Max 500 f/p şehir bisikleti tavsiyesi

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Selamlar, ne zamandır bisiklet almak istiyorum siteyi baya bir dolaştım ettim fakat çoğu kişinin tartıştığı konuştuğu bisikletler 800 üstünde yani taş çatlasa 400'e 500e kadar güzel bisikletler yok mu şehir bisikleti olarak, teşekkür ediyorum şimdiden.

Scudo

Abdullah.R

Forum Demirbaşı
Tepki
958
İsim
Abdullah Ramazanoğlu
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba, bu konularda başlıklar açılmıştı, bazılarında da detaylı güzel bilgiler mevcuttu. Biraz daha arayıp o konuları bulabilirseniz iyi olur. Hatırladığım kadarıyla Salcano ve Ümit'in giriş seviyesi (bazıları alüminyum) güzel bisikletleri vardı 400-500 TL arası.

Ek: Ben buldum birini sizin için. :)
(link)

emre tuzcu

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bisan
bisan fitness serisine de bakabilirsiniz frenleri hariç fiyatına göre fena değil

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Yorumlar için teşekkür ederim, bütçemi biraz daha çıkarabiliyorum galiba ama yardımınıza çok ihtiyacım var.

Sedona 300'lerden Salcano city sportlardan ya da Carraro sportivelerden birini alacağım fakat;

1-)21 vites 24 vites çok fark eder mi?
2-)Kilitlenebilir maşa dediğimiz kilitlenince düz maşa kilit açılınca amortisörlü anlamında değil mi? O zaman kilitlenebilir çok gerekli mi? Düz alsak çok sıkıntı çeker miyiz? Ya da kilitlenemez direk amortisörlü alsak o daha mı kötü? son olarak maşadan ve gidondan kilitin farkı nedir? gidondan neden daha pahalı modellerde?
3-)Ve tabii ki meşhur soru fren ama sanırım V-frenin de yeterli olacağına karar verdim çünkü genelde şehirde kullanıcam ama hidrolik olursa da daha iyi olur tabi.

Dediğim gibi şehirde kullanacağım daha çok Avcılar'da ikamet ettiğim için sahil yokuşlarıyla da içli dışlı olacağım çok teşekkür ediyorum şimdiden.

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
@Mustafa Gürkanlı
merhaba, 24 vites amortisörsüz v fren bir bisiklet bak, kaliteli olmayan amortisorun pek faydası yok. 21 24 fark eder, gidondan kilitli şart değil biraz eğilip maşadan kilitlersin, kilit olmazsa yokuşta güç kaybın olur...

GT-N8005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Simdi amortisorsuz bak demissin yani duz masa ama en sonda da kilitli olsun guc kaybin olur demissin ben bi seyi karistiriyorum galiba:)