sıfırdan farksız süper fiyatlı parçalar

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
bisiklet toplandıktan sonra çok çok az kullanılmış,araziye çıkmamıştır.şehiriçinde kullanılmıştır.birkaç parçadaki ufak tefek çiziklerden başka hiçbir problemi yoktur.alıcı çıkarsa komplede satılabilir.paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.0506 372 01 76 nolu telefondan veya pm ile ulaşabilirsiniz.komple bisiklet olarak sele ve lastikler dahil olarak 1150tl(velo sele ve lıttle albert kevlar lastikler(sıfır ayarında)
:in:
-Hussar kadro seti 18'' tir.(kadro+furç tk.+sele ve sele borusu ve kelepçesi+gidon ve boğaz+elcekler).........260 tl
-sr suntour xcr maşa (100mm koldan lockout var) sıfırından farksız.......100tl
-mavıc crossride jant seti( çiziksiz sıfır ayarında,kargoda gelirken problem olmuştu arka jantta hissedilmeyecek kadar küçük bir zıplama var.kesinlikle sorun yaratmıyor.)............270 tl
-deore lx aynakol (sıfır ayarında çiziksiz).........160 tl
-deore xt fren bacakları (sıfırdan farksız çok az kullanıldı çizksiz).....70 tl
-deore xt arka vites (sıfır ayarında çiziksiz ters yay sgs).....60 tl
-deore ön vites (sıfırdan farksız çiziksiz)......30tl
-deore lx ruble ( sıfır ayarında çok az kullanılmış).......40tl
-deore dual vites fren kolları(çiziksiz sıfırdan farksız).....75 tl
-deore lx hg73 zincir (sıfırdan farksız yaklaşık 200 km kullanıldı.).....25 tl

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

metin06

Üye
Tepki
12
selam..aynakol ruble ve zincire en son ne fiyata verirsin..

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
parçalar için birkaç mesaj geldi,mesajların gelme saatlerine göre isteyen arkadaşlara öncelikli davranıcam.:in:

Sercan Balcı

Daimi Üye
Tepki
263
slm hocam öncelikle hayırlı satışlar koymuş olduğunuz malzemelerden lx ruble ile xt arka aktarıcı 9 lu sistem mi acaba onu sormak istedim eğer dediğim gibi ise ben onları almak niyetindeyim ayrıca pazarlık payın varmı sizinle görüşmek isterim e-posta adresim: agressive_fire@hotmail.com gösterdiğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla...

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
ilan günceldir.kalan parçalar;
kadro seti,maşa,fren bacakları,jant seti

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
kadro seti,aynakol,fren seti ve jant seti için ilan günceldir.parçalar sıfırdan farksız ve geri alma garantisi veriyorum.

sermtb

Üye
Tepki
5
ahmetcim parçalar çok iyi hayırlı satışlar zaten sen kötü parça satmazsın:)

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
sorum jantla ilgili,hissedilmeyecek kadar küçükse ,yani hissedilmiyorsa siz nasıl hissetiniz.? sorun sanıyorum akortta değil,çemberde, ama nasıl bir sorun varki düzeltilemiyor?veya mümkünmü,?bir zıplatma varsa bu bir sorundur,bunu siz yada alan kişi düzeltebilirmi?

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@Fırat Dizman

söylediğim gibi fırat abi lastiksiz halde iken çevrildiğinde,çok az belli oluyor.bunu yazmasaydım alan arkadaş anlamazdı bile ama söyleme ihtiyacı hissettim.doğru olmazdı yapsaydım,bana yapılmasını istemezdim en azından.düzeltilebilecek kadar bir sorun yok.minicik birşey.düzeltilmesi gerekmiyor problem yaratmıyor.videosunu çekip yüklemeyi düşünüyorum.çizik yok sette.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@ferhat yenigün

son ilan günceldir mesajımda yazılı parçalar kaldı sadece maşa satıldı.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
jant setinin son resimleri az önce çektim.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
@Ahmet Özgen

senden şüphemiz yok,sadece olayı anlamaya çalıştım,ama daha önce sana özelden sormuştum sanki,şimdi hatırlar gibiyim ,sorduysam kusura bakma

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@Fırat Dizman

teşekkür ederim fırat abi :),olur mu abi hiç önemli değil.alıcıysan, ilgileniyorsan mantıklı sorulabilir herşeyi sormaya hakkın var.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
merhaba kadro seti ve can setinin en son bir fiyat verebilir misiniz ilgileniyoruz alabilme ihtimalimiz var iyi forum lar :)