Sigma bc 906

Hüsnü Deniz Kalaycı

Forum Bağımlısı
Tepki
187
İsim
Hüsnü Deniz Kalaycı
Bisiklet
Scott
Merhaba arkadaşlar km saati almaya karar verdim ve şöyle bir göz gezdiriğimde modellere sigma'nın bc 906 modeli hem uygun fiyatlı hemde benim isteklerime cevap verecek seviyede ancak yinede bir daışmak istedim evet bu model hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum kullananlar memnun mu?? Memnun değilse neden değil??:)

Scudo
Tepki
8
Bende km saatleri ile ilgili araştırma yapıyorum size gelecek cevap benim içinde aydınlatıcı olacaktır. Teşekkürler..

kocak04

Forum Demirbaşı
Tepki
283
İsim
Onur
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Diğer
Ben 1606 modelini kullanıyorum inan gereksiz geliyo özellikleri.Yani çoğu özelliğini kullanmıyorum.Kendi kendime keşke daha düşük modelini alsaydım diyorum.Bence fazla para vermeye gerek yok.Sadece hızı doğru göstersin yeter.Yani sizin isteklerinize fazlasıyla karşılık vereceğini düşünüyorum.

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
ben bc906 kullanıyorum.yaklaşık 2 sene olcak.diğer bisikletimede km saati alacaktım dayanamayıp gittim onada bc906 aldım.hem kullanımı kolay hemde km saati olarak yeterli özelliğe sahip.fiyatıda fena sayılmaz.almayı düşünüyorsan tavsiye ederim

Tolga Can Sabah

Daimi Üye
Tepki
114
kullanıyorum mutluyum :D
yanlız bisiklete takarken o mıknatısı doğru tak kullanma klavuzunda kocaman takılışınıda gösterseler ben yanlış takmada inatçıydım :DD

Burak AŞIK

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Bisiklet
Salcano
Bende 906 alacağım sanırım...Tecrübelerinizi bekliyoruz...

Hüsnü Deniz Kalaycı

Forum Bağımlısı
Tepki
187
İsim
Hüsnü Deniz Kalaycı
Bisiklet
Scott
Şimdiye kadarki yorumlardan anladığım kadarıyla kullananlar memnun kalıyor yani benimde almam mantıklı bir iş olacak o halde bende alayım:) Yorumlarını esirgemeyen arkadaşlara teşekkürler:)

Kadir Yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
320
bedede 506 vardı şimdi 906 ya trfi ettim çk memnunum.tavsiye ederim

barhan

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
Bende 2 yıldır 906 kullanıyorum sorunsuz ve doğru çalışıyor kesinlikle tavsiye ederim.

Hüsnü Deniz Kalaycı

Forum Bağımlısı
Tepki
187
İsim
Hüsnü Deniz Kalaycı
Bisiklet
Scott
Km saati bugün elime ulaştı ve şimdilik gayet memnunum ancak tekerlek çapı olayına kafam karıştı sigmanın kullanma kılavzunda 26*2.125 için ölçü vermiş ancak benim lastiğim 26*2.10 sizce kılavuzdaki ölçüyümü yazayım yoksa aşağıda linkini verdiğim ölüyümü kullanayım çünkü arada kocaman bir fark var:D
(link)

ernesta

Üye
Tepki
39
@H.Deniz Kalaycı

verdiğin linkdeki değerler cm.

saate girilen değerler mm. linkdeki değerin sonuna 0 ekleyip girmen gerekebilir.

Hüsnü Deniz Kalaycı

Forum Bağımlısı
Tepki
187
İsim
Hüsnü Deniz Kalaycı
Bisiklet
Scott
Bende öyle yapmıştımda bi emin olmak için sordum teşekkürler biraz daha rahat oldum şimdi:)