Carrefour'da Sırt Çantası 19TL...

R@SYONEL

Aktif Üye
Tepki
81
Bugün Carrefour a gittim ne zamandır ihtiyacım olduğu için araştırıyordumda sırt çantası görünce inceledim fiyatına göre gayet hoş ve kullanışlı bir ürün. su geçirmez, omuz askıları fileli terletmez, sırt kısmı terlemeyi önlemek için hava alacak bir yapıda ve süngerle desteklenmiş ayrıca altındaki gizli bölmede kask bağlamak için bir filede mevcut omuz ve belden kaymaması için kemerleride var yalnız renk seçeneği yok burdaki mağazada sadece kahverengi model vardı çanta 18 lt kapasitede 25 lt kapasiteli bir model daha vardı oda hoştu ama benim ihityaçlarımı bu model yeterince karşılar diyerek bu modeli aldım ihtiyacı olan inceleryerek alabilirler...fotoğraflar pek iyi çıkmamış ama size fikir vermesi açısından koyuyorum umarım herkesin işini görür...;)

(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

fletcher

Forum Bağımlısı
Tepki
196
gecen sene yine aynı marketten aynı fiyata aldıgım çanta bana göre biraz daha şıktı sanki..ama bu da oldukça kullanışlı gözüküyor..

• Beğen
Tepkiler: R@SYONEL

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Çanta güzel fakat kask için o fileyi kullanacağıma, kafamda o kaskın durmasını yeğlerim doğrusu:)

fletcher

Forum Bağımlısı
Tepki
196
zaten arkadaş o şekilde degerlendirmiş orayı..ama aslındaçok amaçlı ve kullanışlı...

lastik gergisi sayesinde çantanın içine koyabildign kadarını da dışarıya sıkıca baglayabilyosun...

R@SYONEL

Aktif Üye
Tepki
81
çantanın içi boş olarak resim lediğim için biraz kötü duruyor ama arkadaşımızında dediği gibi başka amaçlar içinde kullanılabilir..

Nuri Kongur

Forum Demirbaşı
Tepki
842
Bisiklet
Ümit
özelliklerine bakarak fiyatı oldukça uygun. belden ve göğüsten bağlama özelliği olan çantalar gördüğüm kadarıyla 35-40 tl den başlıyor.

tuncdemir

Üye
Tepki
56
Selamlar,

Aynı çantadan ve 25lt'lik olandan bende bulunuyor... Kahverengiden başka Açık mavi renk seçenekleri bulunuyor...

-Çantalar cüsselerine ve benzerlerine göre biraz ağır ama iyi iş görüyorlar, özellikle de fiyatlarını düşünüce çok dert edilmez ağır olmaları,
-iki çantada su torbası kullanıma uyumlu yapıda,
-19ltLik olan sırtı biraz fazla ısıtıyor; kış için ideal :)
-25lt'lik olanda ise yagmurluk, sırt ve çanta arasında boşluk kalmasını sağlayan bir file var, oldukça serin ve rahatlık sağlıyor,
-25lt'te bel tokasının sağlamlığını kontrol ederken sol alt tarafta file çanta bağlantısı ayrıldı ve böylece file'nin gerginliği bozuldu, terzi ve masrafı ile ugraşmamak için alırken bu konuda iyi incelemeyi hatırlatırım.

19lt'deki kask filesi için bir hatırlatma; bisikletinizi bir yere kitleyip bıraktığınızda kaskı taşımak için tasarlanmış ve oldukça kullanışlı bir tasarım. Bisikleti ulaşımda kullananlar [okula-işe bisikletle gidenler] için oldukça işe yarar bir özellik...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
bende buna benzer hemen hemen aynı model çantayı (yeşil) Carrefour'dan almıştım. çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.
fiyatına göre oldukça kullanışlı olduğunu belirtmek isterim.

ve rasyonel bu güzel haberi bizlerle paylaştığın içinde kocaman bir alkış sana . ;)

• Beğen
Tepkiler: R@SYONEL

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Güzel ve kullanışlı bir çanta. Acaba halen tüm mağazalarında bulunuyor mu?

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
@R@SYONEL

Bu aralar evden mecbur olmadığım sürece çıkmıyorum.O yüzden sormuştum varsa gidip alacağım :D