Trek’ten 24 Saat Açık Bisiklet Mağazası

Görkem Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.682
http://www.2teker.com/wp-content/uploads/2008/07/trekstop.jpg

Haberimiz Amerika Wisconsin Madison’dan bu kez. Trek Stop adı verilen 24 saat açık bisiklet mağazasından anlık ihtiyacınız olabilecek hemen her bisiklet aksamına sahip olabiliyorsunuz. Bisikletinizi standa tutturup, satın aldığınız zinciri değiştirebilir, bisiklet yağı edinip 2Teker’inizin gündelik bakımını yapabilir ya da sevdiğiniz “enerji barınızı” bu “corner”dan edinebilirsiniz. Trek eğer bu deneme “mağazası” başarılı olursa projeyi ülke geneline yaygınlaştırmayı düşünüyormuş...

Scudo

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
darısı başımıza inş bizde kavuşuruz böyle bir magazaya ama cafeterya bölümüde olsun.bisiklet cafe

S.GUCLU

Forum Bağımlısı
Tepki
459
:) İlginç ama bir o kadarda ses getirecek gibi...Kutlamak lazım gerçekten Zekice bi
r satış politikası...

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Tebrik ediyorum! Helal olsun diyorum başka birşey demiyorum!!

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Bizde henüz bisiklet yolu bile yokken maalesef cok uzak bir düşünce... Ütopya hatta.... Böyle bakar bakar iç geçiririz işte.

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
çok iyi düşünmüşler, bizim burada böyle bi kulübe var ama halk ekmek kulübesi, bunlarıda görürüz umarım.

Tolga Erçetin

Daimi Üye
Tepki
203
bizde orası yağma ve bilinçsiz kullanım sonucu dağılır... onlara hayırlı olsun...

Taner Yavuz

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Sirkeci'de bir bisikletçinin dediğine göre Trek ,Bağdat Caddesinde Bisiklet Mağazası-Servis ve Cafe içeren bir yer açacakmış.Hayalimde ki işletme tarzı.Umarım gerçektir.

• Beğen
Tepkiler: FarukDemir

FarukDemir

Forum Bağımlısı
Tepki
397
@tanerxc500

ne diyim:) inş gerçek olur:rolleyes: :rolleyes: :D

Faik BİLGİN

Forum Demirbaşı
Tepki
170
Türkiye de böyle birşey olsa ki olmadığı iyi hemen yağmalarlar zaman kötü her ana ne olacağı belli olmuyor artık

Görkem Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.682
Bunun gerçek olabilmesi için bi 10-12 yıl beklememiz gerek arkadaşlar...
Hem Türkiye´de bisiklet kulanan sayısı çok az...(örn:Kızılcahamam a giderken bir tane bisikletci görmedim bizim gruptan ayrı)
Hemde böyle şeyler için insanın bilinçlendirilmesi lazım...(Hırsızlık olayı fln.)

Böyle bir büfe var ama bizim metro istasyonundaki bisküvit büfesi...

• Beğen
Tepkiler: S. Burak Cebeci

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Amerikanlar adına sevindim.Duyarlı halk her zaman bu tür keşifleri hakeder.Halkımız duyarlı değil kurunun yanında yaşta yanıyor.

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Arkadaşlar böyle bir mağaza Türkiyede nasıl yağmalanacak ben anlamadım, orada çalışanlar uyumuyor ki. Mesela anayollar üzerindeki benzincilerde ufak çaplıda olsa böyle mağazalar olsa, ne faydalı olur değil mi?

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
çok güzel düşünmülmüş, karamsar düşünmeyip bizim burada da olmasını dileyelim :) belki çabayla o 10-12 yıl bi kaç yıla düşebilir daha abd de bile deneme aşamasıymış nede olsa :p

@tanerxc500
ya avrupa yakasında güzel bir yere de yapsalar ya bizim ne eksiğimiz var :D

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
bu çok güzel bişey ...önümüzdeki 20 sene içinde bizim ülkemize gelse 2 gün içinde bozulacagından camının kırılacagından tuşlarının basmayacagından hava hortumun koparılacagından eminim.....