Çok üzücü bir durum?

Scudo

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
oOOO bi de KONA!!!
Yazık olmuş güzelim kadroya.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bence uzulsun, garanti kapsami yaris zamanlarini kapsam disinda tutuyor olabilir. Bol bol da fotograflanmis cocuk...

Hos gerci adini temize cikarmak icin Kona kadroyu degistirebilir de, merak ettim simdi sonucunu.

qwer95

Üye
Tepki
15
Gerçektende istemmicek bi durum o kaza olduğu zaman o bisikletin üstünde olmak istemezdim kaza yı geçirene geçmiş olsun diyelim başka dicek bişey yok

bsr387

Üye
Tepki
25
bende üstünde olmak istemezdim, hayal bile edemiyorum...

@Özgür

garanti kapsamına girmesi için kırılmazlık garantisi vermesi lazım örneğin transition ömür boyu kırılmazlık garantisi veriyor . bu gibi durumlar her bisiklette olabilir.
ama konanında kırılma garantisi vermeyeceğini sanmam profesyonel ve yeterince eski bir marka

@WOLF THE BLACK

kona çin malımı9 kardeş yalnışın olmasın benim bildiğim canada yapımı bir marka

burası tr olduğu halede yeni garanti kapsamlarına yarışlardaki kırılma v.s. giriyor bazı markalarda bildiğim kadarı ile ama kona bunun için hiç kendini kasmaz sanmam onun için sorun olamaz değiştirmek. prestijini korumak için değiştirir zate o kırılmayı ve nedenininide araştırarak önleminide almak isteyecektir kullanım amacına bakarsanız yarışta olmasa bile kırılabilecek bir alanda kullanıyor .

antreman yaparken kırılsa garanti kapsamında olacaktı o zaman

testerella

Üye
Tepki
67
Walla FR-DH kadrolu bi konayı alan bir tüketiciden Caddebostan sahilde binmesi beklenmiyodur herhalde, tabiki yarışacak...
puhaha :) evet çin malı, baksana kırılmış :)

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Kona-Stab ayısını kırmış herif helal olsun:)

Garanti konusunda;eğer Kona takım sürücüsüyse adam sorun olmaz bence(Kona formasıyla bana öyle geldide).Olan Kona'nın karizmasına olmuştur sadece.

Benim asıl ilgimi çeken;DH yarışında bir kadronun kırılması.Hani agr.FR,extreme DH falan sürüşleri tamamda.DH yarışları öyle büyük atlayışlar,yüksek düşüşler içeren parkurlara sahip olmadığı için bu derece sağlam kadroların kırılması ilginç geldi bana.Oldukça ters bir düşüş gerçekleştirdi herhalde...

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Arkadaşlar o kadronun yenisi çoooktan adamın eline geçtmiştir şu an iniş yapıyordur bile o kadroyla :).

• Beğen
Tepkiler: sadana