenme ve akabinde rampa durmak yok ve garipçe ...çay mola ve devam 10 dakika dönüşte maslaktan çıkış kontenjan 10 kişi......

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
Teşekkürler Uğur.Ben pedala asıldım sonra herhalde Rusca birşey söylemek
istediğini zannettim.Fakat herşeyden önemlisi o sıkışık trafikden sonra
BOLUN YOŞ olması ve gittikçe artan tempo mükemmeldi.Sayenizde lay lay lomdan çok performansa dönüştü tur.Sana ,Korsan Hasan'a Çılgın çocuk Bonus
Gökhan Tanır'a Şevket'e ve Yalova dan katılan arkadaşa çok teşekkür ederim.
Pedalınıza sağlık. Gökhan'ı Yeniköy'de benzincide durduramasaydık yakalıyıcam
diye herhalde Hisar'da veya Bebek'den sonra AMBULANSLA gitmek zorunda
kalıcaktım. Unutmadan !!!!!!!! ENVER'e haftaya Kurtdoğmuşda teşekkür edicem
bizzat canlı olaraktan

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Mehmet Ser

kardeşim sen numaranı verdin bana ama benim hıyar arkadaşım arabayı kullanırken senin numaranı kaydetmeyi başaramamış.senin beni aradığın sabit numarayı aradım ama onuda açan olmadı.sende biraz ilgisiz kaldın.kovalamadın yani.neyse sağlık olsun...

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Ser

Mehmet Ser

Forum Bağımlısı
Tepki
462
Bisiklet
Giant
@enver avcı

Enver abi bende numaranı kaydetmeyi unuttum. zaten enver abi bulursa beni arar diyerek bekledim ama nasip değilmiş. parçalarım geldi bisikletimi topladım artık kurtdoğmuş turunda görüşürüz abi.

ilyas yiğit

Daimi Üye
Tepki
297
cengiz abi eline emeğine sağlık.turlara ayrı bir hava katıyorsun.bence bu sayede bu turlara ve bisiklete olan ilgi dahada artacaktır..teşekkurler..

• Beğen
Tepkiler: Cengiz Yargıç

Sefa Ayrılmaz

Aktif Üye
Tepki
73
Bisiklet
Cannondale
@Cengiz Yargıç

Bu video benim işime cok yaradı.Ailemdeki ön yargıları kırmama yardımcı oldu.Ellerinize saglık cok güzel cok keyifli bir gezi olmuş.

Tepki
25
Güzel bir tur olmuş. Videoları hiç sıkılmadan keyifle izledim. Özellikle Kudret bey'in sorumluluk bilinci ve uyarıları dikkat çekiciydi, bir insan canından daha değerli bir şey yoktur.. en güzeli de eti yasaklaması hayvanlarda yaşasın..:)
Sizlerle birlikte pedal çevirmeyi çok isterim

• Beğen
Tepkiler: Cengiz Yargıç

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@aydın agca

aydın arkadaşım yalnış anlaşılmasın ,tur esnasında mola verilen yerde aşırı derecede yemek yenmesi et yenmesi bana biraz garip gelmekte ...diğer damak tadı olan arkadaşları tenzih ederim ama durum bu,,,,, ama ne var bi kere iki kere böyle olur ama bu işi sürekli bi şekilde rutin haline getirmek ve de ben spor yapıyorum ve de etleride götürüyorum sürekli böyle yapıyorum sonrada ne diyorum ben kendi kendime ,benim mide neden erimiyor erimez tabi ......bisiklet ile yemeği karıştırırsak iyi olmaz ,orta nokta her zaman iyidir turlara hep yemek açısından bakarsak, bence biraz olay abartılıyor gibime geliyor bu benim düşüncem, kimseyi bağlamaz herkezin fikrinede saygım vardır ..

Tepki
25
Ben de beslenmek için ,bir canlının ölmesinden yana değilim. O yüzden sevdim et yasağınızı... bu da benim nacizane fikrim saygılar..

Cengiz Yargıç

Forum Demirbaşı
Tepki
962
Bisiklet
Cannondale
@Hasan Bahri Toros

Bu videoları acele tarafından hazırladım... Bunlarda da müzik olmasın.
Özellikle 3. son videodaki Kudret Abinin söyledikleri önemli. Kudret Abi bu turun şarkısı belirledi zaten; TEK TEK BASARAKTAN.....

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Cengiz Yargıç

cengiz dost seni özleyeceğiz sensiz olmaz ....irandan dön bizi resimsiz bırakma ......daha çok turlar yapacağız senle bu yaz .............kartepeye gideceğiz.....................
evet

tek tek basaraktan
bade süzerekten inci dizerekten gel canım gel aman..............

:in: :in: :in: :in: