Fox,Avid Ultimate,Mavic Cross Trail donanimli SUPER Corratec

Tepki
2
(link)

KADRO :Biometric Bow Technology, Alloy 7005, M = 49 cm, size = 3, European Design Award
ÖN AMORTİSÖR :Fox 32 F100RL , 100mm, Air spring alloy steered/ rebound adj/ Lockout Quad Tapered rawers/
FREN SET :Avid Juicy ULTIMATE White / Magnesium body, Carbon Fiber levers Hydrolic Disc Brakes
Jant SET : Mavic Cross Trail , Black, 24 spokes, Tubeless, 26inch
LASTİK : Schwalbe Racing Ralph, Tubeless

ARKA AKTARICI : Shimano XT Shadow
ÖN AKTARICI : Shimano XT Shadow
VİTES KOLLARI : Shimano XT Shadow
RUBLE : Shimano XT
ZİNCİR : Shimano XTR
AYNAKOL : Shimano XT
PEDALLAR : Shimano M540 SPD

GİDON : Corratec
BOYUN : zzyzx
SELE : Corratec
SELE BORUSU : zzyzx
SELE KELEPÇESİ : zzyzx

AĞIRLIK : 11,0 KG

Eski dunya mtb sampiyonlarindan Filip Meirhaeghe de ayni geometrideki kadroyla yarismistir. Su baglantida fotosu vardir; (link)

Bu bisikleti yillarin verdigi tecrubeyle uc ay once topladim, ancak olaganustu yogunlugum nedeniyle ozel vakit ayiramiyorum ve su siralar nakit sikisligim var.

Bu bisikletle yarisa katilmak degil antrenmana bile cikamadim, sadece iki ay kadar ulasim amacli kullandim.Uzerinde yeni olmayan sadece gidon, sele borusu, barentler ve pedallar.Bunlari bir onceki bisikletimden cikardim. Ki zaten bunlarin yerine Richey, Truvativ vb ileri seviye urunler takilirsa bisikletin agirligi 10.5 kg civarina kadar inecektir(ki sele ve pedallar da dogru secilirse 10kg siniri asilacaktir).

Diger parcalar bana 5050 TL'ye mal oldu. Bisiklet neredeyse sifir diyebilirim, itinayla bakimi yapildi ve kullanilmadigi zamanlar evin icerisinde ve isyerinde kapali odada kaldi.

Teklif ettigim fiyat ise:

2200 Euro

Not: Resimlerde gorulen Sigma Nabiz Saati, CatEye far ve stop, BlackBurn Delphi 4.0 km/kadans/tur sayaci ve matara kafesleri icin ayrica fiyat sorunuz, bisikletin fiyatina dahil degildir. Elimde daha bircok yedek parca/ekipman vs de vardir,bisikleti alacak arkadaslarla bunlari niyetli arkadaslarla alisveris sirasindaayrica gorusebiliriz.

Not2: Saniyorum tek cizik, bisikletin sol arka tarafta mil kelepcesinin yaninda, onun da stand takarken olmus olma ihtimali yuksek. Ornek fotoda kadronun bazi yerleri parlak cikmis onlar flash'in parlatmasi ile olmus, kimsenin aklina yanlis birsey gelmesin...

Scudo
Tepki
2
@Ezel

Arkadaslar "vaktim olmadigindan" parca satisi dusunmuyorum, bisikleti bu sekilde butun olarak satacagim.

Ilginize tesekkurler...

Kerem Gürgüt

Daimi Üye
Tepki
306
Bisiklet
Amoeba
yazmadan yapamayacağım..:D bu kadro, aşık olduğum hayranlık duyduğum bir kadro... tek kelimeyle mükemmel bir bisiklet... alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun.

Tepki
2
Bisikletin fotolarina facebook sayfamdan ulasabilirsiniz:

(link)

Ayrica 10.1 Megapiksellik dev foto da asagidaki ya da ilandaki kucuk fotoya tiklayarak acilabilir...

@Kadir Firat Uyanik

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
iyi günler
eğer bisikleti satamazsanız ve parça satışı yaparsanız tekerlek setine talibim SRAM XX

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Vaktin olmadığını düşündüğüm için ekledim.Hayırlı satışlar.

Tepki
2
Arkadaslar parca satisi yapmaya karar verirsem, kimler hangi parcalara talip bir gorebilir miyim:)

Not: Eger bisikletin buyuk bir kismi (bir cok kisiye de olsa) satilabilecek gibi olursa parca satisi dusunulebilir tabi...

@Kadir Firat Uyanik

Aydın US

Forum Bağımlısı
Tepki
228
Bisiklet
Scott
Parça şatışı yapmaya karar verirsen kadronun fiyatı ne kadar olur?

Tepki
2
Arkadaslar bisikletin fiyatini tam tamina 100 Euro dusuruyorum ve 2100 Euro diyorum...

Parca satisi yapmak icin biraz beklemek istiyorum, bunun icin ilgilenen arkadaslara fiyat veremedigim icin onlardan ozur diliyorum...

Tepki
2
@Kadir Firat Uyanik

Arkadaslar verdigim fiyat gayet iyi bence. Boyle bir bisikletin sifirina binmek icin en az 5300 TL harcamak gerekiyor(en azindan Turkiye sartlarinda)...

Bisikletin henuz 500km bile yapmadigini dusunursek 4600TL'lik fiyat makul duruyor....

Tepki
2
@Kadir Firat Uyanik

Hatta 2100 Euro 4400 TL'ye denk geliyormus, sifirindan %17 daha ucuz demek oluyor bu...

ozantuna

Forum Bağımlısı
Tepki
270
Maşa ve ultimatelere fiyat verebilirmisin Özelede gönderebilirsin?

Tepki
2
Arkadaslar sizlerin de tavsiyeleri uzerine bisikletin fiyatini son olarak 2000 Euro'da sabitleyip, parca satisi yapmak icin Nisan'a kadar beklemek istiyorum, bu surecte bisiklet meraklisini bekliyor olacak, yok eger satilmazsa Fox amortisor, Avid Ultimate Frenler ve Mavic Cross Trail teker setleri satisa cikan ilk komponentler olacaklar...

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
Soylemeden edemeyeceğim , çok güzel , asil , hafıften nazlı bir duruşu var. Dılerımkı bu temızlıkte ve guzellıkte bır bısıklet ıcın kımse pazarlıga kalkısmaz :)

Tepki
2
Ilanin resimlerinde gorulen (bazilari haric), yaklasik 150Euro degerindeki;

- CatEye far
- CatEye stop (2 adet)
- BlackBurn Delphi 4.0 kablosuz km/kadans/tur sayaci
- Birisi uzunluk ayarli iki matara kafesi
- Fox amortisor pompasi
- Lastik pompasi
-Tubeless lastik yama seti
- Guvenlik kilidi
- yedek hutchinson ic lastik

bisiklet ile beraber hediye olarak verilecektir..

Arkadaslar daha ne yapayim, yaris kosmaya hazir tertemiz, yepyeni, gercekten makul fiyata, butun faturalari beraberinde verilecek, kadrosunun geometrisi eski dunya sampiyonlarindan Filip Meirhaeghe'ninkiyle ayni olan, harika bir makina satiyorum...

Bu da Filip Meirhaeghe'nin bisikletinin benim topladigim resimleri (sele alti kadro uzatmasi ve alasim haric benim kadronun boyutlariyla bile ayni):

(link)