Bugüne kadar kaç kilometre bisiklet sürdünüz?

by-berker

Üye
Tepki
11
Bu başlıkta bisikletimizle en fazla kaç km yol yaptığımızı paylaşalım. Ben şu ana kadar toplamda 41 km yol yaptım.

• Beğen
Tepkiler: Bulunmaz
Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Sanırım bir günde en fazla kaç km yaptınız demek istedin..;) ;)

Kaç yaşındasın merak ettim. :)

Benim bir günde yaptığım km görmek istiyorsan (link) :D :D :D

Sevgiler...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Benim günlük antreman rekorum 168km..Tur rekorum molalarla İstanbul Adapazarı arasında 158 km ...

• Beğen
Tepkiler: by-berker

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
Deli bir arkadaşım var
Adı Gökay

Ender abinin yol bisikletini ayağa kaldıran Ustamız :)

Antalya'dan Alanyanın ilerisindeki bir köye bir emanet bırakmak için gidip geldi
sabah yola çıkmış gece 9 da döndü

175X2=350 km yol yaptı... km saati doğru ve dönüşteki halini görmeliydiniz...

tabi alanya yolu dümdüz bunu göz ardı etmemek lazım ;)

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
benimki şimdilik 50km
aslında vakit olsa daha fazla olacak ama ne yazıkki olmuyor.. ve son 3 ayda toplam 1500km yapışım.

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@Ercan Bayram
dönüşte hal kalmışmıydı görülecek :D

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
130 Km bir günde, ve iki günde 75erden 150 KM yapmıştım. Hatta 150 KM'lik turumun yazısı okulumun Marjinal isimli dergisinde yayınlandı benim kalemimden ;)

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
maxımum 120 kusur km yapmıstım belgrada gidip turlayıp ortakoyden tekrar ewe donerken...

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
70 km. Ankara'da Sincan-hacettepe (beytepe)- Bilkent arasında. Fakat hacettepe bilkent kısmı çok dağlık olduğundan onlarca kez mola verdim ve hız çok yavaştı. Kötü günümdeydim ve bisiklet kötü durumdaydı. İnşallah Türkiyeye dönünce yeni bisikletle bi 150 de ben denemek istiyorum...

SECO 34

Aktif Üye
Tepki
89
sanırım bende 125 km belki daha vala da olabilir çatalca k.çekmece yeşilova
1 günde ;)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
ben de yolda 77 km yaptım arazidede bizim kızılvadideki parkurda her dönüşüm 10 km olmak üzere 6 tur attımyani 60 km

yunusoymak

Üye
Tepki
12
Ben de 160 km, istanbuldaki antrenmanım...
İstanbul-Balıkesir arası 6 günde 600 km...

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
ben de konyada 112 km kadar yaptım bir günde

Uğur Taşdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
598
En son 109 km yaptım. 3saat 28 dakika, 32 km/h ortalama hız. 1 dakika su molası. Gaziosmanpaşa-Terkos-Gaziosmanpaşa.

fangornents

Aktif Üye
Tepki
84
1999 yazında 134 km; kaç saatte olduğunu bilemiyorum. Kilyosda deniz, kemerburgazda piknik yapmıştık

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
benim rekorum 2000 yilinda 278 km 1 gun icinde. aslinda kazayla bu kadar cok yol gittik. geziden 1 hafta once bolgede ralli tarzi bi organizasyon yapilmisti. bizde organizasyondan sonra motorlarla yolun uzunlugunu olctuk. bi kac yeni bolum ekledik ve planladigimiz km total maximum 140- 150 olacakti ki (toprak arazi inisler cikislar)bu bile benim icin cok uzun bi turdu. neyse sabaha karsi yola ciktik. rotanin belli bolumu cok sik antreman yaptigimiz bilindik bi yerdi daha sonra yarisin ypildigi riskli araziye girdigmiz andan itibaren yolu, yon duygumuzu herzeyi karistirdik. her sey tanidik geliyordu. ama hic bi sey ayni deildi yolda.kucuk kucuk dag koyleri geciyoduk ama daha once planladigimiz rotada bunlar yoktu. derken yiyeceksiz kaldik. bi dag koyunun kahvesine sigindik. o kadar fakir ve medeniyetten uzak bi koydu ki adam lar bizi gorunce uzaydan gelmisiz gibi bakiyorlardi( camur icinde jersey ve taytla kendinizi bi dag koyunun kahvesinde hayal edin) tabi bi sure sonra kanka olduk kahve ahalisiyle. her kes evinden yiyecek getirdi. dag ballari , evde yapilmis odun ekmekleri, daha neler neler. hatta yanimiza da bi kac parca bi yemek bile verdiler. bu arada koy ahalisinden nerde olugumuzu ve nasil bursaya donecegimizi asagi yukari ogrendik.( uludag i arkadan dolanarak domanic e kadar gelmisiz, hatta sanirim arada kutahya nin bazi koylerinden bile gecmisiz) donus cok izdirapli oldu. diger arkadas donuste asiri yorgunluktan dolayi bisiklet uzerinde dengesini bile zor bulur duruma gelmeisti. ustune bi de yagmur yagmazmi, ( ekstra camur) bursaya 60 km mesafe kaldigimda hava tamamen karanlik olmustu. yanimiz da isik falan da yoktu allahtan ankara yoluna cikmistik.yoldaki arabalarin isigiyla bursaya kadar gelmeyi basardik. eve girip bayoya adimimi attigimda gozlerimin kararip dustugumu hatirliyortum. enteresan bi deneyim olmustu. burdan ayagini yorganina gore uzat deyimini bi kere daha hatirlatmak istiyorum. eger yuksek km gezi yapmaya hazir deilseniz hazir olana kada kesinlikle boyle bi cilginlik yapmayin. hic zevkli olmuyo.bu geziden sonra diger arkadasi hic bisiklete binerken gormedim bi daha :(

shealien

Aktif Üye
Tepki
39
en uzun 127k gittim
izmir bornovadan seferihisarda arkadasın yazlıgına gittik denize girip geri donduk aynı mesafeyi bir kerede sadece su almak icin mola vererek karaburun mordogan tarafına giderek yaptım
teknik olarak takımdaki herkesten cok biniyorum antrenmanlarda cunku evim herkeze cok uzak her antrenmen ortalama 30 k daha fazla binmek zorunda kalıyorum