Bmx alıcağım ama nasıl?

Sinx/Cosx

Üye
Tepki
7
merhaba arkadaşlar ben bmx alıcağım bütcem 850 ytl civarı, gt slammer veya gt zone bu ikisinden birisi uygun gibi geliyor.Ben Ankara'da oturuyorum,duyduğuma göre burada gt'ler yokmuş(daha tam emin değilim) bu işin ehli olan insanlar bana yardım ederlerse çok makbule geçer

• Beğen
Tepkiler: Pislick_ModeXL
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
konuyu gördüklerinde emin ol yardım ederler ;)

ankarada gt yok doğru gt zone da slammer da iyi bmxler,ama mirracoda alabilirsin =)

hangisi hoşuna giderse onu al seçim senin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
beonelerin kadrosu çelik olduğu için kimse önermiyo onları....yinede seçim senin beonenin ayrıca gyro parçaları türkiyede bulman biraz zor belki hakkı abide vardır anca ;)

yinede seçim senin kararını ver ve bmx ini al =) :)

NLone

Üye
Tepki
36
bna kalırsa ki kaldı bn mirraco aldım.kadrosu classıc kadrolar gtlerde arkada kulak oluo n blm fazla hsuma gtmıo.brazcık kısa bide bsıketlleri professıonallerın kullandıgı bskletler 21'' baslıo kadroları mırracoda 20.5'' specialized fuse2 bide fivestar parkın uzunluğu öle gt ler hakkında ek bi bilgim yok ama mirrraco fivestar option 20'' en iyisi street için bnce fivestar park..hkk abiyle konusmanı önerrim..

• Beğen
Tepkiler: Hakkı Özen

Sinx/Cosx

Üye
Tepki
7
@önemli

İyide 2.el istedeydim Bmx yedek parca bölümünde rahatca bulurdum. Bana yardım gerekli diyorum ben, siz bana bisiklet satmaya çalışıyorsunuz.....

• Beğen
Tepkiler: Hakkı Özen