AĞustos 2014 İzmİr-antalya turu

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
Merhaba arkadaşlar bayramdan sonra İzmir'den Antalya'ya tur yapmayı düşünüyorum.Tamamen kıyı şeridini takip etmeyi planlıyorum. Daha önce 150 km ve altı turlar yaptım. Hepsi de günübirlik turlardı. Bu ilk uzun turuma yalnız çıkmak istemedim. Bu güzergahı düşününen bana eşlik etmek isteyen arkadaşlar mesajınızı bekliyorum. Daha önce bu turu yapmış arkadaşların da güzergah önerilerini bekliyorum. Hayırlı ramazanlar.

Scudo
Tepki
9
Bisiklet
Carraro
Tarihi netleştirirsek ben eşlik etmek isterim. Ancak Ağustos 20'den sonra ancak çıkabilirim

nonsteril

Forum Demirbaşı
Tepki
786
Bisiklet
Tern
Öğretmen olduğum için 1 eylülde izmirde olmam gerekiyor. Ayrıntıları netleştirdikten sonra tarih konusunda size bilgi veririm.

Tepki
4
Bandirma-bodrum arasi tura cikiyorum 16 agustosta. 20 agustosta izmirde olmayi planliyorum. Tarih ve guzergah uyarsa katilmak isterim size.

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
24 temmuzda başlayıp 3 ağustosta bitecek şekilde bende antalya izmir yapacağım bir aksilik çıkmazsa.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

Tahsin Uslu hocamız şu anda İzmir - Antalya turu yapmakta. Dilerseniz takip edebilirsiniz. Rota fikirlerini de alabilirsiniz.

Tepki
1
Bisiklet
Look
hocam bende ağustosta boyle bir tur düşünüyordum, izmirin neresinden başlayıp antalyanın neresine kadar düşünüyorsunuz, kaç günlük bir tur düşünüyorsunuz