Haydi biraz cesaret ve güven gerçekleri söyleyin...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Dünyada kimseyle paylaşmadığınız veya paylaşamadığınız içinizde sır olan sadece ben biliyorum dediğiniz ne var?

Şimdi paylaşabilirmisiniz cesaretinizi toplayın....

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@apocahpto

aynen :D

küçükklen deprem olduğunda bi robotun binayı sarstığını sanardım :D

Ug90

Üye
Tepki
45
Küçükken "Scooby doo" adlı çizgi filmde kötü karakterlerden kaçan bi karakterin " Benim kanım sarıdır " demesi üzerine yabancıların kanının sarı olduğunu düşünmüştüm uzun süre.

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Küçükken alkol ile suyu ayırt edemezdim:) Ateşle şaka olmaz arkadaşlar:D..

• Beğen
Tepkiler: 42FY ve BF Okuru

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
hımm güzel konu başlığı ....

benim gizlim ise babama avid juıcy five sadece ankarada war demiştim gidiyordum vazgeçtim o gün içinde :D:D

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
bende küçükken canavarların warlığına inanırdım binanın kömürlüğünde canavar var sanıp hiç gitmezdim babamla giderdim oda tırsa tırsa ama bi gün cesaretimi toplayıp gitmiştim en alt kata

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
Ben Küçükken ; Bisiklet Sürenlere giyimlerinden dolayı bu ne uzaylı gibi derdim :))

ARTIK KENDİM ÖYLEYİM :D

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

Ogez

Daimi Üye
Tepki
190
Haha :DTech Turk Aynı Korkuyu Bende Yaşıyordum Aynı Yaşlarda:DBide Eskiden 70 80lerde Hayatı Siyah Beyaz Sanıyodum:DHani O Zamanlar Tv Siyah Beyazmış ya Filmlerde Öyle:D

• Beğen
Tepkiler: mountainbikemtb

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
bende küçükken küçük bir borunun içine saman kağıt kibritlerin uç kısımındaki tozları doldurup silah yapmaya çalışmıştım gece rüyama bile girmişti yapıyodum rüyamda ama belli bi zaman sonra olmayacağını anladım

Tolga Yücel

Forum Demirbaşı
Tepki
328
Bisiklet
Salcano
bende sanırdım tuvaletten timsah çıkacak diye :D 1 hafta gidemedim..küçükken ailecek film izlesek ve o filmde sevişme çıksa kadını kıskanır odama gider yastığı ısırırdım :(:(

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Özkara
Tepki
22
küçükken abdnin olmadığını sanıyodum. savaş çıkardılar dedim illaki varlar bukadar yaygara boşa çıkmıyo :D

Tepki
135
Bende eskiden pillere ip bağlar torpil yapmaya çalışırdım şimdi kendi patlayıcılarımı yapıyorum kendi yaptığım patlayıcı bir ara yüzümde patlatmıştım şu anda c4 yapma seviyesine geldim ama ailem barutlu aletlere yaklaştırmıyor o yüzümde patlamadan sonra

pınar kacakkiz

Forum Bağımlısı
Tepki
205
küçükken babamla izlediğimm filmde öpüşme sahnesi dahi olsa vede filmin en can alıcı kısmına bile gelsem ya kanalı değiştirirdim şimdi 24 yaşındayım
ve eğer babam yanımdaysa izlediğim filmde öpüşme sahnesi dahi varsa çok utanıyorum ya odadan çıkıyorum yada kanalı değiştiyiriyorum
sanırım ben hala küçüğüm:D