jantlara fosfor uygulaması

discocox

Daimi Üye
Tepki
116
Merhabalar, jantlara fosfor uygulanmasıyla ilgili malzeme ve uygulama tekniği bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı rica ediyorum:rolleyes:

Scudo

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
jantlara bilmem ama lastiklere uygulanmış olanı var onu göstereyim, schwalbe marathon benim lastiklerim, inan abartı parlıyor. jantlara çekme ile ben biraz uğraştım ancak yıkarken vs çıkıyor malesef. yani sticker değilde boya gibi bi uygulama gerek sanki.(link)
(link)

discocox

Daimi Üye
Tepki
116
evet lastiklerde de çok hoş görünüyor, teampasha arkadaşım peki bu fosforlar lastiğinizin orjinalindemi vardı yoksa bi şekilde sizmi uyguladınız

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
lastiğin orjinali böyle, janta çekilen fosfor ancak disk olması durumunda işe yarayabilir bence. ginede yorumları merakla bekliyorum. bende citybike yapmak istiyorum çünkü (link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: discocox

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
teampasha bu senin bisikletteki lastikten istiyorum bn mert msnindeki sedonası olan

Mustafa Alatay

Aktif Üye
Tepki
40
Bisiklet
Specialized
@discocox

merhabalar ben kendi jantlarıma uygulamayı bizzat kendim yaptım. iki seçenek var eğer uğraşmak istemezseniz reklamcılara (şayet yazılı birşeyler istiyorsanız)bir yazı karakteri veriyorsunuz jantın ölçüsünü alıp istenilen ebatları bilidiriyorsunuz ona göre size reflektör bant kesip veriyor çemberi güzelce temizledikten sonra kendiniz tellerin arasına düzgün bir şekilde yapıştırıyorsunuz ve işlem tamam yada oto malzemecilerden reflektör bant alıp isterseniz şerit halinde yada parça parça zevkinizi konuşturuyorsunuz hepsi bu kolay gelsin

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
önce bir oto aksesuarcıya gidilir fosforlu serit alınır 7 metre felan gidiyor ama 8 metre alın sonrada eger cok para almıyorsa dama yaptırın ama illa kendim yapcam diosanız o baska :) jantınız v brake ise fren yanagının hemen alt kısmından yapıstırmaya baslıyoruz egerdisk ise istediginiz gibi yapın esnek bir bant oldugu için kat kat olmadan dönüyor döndüre döndüre yapııtırın sonrada hafif ısıtın cakmakla işlem tamam

yagmurda cıkar diye süphesi olan varsa ben bisikleti tanzikli su ile yıkatıyorum :) çok saglam bir bant cıkmıyor

ahmett.01

Daimi Üye
Tepki
76
tmm.bu hafta sonu denicem bunu.mesajı aynı anda yazmışız:Doyüzden sonradan görünüo sorum.önce ben sordum:D

• Beğen
Tepkiler: Mert Kabtan

Lostman

Daimi Üye
Tepki
82
Kardeş Çok Güzel Oldu Ben Yapmıştım Dama Şeklinde SArı SArı oda çok hoş duruyor buda baya güzel olmuş herkeze iyi pedallamalar...

• Beğen

ahmett.01

Daimi Üye
Tepki
76
kardeş bugün fosfor şerit aldım ve sölediin gibi yaptım süper oldu.walla saolasn:Dben pahalı bişe sanıordm.10metresi 2 lira:D

• Beğen