Kullanmadığım için

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Selamlar..

Konuyu takip edenler bilir; daha önce tesadüfen hurdacıda kalmasına gönlüm el vermediği için satın alıp toparladığım bir colnago vardı. İşte onu hem kilolu olup kullamadığım hem boyu küçük geldiği için hemde evde yer sıkıntısı yarattığı için yaptığım masrafa elimden çıkarmaya kadar verdim.

İstediğim fiyat 185 lira kargo size ait..

Kadro boyu: 52,5 cm

Resimlerde görünen SPD pedal bisiklete dahil değildir.
Üzerinde bulunan 27.1/4 çant setinden başka kendi orjinal mavic marka jant setinide vereceğim. mavicler jant seti olarak sağlam ancak lastikler kesinlikle değişmeli. Orjinal firen papuçlarınıda alacaksınız.
Yine aynakol yaprakları birbirine tutan 5 vidadan biri yok. Sorunuz olursa gecenin ilerleyen saatlerinde yanıtlayabilirm. Başka bir detaylı foto isterseniz bunun için bekmeniz gerekecek.

Sabrınız için teşekkürler..

Scudo

alikaanny

Üye
Tepki
4
Arayabilecegim bir numara verebilir misiniz? Bu aksam (Pazar) kaca kadar arayabilirim? ben 1'e kadar ayaktayim.

fletcher

Forum Bağımlısı
Tepki
196
bisiklketi almak istiyorum..

telefon numarası verirseniz ya da 0554 716 94 70 den çaldırısznı arayabilrm hemen..

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
Ben de talibim, eğer satılmazsa haber bekliyorum, bisikleti arabayla gelip alabilirim

0533 390 55 59

gogogo

Aktif Üye
Tepki
54
Merhaba Bisiklete talibim bostancıdayım eğer satmadıysanız gelip alabilrim.
Saygılar...
0532 2525 777

fletcher

Forum Bağımlısı
Tepki
196
@nail haluk bolat
bunun bi açık artrıma oldugunu düşünmüyorum..eger özel bi işleyiş uygulamassa talep etme sırasına göre degerlendiricektir..

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
Arkadaşalar..
inananın her yanıtınızı cevaplayabilsem şu an. Ama mümkün değil. Laptopdan edge bağlantısıyla bir dağ başından yazıyorum ve bağlantım çok kötü. Tüm yanıtlarınızı ve özel mesajlarınızı okuyorum ama yanıt vermekte zorlanıyorum.
hemen belirteyim: Bu bir açık arttırma değildir. Foruma ilk yanıt verenleri sırayla yarın akşam (pazartesi akşamı) ben kendim ararım. Tellerinizi yazın yeter. Bu durumda öncelik ali... nickli kullanıcının. O olmadı fletcher o da olmadı fatih.. Böyle böyle gidecek..
Sorumsuzluğumdan değil teknik imkanlardan dolayı yanıtlayamıyorum. Lütfen kusura bakmayın. Ama tüm mesajlarıda okuyorum. İnşallah bu mesaj düşer foruma.

alikaanny

Üye
Tepki
4
Merhaba, telefonum: 0536 710-0152
Is yerinde oldugumdan dolayi ilk aramada cevap veremeyebilirim ama ben sizi hemen geri ararim. tesekkurler.

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
@alikaanny

Birazdan alikaanny adlı kullanıcı bisikleti görmeye gelecek.. Bakalım ne olacak:rolleyes:

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
@fuj28

Elbette..

Ali arkadaşımız biraz önce bisikleti gördü ve beğendi. 50 lira kapora verdi, perşembe günüde bisikleti almaya gelecek. Bu alış verişte bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Olur ya son anda iptal gelirse tekrar size bildiririm.

Yani tam olarak satış tamamlanamadığı için şimdilik konuyu kapatmıyorum.

Bu bisiklete gerek telefonla gerekse mail adresime mail atarak ilgi gösteren herkese teşekkürler. Maksimum 280 liraya kadar teklif geldi arkadaşlar. Ama biz hiç bir zaman mertliğimizi bozmadan sıradan satışa aynı fiyattan devam ettik. Hala aynı fiyattan konu güncelliğini koruyor.

Bu ilgi sağda solda kalan kaliteli ve hayata dönmeye bekleyen makinaları bulup onarıp, onarma fiyatlarından satışı için beni cesaretlendirdi.

Herkese teşekkürler..

fuj28

Üye
Tepki
31
Bu ilgi sağda solda kalan kaliteli ve hayata dönmeye bekleyen makinaları bulup onarıp, onarma fiyatlarından satışı için beni cesaretlendirdi.

Bu ilgi alaka vede duyarlılığınızdan dolayı sizleri tebrik takdir ve de teşekkürü borç biliyorum....Şimdi bir çok arkadaş buda nereden çıktı diyecek..Ama bir sevda dır yol bisikletciliği ancak bazı bisiklet fiyatlarına baktığımız zaman (2-3 hatta 4bin liralar) ben ve de benim gibi bütcesi olanlar için hayal...Bu yaştan sonra (38) yarışa gidecek halimiz yok..Öyle ise bu aletlerde bizlerin işini görür ve de hurdaya gitmkten kurtulur...diye düşünüyorum

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
@fuj28

Düşüncelerinize katılıyorum.. Bazen eski kadrolar çok bilinçsizce sağda solda bekliyor. Yarışada çıkmayacağımıza göre. Örneğin benim sattığım bu bisikletle alıcısı uzun bir tur planlıyor. İşte be çok güzel..

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@paramedik34

Zaman zaman "sahibinden.com " sitesinde, şaftlı yol bisikleti için ilan veren bir arkadaş var, inşallah burada yazılanarı okuma imkanı bulur. Bisiklet artık ne kadardır asılı duruyorsa rengi falan değişmiş, binilmeyeceğide belli ama ne hikmetse "antika" ibaresi altında 4000 TL ye varan fiyatlar yazıyor :( . İnşallah o bisiklette bir gün yolda gideceği günlere kavuşur.

fletcher

Forum Bağımlısı
Tepki
196
bisikleti alan arkadasş,yanında verdiginiz ekstra jant setini satmayı düşünür mü acaba:)

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
gerçekten çok örnek bir davranış tebrik ediyorum. bu fiyata böyle bir kısrak, biz de bir arkadaşa düşünüyorduk ama olmadı hayırlısı.
herşey gönzünüzce olsun

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
Eğer yarın satın alınmazsa bana hesap numaranı ver bitirelim abi. Kapora falan gerek yok hemen alıcam.Saygılarımla.

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
@cannonfire

Bu ilgiye çok teşekkürler.. Bisikletin satışı gerçekleişmiştir artık kesin. En azından yeni sahibi parasını verdi ama bisikleti daha bu akşam teslim alacak. Konu kapanabilir.

4000 liraya satmaya çalıştığı bisiklet bir gün mutlaka hurdacıya düşecektir ve ben o kadroyu bulup sizin için buraya koyacağım :)

Bu benim internet ortamındad ilk kez gerçekleştirdiğim satış oldu. Şimdi sıkı durun: Bisiklete 555 lira teklif eden oldu. Artık yeni sahibiyle kapışırsınız

İlana ilk mesajı düşürmeyi başaran arkadaş satın aldı bisikleti tüm parçalarıyla. Artık O'nundur.

Kendinize iyi bakın sevgiler saygılar..