weyless xp fr kadro

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
sıfır kadar temız kadro hıc bır sorunu yoktur orta maşa 270mm mesafede çalısıyor.on dişli race face ust dıslerınden bır tanesı kırıldı ama hıc bır problemı yok garantı verıyorum.pedal 515 hıc bır sorunu yok cok rahat kullanabılrıınız.yanında fsa furs yatagı sııfr kaar temız ve kadro kelepcesi verılecektır.kelepce orjınal weyless a aittir.orta amortısor fıyatını arastırısanzı bu fıyat gayet ıyı oldugunu goreceksınız.kadro 18 inc tır.yanı fr de m olarak gecıyor.ben 1.72 boyundayım bana gayet iyi oluyor.1.70 ve ustu kısıler rahatlıkla kullanabılrıler

fiyat 850 ytl hersey dahil :) slm lar.

soracak olan arkadaslara bu kadroyu dh kadro alacagım için satıyorum.
yoksa satmak ıbı bır nıyetım yok.

resımler
kadro
(link)
arka kulak saglamlıgı gorun.
(link)
ön dişli ve petal
(link)
orta amortısor hıc bır problemı yoktur.
(link)

Scudo

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Merhaba.Tanıtımda bazı yanlışlıkalar var 270mm çalışan orta maşa gibi.Başlıkdan sadece kadro, içeriği okuyunca komple bisikleti satıyormuşsunuz gibi bi anlam çıkıyor.Satdığınız parçalar için daha detaylı bilgi verirmisiniz.Maşa dahilmi bu fiyata?Manitounun hangi modeli travel nedir? Shock uzunluğu nekadar kadro traveli nekadar?Kadro ağırlığı nekadar?Kadronun eklemleri rulmanlı sanırım.Hayırlı satışlar.

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
@Özgür

mrb sanırm senın anlayısın braz farklı.orta amortisor demısım on maşa deil.belki çalısma mesfaesı yanlıs olabılır.on dıslı pedal bunlarda satlık.oonlarıda belırmısım ve komple bısıklet oldugunuda yazmadım cunku deil.satılan mazemeler ııcn toplu fıyat vermısım.daha detaylı bılgı nasıl verım.birtek kadro agırlıgını bılmıyorum .bıldıgım kadarıyla en hafıfı fr lerden bırtanesi bu kadro.daha detayınıda bılmıyorum ama resımden gayet net bı sekılde belli.

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@latif kavak

Ben ukalalık yapmak veya satışı baltalamak için yazmadım yanlış anlıyorsun.Benim anlayışım değil senin tanıtımın farklı eksik ve yanlış.Kendi yazdığın şeyi okumuyormusun? Bilmiyorsan kadro 6'' 150mm travelle çalışıyor araştırdım.Arka amortisörün uzunluğunu (shock) ölçmek zor değil cetvelle iki bağlantı noktasına tutuyorsun:) Muhtemelen 190mm veya 210mm civarları bişeydir.Bunları ürünü satan kişinin belirtmesi lazım.Takdiri forum üyelerine bırakıyorum.

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
guncell....sadece on dıslı race face ve orta gobek ve pedal olarak satılmaktadır

dişli gobek pedal için fıyat 220 ytl

Fethi Aktunç

Forum Bağımlısı
Tepki
243
Bisiklet
Trek
@latif kavak

Yazdığın yazıya hiç mi bakmıyorsun ? Okumakta ve anlamakta zorluk çekiyorum.Eminim benim gibi düşünen birçok arkadaş vardır.Forum Cafe'de bunun ricası yapıldı.Lütfen biraz daha özen gösterelim yazılarımıza...;)

Gökhan Seda

Daimi Üye
Tepki
123
Bisiklet
Trek
Ben de kesinlikle katılıyorum, bu yazı insanı yanlış yönlendirir, arkadaşlara kızacağına anlatımını bi gözden geçirmeni tavsiye ederim, hatta mümkünse satacağın parçaları teker teker belirt ve fiyatlarını ona göre yaz, iyi satışlar