4 Nisan Pazar Alemdağ Orman İçi Gezi

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
Merhaba arkadaşlar,

Pazar günü Alemdağ orman içinde yaklaşık 20km. lik önceden belirlemiş olduğum rotada bir gezi yapmayı planlıyorum. Katılmak isteyen arkadaşları beklerim.
Katılım yeri : Muhterem Market (Alemdağ-Reşadiye yolu üzerinde Total benzincisini geçtikten hemen sonra solda)
Saat: 10.00

Çekmeköy-Taşdelen tarafından gelmek isteyen arkadaşlar ise;
Taşdelen Carrefour önünde saat 9.30'da buluşup bu noktaya beraber pedal basabilirler.
Görüşmek Üzere..

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kim tutar seni be yahu bu pazar aydostayız dostum

:in: :in: :in:

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
Size iyi eğlenceler, tepeye varınca oradan Aydos'a doğru bir selam gönderirim o zaman :)

erdal ırmak

Aktif Üye
Tepki
209
Eğer işim çıkmasa katılmak isterim fakat Avrupa yakasında oturuyorum oraya nasıl gelebilirim

• Beğen
Tepkiler: karaburga

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
Avrupa yakasından araba ile buraya gelip sonra bisiklet ile devam edecekseniz sorun yok. İkinci köprüden karşıya geçtikten sonra Şile-Çekmeköy istikametine sapıyorsunuz. Bu yolda yaklaşık 8-9 km. gittikten sonra Taşdelen-Alemdağ sapağından dönüyorsunuz. Bu sapaktan sonra yaklaşık 2 km sonra sol tarafta Taşdelen Carrefour var. Buradan katılacak arkadaşlar olursa onlara katılabilirsiniz. Eğer siz gelmeye karar verir ve buradan katılım olmazsa o zaman Alemdağ istikametine devam edeceksiniz. Yani Carrefour'u düz geçip yol bittkten sonra sola. Ben sizi yalnız olursanız Alemdağ merkezde karşılarım.

• Beğen

karaburga

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Trek
@Kudret Kurtcebe

sucukta pişirirsiniz artık :))

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@karaburga

Tamamdır Kadir. O zaman o taraftan gelenlere bizim buraya kadar sen rehberlik edersin. Görüşürüz.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@karaburga

aydostan polineze doğru rüzgar eserse sucuk kokularını alırsınız kadir benim için altını üstüne getirin polinezin
polinez bir tane daha orda çok gidecek yer var yazın ordayız yahu

:in: :in: :in:

karaburga

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Trek
@G.Cem
cem abi aynı yerdemi buluşuyoruz?

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@karaburga

Evet Kadir. İlk mesajda saatleri ve yerleri belirttim. Yine tam olarak geçen seferki ile aynı yerler.:)

• Beğen

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
Kadir merhaba. Belki Carrefour buluşma noktasında sana katılacak bir arkadaş olacak. O yüzden sabah Carrefour önünde biraz bakınıp daha sonra yola devam etmeni rica edeceğim.
Görüşmek üzere.

• Beğen

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
Merhabalar ben de gelip hem sizlerle tanışmak hem yeni yerler öğrenerek biraz pedal çevirmek isterim, ama saat kaçta dönmüş oluruz acaba? Ve ümraniye tepeüstünden oraya nasıl gelirim acaba?

• Beğen

G.Cem

Daimi Üye
Tepki
240
@VOLKAN ÇELİK

Merhaba.
Çok memnun oluruz. Ümraniye tarafından şile istikametine doğru geliyorsunuz. (İkea ve BJK tesisleri ile başlayan yol) Bu yolda hiçbir yere sapmadan yaklaşık 9-10 km kadar gidiyorsunuz. Çekmeköy,Sarıgazi sapaklarını geçtikten sonra Taşdelen-Alemdağ sapağından sola dönüyorsunuz. Bu yolda yaklaşık 1,5-2km gittikten sonra solda Carrefour var. Bu noktadakilerle saat 9.30 da buluşup bizimle buluşmak için Alemdağ'a beraber devam edebilirsiniz.
Geri dönüş ise; yaklaşık olarak 13.00-13.30 civarı Taşdelen'de olunur sanırım.

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
tamam çok ii dönüş saati de çok uygun, çok büyük bir aksilik olmazsa ben gelirim, 50 tane msj atmadığımdan özel mesaj atamıyorum eğer bana özel mesaj ile telefonunuzu bildirebilirseniz sabah sizi ararım, bu arada ismim Volkan, görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: G.Cem

VOLKAN ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
304
Bisiklet
Specialized
tamam cem bey yarın sabah sizi arıycam, ben de memnun oldum, görüşmek üzere hoşçakalın...

• Beğen
Tepkiler: G.Cem

Charriere

Daimi Üye
Tepki
135
Selamlar,
Bi aksilik olmazsa bende geliyorum.Ama o tarafları hiç bilmiyorum, Pendikten geliyorum, Taşdelen carrefour'u bulmam zor olmaz inşallah. Birde yeme içme durumu nedir, olur mu, olmaz mı, olursa nasıl olur. ona göre gelelim.

• Beğen