istanbul-izmir...belkide ötesi...

burak altınsoy

Daimi Üye
Tepki
71
arkadaşlar ağustos ayının sonunda veya en geç eylülün ilk haftası ... istanbul çıkışlı tekirdağ çanakkale istikametini izleyerek enez oradan assos ve kıyı egeyi takip ederek izmir turu düşünüyorum...eğer soluğumuz yeter ve istekli arkadaşta olursa belki daha güneyede inilebilir.....yanıma arkadaş arıyorum...biraz erken belki ama en azından hazırlık ve rota hakkında tartışıcak zaman olur katılmak isteyen arkadaşlarla......haberlerinizi bekliyorum...sağlıcakla kalın

• Beğen
Tepkiler: çirkin
Scudo

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.201
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
En önemli bilgi; hedefiniz kaç günde tamamlamak? Öğrenci arkadaşlar için önemsiz bir detay olsa da çalışanlar için ciddi bir sorun. Çanakkale -İzmir rotasını geçen sene tamamlamıştım, duruma göre belki tekrar katılmayı düşünebilirim.

(link)

• Beğen
Tepkiler: burak altınsoy

marule

Daimi Üye
Tepki
406
aynı tarihlerde aynı rotayı ben de düşünüyorum daha doğrusu düşündüğüm rotalar şöyle

istanbuldan çanakkale otobüs->çanakkale izmir (bu etap biraz hızlı geçilecek yani öyle çok turistlik değil, yani tam olarak gürkanın turu gibi de 2 günde kısa biz onu 3 gün yapalım)->izmir-muğla-bodrum-antalya falan (buralar yaya yaya gidilecek gezilecek denize girilecek falan) 10-15 gün arası düşünüyorum bu turu

veya

istanbul-izmir otobüs->izmir-muğla-bodrum-antalya belki mersin (bu kısımda yayma esasına göre gidilecek :) ) 10-15 gün de bu tur.

not: gürkan ben bu turu okumuştum eskiden vay arkadaş demiştim, ne basmışsın be :)

• Beğen

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Haziran ortasında İstanbul, Tekirdağ, Gelibolu, Çanakkale, Akçay, Dikili, İzmir, Kuşadası ve devamındada Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kaş, Kalkan olarak planladığım turu işlerim Dünya kupası maçları nedeni ile erteledim. Ne zaman yapacağıma veya bu yıl yapıp yapmayacağıma henüz karar vermedim. Bu arada başka tur alternatiflerinide araştırıyorum. Eğer sizin belirttiğiniz tarihlerde müsit olursam katılabilirim.

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uğur yılmaz

slm.web sitesi yapılır demişsin.bunun için neler gerekli.böyle bir web sitesine ihtiyacım var.yardımcı olursan sevinirim..

burak altınsoy

Daimi Üye
Tepki
71
arkadaşlar....1. si turun süresi konusunda hiçbir fikrim yok ama zannederim 10 gün kadar sürebilir çünkü çok kesin bir rota kararlaştırmış değilim ve tüm fikirleri dinlemeye ve tartışmaya açığım..sonuç itibarı ile amaç yollarda olup pedal basmak gezmek görmek....2. si ağustos ayı nın 15 inden itibarende planlanabilir...buda katılımcı arkadaşlarla alınması gereken bi karar..sonuçta bir grup oluşturucaz ortak bi paydada buluşmalıyız ki herkes mutlu olsun...3. amacım arkadaşlar mümkün olduğu ve sağlığım elverdiğince bisikletle yol almak bu nedenle bence çanakkale yolunuda pedallıyalım sıkı bir tempoyla 2 gün hesapladım ben en fazla toplam yuvarlak hesap 300 km istanbul çanakkale 4.orhan bey..bu size...:) umarım vaktiniz ve niyetiniz uygun olurda birlikte pedallıyabiliriz bu rotayı..çünkü sizin gibi tecrübeli bir bisikletçiyle yapılacak bu tur eminim ki hepimiz için çok yararlı ve eğitici olucaktır....

• Beğen
Tepkiler: Orhan Kılıç

burak altınsoy

Daimi Üye
Tepki
71
uğur şu web sitesi işini seninle bi konuşalım..

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
@marule

eğer ege akdeniz turu düşünüyosan sana tavsiyem eylülün sonu gibi gitmen olacak sıcaklardan dolayı çok bunaltır hava seni zorlanırsın baya bi birde egeden akdenize değilde akdenizden ege ye yaparsan daha güvenli olur bende düşündüm bu turu antalyadan izmire planımı yaptım herşeyim hazır ama aileden izin çıkmıyor :D aile engeline takıldık yolda başıma bişey gelir diye korkuyorlar arabayla git manyakmısın diyolar :D antalyadan izmire gidersen deniz tarafından değilde dağ tarafından gitmiş olacaksın denize uçma tehliken olmayacak malum her araç sürücü anlayışlı olmayabiliyor ;)

bizde gidicez ama bizim tur 2 günlük izmire gidip otobüsle geri döncez :)

• Beğen

engin engin

Forum Bağımlısı
Tepki
182
@samet_özdemir

Hadi bakalım kısmetse gelirim. Bu arada İznik yapalım Köfteci Yusuf'u unuttun mu yoksa? :in:

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@burak altınsoy

Daha önümüzde uzun bir zaman var. Umarım her ikimiz içinde bir terslik çıkmazda beraber yol alırız.

• Beğen

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@TOYGAR YONTGAN

Toygarcığım o yöne veya trakyaya bir tur niyetiniz olursa bana mutlaka haber ver. Facebook tan veya telefonla bildirebilirsin. Bu yaz Kumbağdan Şarköye bir gezi yapacağım. Haziran sonunda mtb yi Kumbağa götürüp bırakacağım. Muhtemelen Kumbağada bisiklet ile giderim. Birde Karaburun, Çilingoz, Kıyıköy, Sergen, İğneada düşüncem var. Bu tur için Metinin izine çıkmasını bekliyorum.

• Beğen
Tepkiler: TOYGAR YONTGAN

TOYGAR YONTGAN

Forum Demirbaşı
Tepki
745
@Orhan Kılıç

Orhan abim bu sezon çirkin ile beraber ağustosa kadar hafta sonları takılacağız,ağustosta 1 ay iznimiz olacak bu süre zarfında sözünü ettiğimiz güzergahlara doğru birkaç düşüncemiz var,düşünceler olgunlaşıp birer organizsyona dönüştükçe(hafta sonlarıda dahil) burada ve face'de seni ve diğer dostları haberdar edeceğiz

• Beğen
Tepkiler: Orhan Kılıç

samet_özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.130
@Engin YILDIZ

engin abi yarın fethiyeye gidiyorum geleyim fethiyeden tekrar iznik turu yapalım köftelerin tadı damağımda kaldı hala aklımda bugünde aklıma geldi gitsekde keşke köfteyle bol kaymaklı ekmek kadayıfı yesek diyordum :) fethiyeden geleyim o turu bi organize edelim haber veririm abi telden sanada ;)