Amoeba hssar jump krosu

E-mr-E

Daimi Üye
Tepki
136
İsim
EMRE
Bisiklet
Scott
SatlıK AmoEba HusSar JumP Kadro:Fotografları ayrıntılı cekemedim ama fotoğraf makinem garantiden gelince ayrıntılı şekilde ekliycegim.
Kadro + gidon + gidon +bogazı + furc tk + sele borusu ( ama üzerindeki sele borusu degil amoebenın başkabir sele borusu verilecektir) fotografdaki resimde pasdacilalıdır normalde birazdaha mat rengi var.
Pazarlık Payı vardır.
FİYATI 350 TL
KARGO ALICIYA AİTDİR

(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

Scudo

E-mr-E

Daimi Üye
Tepki
136
İsim
EMRE
Bisiklet
Scott
GSM :05068855164 vadafone
05392897941 turkcell

E-mr-E

Daimi Üye
Tepki
136
İsim
EMRE
Bisiklet
Scott
kadro satılmışdır.

Ali Osman ALPARSLAN

Forum Demirbaşı
Tepki
80
Selam Emre kardeş.. Galiba Mustafa'yı tanırsın senden bahsetmişti. Kayseri'deyim bende Taşhan fotolarınızı göstermişti Mustafa :D Bisikletin diğer parçalarını toplam kaça verirsin :) tanıdık çıktık indirim yaparsın heralde Kayseriliyiz ya :) birde sende bisikletin geri kalanını alsam uygun bi kadroyu en ucuz kaçtan bulurum?

Mustafa Özkara

Forum Demirbaşı
Tepki
454
@Ali Osman ALPARSLAN

Ali merhaba,
Sanıyorum Emre yalnızca kadroyu değiştirip farklı bir kadro alacak. Yani mevcut parçaları diğer kadroya aktaracak. Ama yine de kendisine bir soralım.
Emre'de Mavic arka jant vardı dizili, elinde göbek ve teller de var onları ben aldım. Çember alıp Jant setimi tamamlayacağım. Ozan 150 TL'ye Borla kadro yazmıştı onu düşün benim durum müsait olsa ben alacağım biliyorsun. (ama durum malum.)
Sen kadroyu al sonra yavaş yavaş sonraki sezona hazır edersin.

E-mr-E

Daimi Üye
Tepki
136
İsim
EMRE
Bisiklet
Scott
@Mustafa ÖZKARA

tamam ama ben gaziantebde olacagım bayramda konuşuruz.