Ankara Yol Bisiklet Grubu

bulent_atlas

Daimi Üye
Tepki
378
Bu başlığı açacak benden çok daha deneyimli ve kıdemli abilerim ve arkadaşlarım var aslında. Aflarına sığınarak forumda bu konuyu açma ihtiyacı duydum.

Yakın zamanda yol bisikleti alan birkaç arkadaş ile birlikte kendimizi çok da zorlamadan uygun havalarda ve uygun yollarda pedallamayı düşünüyoruruz.

İlk olarak önümüzdeki hafta sonu hava muhalefeti olmadığı taktirde Kızılcahamam turu yapma niyetimiz var.

Şu an için yol bisikleti ile pedal çevireceğini bildiğim arkadaşlar

1: Bülent Atlas
2: Ogün Çavuş
3: Serdar Teber
4: Burak Özcan
5: Ender Akalan
6: Fatih (soyadını malesef hatırlayamadım)
7: Kubilay ( Kendisinden uzun zamandır haber alamıyorum ama ulaşırsak geleceğini düşünüyorum)

İlk başta böyle bir tura gelmek isteyen arkadaşlar var ise buradan haberleşebiliriz.
Havalar ısındıkça düzenli antrenmanlar için de haberleşmelere başlarız diye umut ediyorum....

Scudo

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bu başlık hayırlı olsun, çok güzel oldu. Gerisini getirmek bizim elimizde. Buradan turları organize edip haberleşelim. Ben bu haftasonu tura varım.

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
oo süper aslında geçen sene vardı böyle 15 kişilik falan bir grup onlarada haber verirseniz güzel olur bende katılırım size kızılcahamam yerine polatlı yaparız olmadı

• Beğen
Tepkiler: bulent_atlas

bfatih

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Sedona
Boyle bir grup cok guzel olur. Zamanim oldukca ve gucum yettigince turlara ben de katilmak isterim. :rolleyes:

Facebook kullan(a)mayanlar icin bir de yahoogroups kursak nasil olur?
E-mail ile haberlesme daha garanti olur diye dusunuyorum.

• Beğen
Tepkiler: bulent_atlas

efedeniz4

Üye
Tepki
34
yol bisikletim yok yanlız uygun görürseniz size katılmak isterim.

isterseniz beni de listeye ekleyebilirsiniz.

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
@hız

Sizin gibi bir üstadı aramızda görmeyi çok isteriz tabii ki, neden olmasın.

bulent_atlas

Daimi Üye
Tepki
378
Hafta sonu ben , Ahmet Hoca ve Mustafa Kemal ile Polatlı yaptık. Bacaklar yavaş yavaş açılıyor. Dünya kadar parayı sayıp yol bisikleti alan, ancak evinin salonundan dışarıyı göstermeyenlere duyrulur :)

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
@bulent_atlas

:eek: Bu ben oluyorum sanırım, kusuruma bakmayın. Pazar günü hesapta olmayan bir durum ortaya çıktığı için gelemedim. Ama bisikletimi salondan çıkarmaya çok ciddi niyetliyim :D

STORMER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.587
Herkese selamlar
Boyle bır gırısımde bulundugunuzu gormek benı cok mutlu ettı.Katılan arkadaslarında bu turu samımıyetle vede ınanclı bır sekılde devam ettırdıgını gormek bızlerı daha cok sevındırecek.Bacaklarınıza kuvvet,yokuslarınız bol,turunuzun eglencelı,yolunuzun acık olması dıleklerımle

kabuscobar

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Trek
O fatih ben oluyorum:) Soyadım da Şimşek. Bülent dostum sabırsızlıkla bekliyorum antreman duyurunu. Bugün yarın uğrucam sds ye bir kaç ayar sorunu var makinede.

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Bu pazar tur var mı? Eğer yoksa kendi başıma polatlıya doğru yola çıkmayı düşünüyorum. Katılmak isteyen olursa beklerim

• Beğen
Tepkiler: bfatih

bfatih

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Sedona
@nükleer kedi

Ben gelmek isterim ama su anda biraz hastayim. Pazara kadar duzelir miyim bilmiyorum.

Kacta nereden cikmayi planliyorsunuz? Ve nasil bir tempoyla surmeyi dusunuyorsunuz?

e-mail'le haberlesmek isterseniz e-mailim (tersten yazilinca):
rt.ude.utem.eee@hitaf

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Niye tersten?:) Siz'de ODTÜ'densiniz demek. 10 gibi uygun olur sanırım ben Sincan'dan çıkmayı düşünüyorum siz yurtta mı kalıyorsunuz? Tempoyu tam bilemeyeceğim hiç bu kadar uzun bir yola çıkmadım ama ortalama hız tahminim 25 Km/sa olur diye düşünüyorum. Eğer siz bu konuda tecrübeliyseniz lütfen yol gösterin:)

• Beğen

nükleer kedi

Forum Bağımlısı
Tepki
453
Yarın hava çok güzel ama Pazar günü yağmurlu gözüküyor ya :( olmadı bir dahaki hafta yaparız

• Beğen

bfatih

Üye
Tepki
45
Bisiklet
Sedona
E-mailimi tersten yazma sebebim spame karsi bir onlem olmasi icin.

Bu hafta sonu biraz yogun oldugumdan cevap yazamadim, ama zaten pazar gunu gelemezdim. Hem hava yagmurluydu hem de ben iyilesememistim.

Insallah bu hafta sonu yapariz. Pazar gunu secim oldugundan cumartesi yapabiliriz. Bana hafta ici carsamba ve cuma ogleden sonralari da uyar.

Tempoyu belirlemek icin bence en uygun yontem tempoyu nabza gore belirlemek, bunun icin de bir nabiz saati gerekli.

Bu arada siz de odtudeyseniz nicin tanismiyoruz? Ben elektrik muhendisligindeyim. Odam E-blok 102 numara. Musait bir zaman olursa gorusebiliriz.