Bu sefer de Pinokyo'yu diriltiyoruz.

Scudo

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Çok hafif bir kaç rötuş ve pasta var. Boya iyi durumdaydı, dolayısıyla komple boyaya gerek kalmadan kurtartdık durumu.

bicylerace

Daimi Üye
Tepki
188
Pinokyolular, siz göbekten frenlilere özenirken ben de tek teker 2 pedal çevirmeyle kafayı bozmuştum o günlerde, Balkan o kadar ağırdı ki önünü zor kaldırıyordum. Kafaya koydum bir Balkan bulayım da yenileyim.:)

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
çok güzel olmuş bisiklet.. biraz daha ayrıntılı foto alabilirmiyiz :)
ben baştan krem veya beyaz rengi güzel olur demiştim..biraz benim de gönlüm olmuş abisini görünce ferahladım :)

NKORHANK

Aktif Üye
Tepki
108
Çok güzel bir klasiği restore etmişsiniz. Gerçekten herkesin rüyasıydı. Bir de katlanmış halinin resmini koyarsanız bir özelliğini daha görmüş olabiliriz mümkünse. Tebrikler ... :)

İyi Sürüşler...

umutt

Aktif Üye
Tepki
105
owww cocuklugumun bisikletii size kolay gelsin

Berke ÖZTÜRKMEN

Forum Bağımlısı
Tepki
306
Bisiklet
Diğer
Ellerinize sağlık çok güzel olmuş.
80'lerde çocuk olmanın büyüsünü yaşamış biri olarak sizi o kadar iyi anlıyorum ki. Bazen özellikle de son zamanlarda keşke o güzel günleri tekrar yaşayabilsem diye içimden geçiririm. Selamlarımla...

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
@NKORHANK

Hımm, valla şu anda katlamam için canavar alıp kadroyu kesmem gerekiyor :) Eski sahibi katlanan kısmını kaynak yapmış yada yaptırmış. İyi de yapmış gerçi, çünkü bu Pinokyo'lar çocuk için yapılmış, şimdi benim gibi bir adam üstüne çıkınca esner gider mazallah :D

@Berke ÖZTÜRKMEN

Berke üstadım,

Teşekkürler. Bir dönemin hislerini dile getirebildiysem bir nebze ne mutlu bana. Eskiye duyulan özlem hiç bitmez gibi, hele ki gün geçtikçe daha iyi olması gerekirken gidişatın, bilinmeze giden bu durum eskiyi arattırıyor.

Herşeyin daha iyi olacağı günler diliyorum hepinize.

Not: Daha ayrıntılı fotoğrafları ise ilerleyen günlerde göndereyim arkadaşlar, oldu mu?

• Beğen
Tepkiler: Berke ÖZTÜRKMEN

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
@bicylerace

Balkanı bekliyoruz dört gözle. Bu arada olur mu olur, bu Pinokyo işi Single speed'çiler gibi bir fanlık duruma dönmesin? :)

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Aydın emeğine sağlık. Sepet çok yakışmış, oldukça sevimli görünüyor.:)
Keyifli sürüşler, hayırlı olsun.

bicylerace

Daimi Üye
Tepki
188
Beldesan-Yama 'dan hiç çalışan-yetkili yok mu aranızda, alın size fırsat, en bilinen modelinizi tekrar üretin , adını da koyayım, pinokyo_pro alüminyum olsun almazsam nameredim.

placan

Daimi Üye
Tepki
168
hobby 8000 vardi bende de zamaninda. Bunun büyük büyük abisi. cok güzel bir restore. tebrikler

• Beğen
Tepkiler: Aydın

serdar gültekin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.249
Çocukluğum gözlerimde canlandı pinokyoyu görünce ve yazdıklarınızı okuyunca. Pinokyo bisiklet benim için (belki de bu forumdaki çoğu kişi için) çocukluğumu anımsatan en önemli simgelerden biriydi. Ellerinize sağlık çok güzel olmuş.

• Beğen
Tepkiler: Aydın

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
@bicylerace

Olmaz biz yapmayalım hiç, elin yabancısı yapıp satsın 500- 600 dolarlara, onlara bineriz.

Bakalım bizim bazı üreticiler ne zaman günü yakalayacaklar? Ahh ahh..

muho

Üye
Tepki
6
Valla emeğinize sağlık; Benimde ilk bisikletimdi görünce gözlerim yaşardı ve çocukluğuma geri döndüm çok çok güzel bi proje olmuş tekrar teşekkürler bu nostaljiyi bize yaşattığınız için.

• Beğen
Tepkiler: hakano ve Aydın

bicylerace

Daimi Üye
Tepki
188
Motorsiklet.net'te benzer sayfayı da buraya yönlendirdim Pinokyo sever dolu:)
(link)

erzanaskin

Forum Demirbaşı
Tepki
81
Güzel bir nostalji olmuş. Herkes bu bisiklette kendinden bir şeyler bulacak gibi görünüyor.