İstanbul Teknik Üniversitesi

Scudo

Antecurs

Forum Demirbaşı
Tepki
480
İsim
H.
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Salcano
Bi zamanlar buralar hep dutluktu.:islik::kötü::uyku:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Okulun aktif bir bisiklet kulübü var. Devamlı şehir içi / dışı tur organizasyonu yapıyorlar. Kulüp forması da bastırdılar.

İletişim facebook üzerinden oluyor, merak edenler için (link)

Antecurs

Forum Demirbaşı
Tepki
480
İsim
H.
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Salcano
@Özgür K. Gündüz bakmıştım ama farklı bir sayfaydı sanırım. En son mesaj 2011 tarihliydi. Bu farklı bir grup teşekkürler.

Üyelik yaptım. Formalarının tasarımı çok kötü yalnız:))) İnsan ITU'nün bordo/gri renklerini arıyor.

Kürşat Altunay

Aktif Üye
Tepki
77
Bisiklet
Dahon
Buralar güncellensin biraz.

Okulda son zamanlarım olsa da hala İTÜlüyüm. katlanır bisikletiyle gördüğünüz iri yarı adam var ya o işte benim.

Bu arada geçen gün önünden geçerken farkettim. Yemekhanenin yanına, basket sahalarının bitimine otoparka bitişik bir bisiklet atölyesi oluşturuluyormuş. Kiralama, tamir gibi hizmetler olacakmış. Tabelada gördüğüm kadarıyla da epey büyük bir bina olacak. Malum yerleşkeye bisiklet yolları da yapıldı. Karaca'yı pek sevmem yatırımlarını da beğenmiyorum ama bu bisiklete yönelmesi çok hoşuma gitti.

Bu arada seneler önce bu projeyi tartışmıştım ben arkadaşlarımla. Okulda kimlik kartlarıyla bisiklet kiralama sistemi getirmeyi düşünmüştüm. Hatta tamir atölyesine kadar ama para olmayınca devamını getiremedik tabi :)

Kürşat Altunay

Aktif Üye
Tepki
77
Bisiklet
Dahon
@Antecurs hafız 8 senedir okuyunca insan "bitse de kurtulsak" diyor ister istemez..

Demek istediğim "beni yerleşkede hala görebilirsiniz"

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.032
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link) dün Anadolu yakasında güzel bir antrenman yaptı.
Aktif bir şekilde antrenmanlar, geziler, yarışlara devam ediyor...

Dünden bir kare;

a.jpg

• Beğen
Tepkiler: ahmetibrahimözcan