Akçay--Çanakkale 17 Mart Şehitleri anma Turu

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Sevgili forum dostları 17 Mart Akçay Çanakkale yaklaşık 120 Km turuna katılımlarınızı bekliyorum.Hafta başında gerekli bilgileri sizlerle paylaşacağım.Katılımlarınızı ve yorumlarınızı,yardımlarınızı bekliyorum.

Hepinize saygılar selamlar,

(link)

(link)

• Beğen
Tepkiler: Caner Öğülmüş
Scudo

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
17 Mart perşembe günü sabah hareket saatini katılım yapacak arkadaşlarla kararlaştıracağız

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
(link)Sevgili forum dostları 17 Mart Akçay Çanakkale yaklaşık 120 Km turuna katılımlarınızı bekliyorum.Hafta başında gerekli bilgileri sizlerle paylaşacağım.Katılımlarınızı ve yorumlarınızı,yardımlarınızı bekliyorum.Hepinize saygılar selamlar,(link)

Tepki
64
17 Mart şehitlerini anma törenleri beni gerçekten mutlu ediyor ve siz bunun yanına ayrı bir güzellik katmışsınız bu turda emeği geçicek herkese teşekkürler eder,saygılarımı sunarım :)

• Beğen
Tepkiler: kizak

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Berkay kardeşim bende ilgi alakana çok teşekkür ederim saygılar sevgiler bizden:in:

• Beğen
Tepkiler: Berkay Kantarcı

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
:in: Sevgili arkadaşlarım :daha evvel çanakkale gezisi yapan ve değerli Çanakkaleli dostlarımızdan gelen uyarılar neticesinde büyük ihtimalle gezimizi 20 Mart cumartesi gününe kydırmaya karar verdim.Hem çalışan arkadaşlarımız için katılım olur diye düşündüm hemde katılım fazlalaşır hepinize saygılar sevgiler.

• Beğen
Tepkiler: Nursel Azaklı

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
İşallah emre kardeşim katılımın iyi olacağını umarım.Geçmişimizden ders almadan geleceğe bakmak zor.İlgine çok teşekkür ederim

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
17 mart:rolleyes: daha cok var ama benim hep yapmak istedigim şey.canakkaleye bisiklet ile gitmek.matr ayında kesinleşir.ama gitmwyi yürekten cok istiyorum.

• Beğen

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Sevgili Emre kardeşim öncelikle bı konuya duyarlı davrandığın için teşekkür ederim.İnşallah böyle bir gezide bir araya geliriz.Çanakkalede gönlümüz seninle olacak.Sevgiler saygılar

• Beğen
Tepkiler: emre güven

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@kizak

Kazasız turlar dilerim.Yazın kısmet olursa altınolukda olacağım pedallarız.

varol bisiklet

Daimi Üye
Tepki
297
hepinize şimdiden kolay gelsin der, sizleri aramızda görmekten gurur duyarız .her türlü problemlerinizi ve sorularınızı veya sorunlarınızı bizlere iletebilir veya bizlerden bilgi edinebilirsiniz .bianchi servis ve 18 mart bisiklet grubu bölge sorumlusu murat varol mail adresi .varol17100@hotmail.com SAYGILARIMLA

Tepki
49
Sİzlerİ Bu Kutsal Topraklarda AĞirlamaktan Grur DuyacaĞimizi Şİmdİden SÖĞlemek İsterİz .18 Mart Bİsİklet Grubu Olarak Her Turlu Sorunlarinizi BaŞkanimiz Olan Murat Varol A İletebİlİrsİnİz .bu Organİsyonda Sİzlere Tek Yardimci Olabİlecek KİŞİ O Ve Grup ArkadaŞlarimizdir ,Şİmdİden Sİz Bİsİklet Seven KardeŞlerİme Kolay Gelsİn Der Saygi Ve Sevgİlerİmİ Sunarim

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.202
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
@Gürkan ATAR

Bir Çanakkaleli olarak bu günde yanınızda olmayı çok isterdim.

Sevgili genç adaşım; ağaç yaşken eğilir. Daha da geç olmadan Türkçe'de yeri olmayan bu garip yazı şeklini bırakmanı dilerim. Bu alışkanlık ileride öğrenim ve iş hayatında sana sıkıntı yaratacaktır.

Tepki
49
@gurkan

kusura bakmayın gerçekten yanlışlıkla oldu yazzdığımda farkettim bu konuda herkesden çok özür dilerim normalde öle yazan biri değilimdir tekrar özür dilerim uyarınız içinde çok teşekkür ederim

varol bisiklet

Daimi Üye
Tepki
297
(link) mutlaka sorularınızı ve yorumlarınızı yazın arkadaşlar .bizlerde bu yorumlara karşılık verelim ayrıca mail adresimiz ve sizlere burda destek olacak varol bisiklet ve 18 mart bisiklet grubu başkanı murat varol mail adresi varol 17100@hotmai.com SAYGILARIMIZLA

• Beğen