Araç Arkası Bisiklet Taşıyıcısı

Turker

Üye
Tepki
10
Selamlar. Sedan araç için 2 bisiklet (ilaveten 1 de çocuk bisikleti ekleyebilirim) taşıyabileceğim, araç arkası taşıyıcı almak istiyorum.
Thule 968 Free Way e baktım. Olabilir diye düşünüyorum.

Birkaç şey sormak istiyorum.
- Bu modelde askı üstte olmadığından plaka gözükmüyor gibi anladım. (resimlerden) Trafikte sıkıntı olabilir mi?
- Senede 1 kere (1000km. civarı) yola gidiyorum. Onun dışında 100km. yi aşan uzun yola götüreceğimi sanmıyorum. Ama bu uzun yolda benim için önemli. Yolda uçmasını, kopmasını istemiyorum. Bisikletin kendinden ziyade başka insanların can güvenliğini tehlikeye atmaması çok önemli.

Tercih konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Herhangi bir bilgim yok. Yukarıda bahsettiğim model 125€ gibi. Bu fiyatı da aşmak istemyorum açıkcası.
Teşekkürler.

Scudo

canelmas

Üye
Tepki
249
İsim
can elmas
Bisiklet
Scott
Birkaç ucuz mal kullandıktan sonra ben de thule nin bu modelini aldım. 1-2 bisiklette sedan audi a4 de gayet iyiydi ama 3 bisikleti yükleyince audimin tamponu çatlattı. belki de iyi takmamıştım. Normalde takıp çıkarması kolay ve kaliteli bir model ama yinede dikkat etmek lazım

@Turker

• Beğen
Tepkiler: Turker

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
(link)
(link)

arkadaslar bende araba arkası tasıyıcı almak ıstıyorum bizim araba nın arkası düz(Fiat Fiorino) normal sedan arabalr için olanlarda bu arabaya olurmu.

Turker

Üye
Tepki
10
Teşekkürler Sn. Can Elmas.
Fiyatı biraz daha uygun alınabilecek başka markalar var mıdır acaba?

ali alper uyar

Forum Demirbaşı
Tepki
753
evvelsi gün thule un arabanın tepesine takılan taşıyıcılarındna aldık 2 tane ağır bisiklet yüklediğimiz halde 140 150 yaptığımızda bile en ufak titreme yoktu, volvo s40'da çok iyi durdu. Bundan önce aldığımız abimzide arabanın arkasına takılanlardan vardı, hızlı gidince falan bisikletler yerinden oynuyordu o yüzden tavsiyem arabanın üstüne takılanlardan almanı tavsiye ederim. bize 2 taşıyıcı + yuvası 650 liraya mal oldu.
Ve işin en ilginç ynaı sokakta giderken bütün bakışların üstümüzde olmasıydı:)

• Beğen
Tepkiler: Turker

NightHawk

Aktif Üye
Tepki
128
Peki kırmızı ışıkta dalgın bir sürücü gelip arkadan patlatırsa trafik sigortası hasarı karşılayacak mı?

burhan çetin

Forum Demirbaşı
Tepki
970
Bisiklet
Dahon
Bende 2000 clio hb var.Sanırım benimde araç üstüne takılan modellerden almam gerekiyor.Ama burada bahsettiğiniz modelin fiyatı oldukça fazla geldi.Yokmudur daha uygunu?

Tolga Günsezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.060
Bisiklet
Whistle
Hyundai İ30 CW kullanıyorum. En ucuz arkaya takılan taşıyıcılardan aldım 50TL'ye, hiçbir sıkıntı çekmedim. Sadece ilk 5 - 10 km sonra durup bağlantıları kontrol ediyorum o kadar ki şimdiye kadar ne gevşedi, ne titreme yaptı. Fazladan para harcamaya gerek var mı bilemiyorum. Yaptığım yolculuklar yaklaşık 200 km hızım ortalama 90 - 120 km olarak düşünün lütfen.

• Beğen
Tepkiler: Aly