Yol arkadaşım Scott P55

Metehan Mendi

Daimi Üye
Tepki
296
Sevgili dostlar ; uzun araştırmalar ve sancılı bir karar aşamasından sonra kavuştuğum bisikletimin resimlerini , sizlerle paylaşmak istedim .. Aslında P3 istemiştim ancak tüm aramalarıma rağmen uygun kadro ölçüsünde bir tek P55 bulabildim .. Alivio set ve hidrolik disk fren değişiklikleri ile P3 e epey yakın oldu sanırım .. Belki ileride daha hafif ve kaliteli bir maşa olabilir ama böyle de tatminkar olduğunu söyleyebilirim (Erdoğanlar Lütfü Bey'e teşekkürler) ... Sahip olmaktan ve kullanmaktan son derece memnun olduğum bu güzel bisikleti ; benim gibi hem şehrin dokusunu hem de doğanın kokusunu isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim .. Herkesin gönlündeki güzele sahip olabilmesi dileğiyle ..

(link)

(link)

Scott kangroo 3 kf selealtı çanta .. Kesinlikle kaliteli ve kullanışlı , arayışta olan arkadaşlara öneririm

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Hadi gidelim der gibi duruyor :)

(link)

Scudo

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
way bee benim scale 50 ile aynı renklerde hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız bol pedallı günler dilerim :)

Tepki
9
güle güle kullanın. çok güzel bir bisiklet. dediğiniz gibi sanki "hadi gidelim" diyor. kilidiniz de çok hoş duruyor:in: markasını öğrenebilirmiyim?

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Güzel bisiklet.Renk uyumuda olduça iyi.Kazasız sürüşler...

• Beğen
Tepkiler: Metehan Mendi

Metehan Mendi

Daimi Üye
Tepki
296
@KAMİL YILMAZ

Semtin bisiklet tamircisinden alınmış , uzakdoğu menşeli çok özel olmayan bir kilit .. markası yazmıyor .. gerçekten iyi bir kilit arıyorsanız linkteki süper , fiyatı da öyle :) ..bir süre sonra almayı düşünüyorum

E-mr-E

Daimi Üye
Tepki
136
İsim
EMRE
Bisiklet
Scott
Daha Öce GÖrmÜŞtÜm Scott Un Bu Modelİnİ Ama Bukadar Cegİcİ GelmemİŞtİ Harİka GÖzÜkÜyor

• Beğen
A

Adrenaturex

Misafir
güle güle kullanın bisikletiniz gercektende :D hadi gidelim gibi duruyor mubarek sahlanacak :D kazasız belasız sürüşler

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Güle güle kullanın.. Kazasız belasız çiziksiz kaskı yanında olsun..

• Beğen

Metehan Mendi

Daimi Üye
Tepki
296
@Mehmet Batuhan Tunçel

Sigma , uygun fiyatlı ve kaliteli bir lamba seti , bu vesile ile önerelim ;) ..