Tertemiz 42 no Shimano SPD ayakkabı... 160$ değerinde ben de 100 TL, hemen içeri!

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
Merhaba...
Ayakkabı tertemiz, tek kusuru sol ayakkabı da kalin bir vidası yalama olmuş çıkmıyor sırf bu yüzden, Shimano kalleri de yanında veriyorum, sırf yalama olayı yüzünden fiyatı da çok düşük tutuyorum...
Normal de sıfırı 160$ fırsat ürünüydü ben 100$'a aldım şimdi 100 TL ye satıyorum...

Özellikleri: 3 cırtlı, hava ala bilir yapı ve altı düz(çivisiz araziye uygun değildir).

Kutusu filan duruyor...

Fotoğraflar şöyle;

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
@Mert SÜREN

İlan günceldir isteyene daha ayrıntılı fotoğraflar ulaştırıla bilir... Hidrolik fren takımıyla takas olur fark verilir...

bodymouse

Üye
Tepki
38
ayakkabı mtb mı yol bısıkletı ıcın mı
benı aydınlatabılır mısınız acaba

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
@bodymouse

Shimano SPD pedal takılı her bisiklete uyumlu

İlan günceldir...

bodymouse

Üye
Tepki
38
o anlamda sormamıstım hocam
yol bısıkletı ve mtb bısıklet ayakkabıları farklı oluyo bılıosunuz
sızın kı hangısı
ben mtb kullanıyorum cunku

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
İlan günceldir, elbet dozun da pazarlık olacaktır, takas hidrolik frenle olabilir sadece arka olması tercihimdir, seri dışı frenler kabul edilmeyecektir...

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
ilan 90 TL+ Kargo ücreti ile günceldir...

Her türlü takas değerlendirelecektir!

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
İlan 80 TL+ Kargo ücreti olmak üzere günceldir... Her türlü takas değerlendirelecektir..!

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
ilan 90 TL vekargo ücreti olmak kaydıyla günceldir, her türlü takas değerlendirilecektir...

Tepki
110
Ürünün yarış gördüğünü, ve bir çok yerinin yıpranmış olduğunu yazarsan hem dürüst satıcılık yapmış olur, hemde karşındaki insanı yanıltmamış ve oyalamamış olursun ! Umarım bu yazdığımı bi abi tavsiyesi olarak kabul eder bundan sonraki satışlarında elindeki ürün hakkında detayları, alıcıya düzgün bir şekilde anlatırsın ...

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
@Bilal Abdul-jabbar Keita

Bu mesaja yapılacak açıklama nedir Mert arkadaşım?

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
@Bilal Abdul-jabbar Keita

Böyle bir forum da böyle bir şeyin olacağını hiç düşünmemiştim... Ayakkabı yarışta kullanılınca ne oluyor anlayamadım... Ayakkabıyı da görmediniz bile. İlanıma da çamur attığınız için çok teşekkür ederim...

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
İlan 80+Kargo olmak üzere günceldir...
Ayakkabı da ki tek sorun ilan da yazdığım gibi kalin vidasının yalama olmasıdır...Bu asılsız mesajdan sonra ayakkabının daha ayrıntılı Fotoğraflarını çektim...
Fotoğraflara ulaşmak için sahibinden'e girip 42885732 nolu ilan numarasını yazmak...