11 Ekim 2009 Alanya Dağ Bisikleti Yarışı

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
11 ekimde düzenlenecek olan yarışta kahya otelde konaklamak isteyenler burdan ad-soyad ve kaç gece kalacaklarını yazarsa iyi olur.

Otele gönderdiğim mail sonucu herşey dahil fiyatını 60 tl'ye indirdiler, Yarım pansiyon için görüşmelerim devam ediyor. Ne kadar çok kişi olursak o kadar indirim yaptırabiliriz. Evet arkadaşlar Yarışa gelmeyi planlayan veya kesin olarak gelecek olanlar varsa lütfen yazsın.

otelin sitesi:
(link)

Scudo

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Yarışa 5 kişi yarışmaya ve izlemeye geleceğiz fakat kaç gün otelde kalırız kesin değil.Ama Mart'ta Kahya otelde kalmıştık ve harikaydı.Yalnız o zamanki oda + kahvaltı + akşam yemeği fiyatı 25TL idi.Öğle yemeği de zaten 5TL idi ki buna değiyordu.
Ekim'de yine sezon dışı olacağı için bu kadar yüksek fiyat vermemeliler.Zaman yaklaştıkça kişi sayısı daha da artar ve kesinleşir ama şimdiden 40-50 kişi için verecekleri fiyatı sormalısın.

sound

Daimi Üye
Tepki
147
valla bız gecen sene antalya ekıpı olarak kople alayiye otelde kaldık kelle bası 25 ytl vermısdık 3 oğun yemek vardı ustelık bısıklet koycak yerlerı de var yanı yıne antalya ekıpı olarak alayiye de kalcaz cok guzel bır otel yanı hıc sıkıntı cekmesınız

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
@temu90

Arkadaşlar fiyat pahalaı orda kalındı ve yarı fiyatına bir ücret ödendi günlüğü için.

genellikle aranıp, şu kadar şu kişi gelicek denildiği zaman fiyatlar ucuyor.

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
sezonun sonlarına doğru olduğu için indirtebildiğimiz kadar indirteceğiz, bunun için ne kadar çok kişi kalırsak o kadar iyi.

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
Mart'ta İkiz Otel'de kalmıştık 25 Liraya, Kahya 30 Liraydı ve bu aradaki 5 lira farkın kat kat karşılığı vardı orda :D

Biz parayı peşin verdik, dalgınlığımıza geldi,çok pişman olduk..
60 biraz fazla, Mart'tan yüksek olur ama 2 katı çok olmuş :)

Ama fiyattan memnun olmayanlar tek kişiye yüklenmeyin, arayın siz de oteli, yapılabildiği kadar yapılsn :)

Yarışacaklara da şimdiden başarılar, inş. yağmur olmaz bu sefer :D

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
arkadaşlar unutmayın bu aldığım fiyat herşey dahil fiyatı, daha yarım pansiyon için cevap gelmedi.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Bu mevsim marttan biraz farklı.. Sonuçta hala tatilde olanlar olyuro Ekim başında.. Ancak martta pek kimse tatile gitmiyor sadece sporcu kafileleri ve iş için gidenler oluyor otelde.. Martta ikiz otelde kalmıştık 25tl'ye ancak bazı arkadaşlar pek memnun kalmamışlardı. Tabi kahya otel çok daha lüks ve imkanları bol bir otel. Umarım yarım pansiyon dahi olsa fiyatı eski seviyesine çekerler..

• Beğen
Tepkiler: temucin90

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
kahyanın üstüne otel tanımam:)

E.GURCAN

Daimi Üye
Tepki
231
İsim
Erol
Bisiklet
Focus
Bu sene antalyadan baya bi katılım olcak gibi. Ben şahsen üniversitenin yurdu var orda kalmayı deniycem. Eyer ayarlayabilirsem günlük sadece 5 lira vericem. Tabi yemek dahil değil.

Olmazsa otel pansiyon bakıcaz

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
ewt erol dediğin gibi antalya dan katılım fazla olcak biz heralde yine alaiye otel e bakcaz olmadı kahya otel fiyatları düşürürse orda da kalabiliriz ulaşım için büyük ihtimal araba kiralicaz yine zaten ben cumartesi akşam gelcem iş nedeni ile izin alamıyorum

fanatikcimbomlu

Forum Bağımlısı
Tepki
227
ben belkı yıne araba kıralama ısıne gırıcem ama donuste ben yıne babamlarla donmucem bunu sımdıden soylıyım gıderken arabada 4 ksısı oluyoruz donuste 7 kısı oluyoruz :D

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

E.GURCAN

Daimi Üye
Tepki
231
İsim
Erol
Bisiklet
Focus
Hayrına birisi benim bisikletide yukarı çıkarırsa süper olur :D

Sadece kadroyu alsa bile yeter jantları ben otobüste yanıma alırım :D

sound

Daimi Üye
Tepki
147
beyler bu sefer oyle olmucak kac kısı gıdıyorsak o kadar kısı gerı doncez erola gelınce erol senın bısıkletı bız yukarı cıkarcaz sen kafana takma oky

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
şu kızılalan yarışında bisikletleri yukarı çıkarma işini bi çözebilseler hurdalık gibi bi kamyon damperine yığıyolar yuçkarı çıkıncaya kadar her yeri çiziliyo ya

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
@emre arıkan

isterseniz bu konuda alanya belediyesine ve alanya genclik ve spor il müdürlügüne ulasmaya calısın.. Benim sahsi görüsüm (gerek marttaki yarış gerekse tour of turkey) spora ve sporcuya düskünler ve bunu turizm e cevirme düsüncesindeler.. Hatta bisiklete ilgi bir ayrı.. gerek bisiklet kiralama-ödünc alma noktalarının olması hem de belediye önündeki kavsakta bisiklet seklinde cicekliklerin olması bunu bize gösteriyor..

ben bu sefer orada olamayacagım icin benim ulasmam (e-posta ile) pek de mantıklı degil.. aranızdan biri ulasırsa yardımcı olacaktırlar..

mesela parklara marketlere vs.. yapılan bisiklet park yerlerinden kamyonun arkasına 2 adeti sabitlense ve kamyon sayısı arttırılsa bisikletlere hicbir zarar gelmeden tasınabilir.. bu teklifi iletin derim..

eRay ADALI

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
ben araba ile geleceğim için uğraşmak istemiyorum el başkasının malına ne kadar acırki

• Beğen
Tepkiler: Mert Kabtan

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Kahya otel fiyatları aşağıya çekmeli bence çünkü insanlarımız binbir fedakarlıklar sonucu evlerinden işlerinden ayrılıp kopup spor ve kardeşlik adına uzak diyarlardan geliyorlar ve belediye de bize yani sporcularına sahip çıkmalı...
Hala nerede kalınacak, ne edilecek biran önce neticeye varalım lütfen arkadaşlar çünkü zaman daraldı!
Biz ailecek(4-5kişi) gelmeyi planlıyoruz yani sayımız fazla olabilir o yüzden fiyatlar çok önemli! Lütfen konuyu açan arkadaşımız gelişmelerden bizi haberdar etsin, son durum nedir?

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
Son görüşmelerimde kahya otel daha indirime gitmedi. Tam pansiyon fiyatı herşey dahil 60 tl. Yarım pansiyon 50 tl. En son geçen hafta konuştum ve hala sezon içi diyorlar.