Ucuz Bisiklet Projesi: Cyclocross Penny Pinching

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Bir Cyclocross bisiklet almak için bir servet harcamak zorunda olduğunumuzu düşünüyorsunuz? Tekrar düşünün. Here’s an oldie but goodie worth posting for this year’s freshman class of cyclocrossers. Cyclocross Dergisi'nin "Ucuz Bisiklet" projesini başlatıyor aşağıdaki makale aslen Sayı 14 çıktı. Makalenin Bölüm 2 Bizim bütün erişim dijital abonelik üzerinden anında da mevcuttur Sayı 15, bulunmaktadır.

http://www.cxmagazine.com/wp-content/uploads/2011/12/cheapbike-issue-14-021-590x365.jpg

Bisiklet yarışı zengin kişilerin sporu olarak bir üne sahiptir. Herhangi bir yol, dağ veya cyclocross yarışında kullanıldığından görmek kolaydır. Gerçekten düşük bütçeli "ucuz" cyclocross bisiklet montajı ve yarış için çaba belgeleyen bir yazı serisi. Bu rehberde biz size "ucuz bisiklet" gösterceğiz.

Sadece bu derginin sayfaları aracılığıyla hızlı bir göz atın cyclocross ilgili uygub bütçeli para harcayarak birçok fırsat ortaya koyacaktır. Biz inanılmaz donanım seçenekleri ve bisiklet endüstrisinin dikkatini ve kaynaklara sahip psyched ediyoruz.

Eğer binmek yükseltmek ya da ilk cyclocross bisiklet satın almak için hazır olduğunuzda; kullanılmış bir bisiklette bilinmeyen riskleri önlemek istiyorum ama harcamak için çok yoksa , seçenekleri nelerdir ? En markaların giriş seviyesi bisikletleri yaklaşık 1.000 $ 'da başlayacaktır, yeni cyclocross yarışçılar için düşük güçte seçenek olacaktır. Ama daha az para için kendi marka yeni , ırk bisiklet monte edebilirsiniz ? Kendi kadro, maşa ve parça bileşenleri kısıtlı bir bütçeyle seçebilirsiniz ve hala bir yarış layık bisiklet yapabilirsiniz .

Böyle bir proje üzerinde alarak gerçekten sadece cyclocross özelliklerinde oluyor. Cyclocross yarışçılar tarihsel cobbled birlikte makinelerde yarıştı ve sadece 15 yıl önce seatstays üzerine lehimlenmiş konsol patronları ile dönüştürülmüş turne bisiklet veya yol çerçeveler yarışçılar görmek için nadir değildir .

Birkaç yıl önce , biz bu arada biz eğitmek ve ikinci el pazarına daldırma olmadan zor yarışlar için bir bisiklet çıkartmak istiyorum. Biz bir meydan okuma içine bu merakı döndü : yerel bisiklet mağazaları ( LBS ) altı ay sonra , eBay ve ekonomik bileşenleri ve çevrimiçi perakendeciler giderek burada görüldüğü gibi bizim bütçede yarış bisikleti yaratıldı.

Tüm 643,41 $

Nihai makine iyi çalışıyor, birçok giriş seviyesi bisiklet daha hafif ve birlikte-montaj koyarak oldu, bir bisiklet, parça parça, bütün bisikletçiler yaşamları boyunca bir kez denemelisiniz bir süreçtir.

Peki nasıl bir 600 $ bisiklet binmek nasıl? Nasıl o kadara olacak? Ucuz Bisiklet Sayı 15, üç farklı yarışçılar altında ilk baskınları var! Anında erişim için bir dijital abonelik almak veya bize bu getirmek istiyorsanız aşağıda bir yorum bırakın

https://i.hizliresim.com/xV9O3v.jpg

Ucuz Bisiklet Riskler :

Bu bir bisiklet yapılandırması için böyle bir yaklaşım alarak bazı noktalar içermelidir yeterli vurguladı olamaz . Birincisi, bir-kişinin testi olmadan iyi bir uyum ya da sürüş kalitesini sağlamak zor. Belki daha da önemlisi , bir fiyat - birinci yaklaşım her zaman yerel dükkan desteklemiyor . Eğer bir yarış öncesigün onlara güvenmek istiyorsak , bizim yerel mağazalar üzerinde 100 $ harcadı.

PArt 1 - 14. Sayı : (link)
PArt 2 - 15. Sayı : (link)

Kaynak : (link)

İngilizcem yetersiz olduüu için çeviriyi google amca daha çok yapıp ben daha çok düzenledim.

• Beğen
Tepkiler: Osman D.
Scudo

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
bende yol bisikleti aldım kesmedi uzun bir dönemde cyclocross toplamaya karar vermeye başladım yavaş yavaş caddebostan sahil yolundan çıktıktan sonra yol bisikleti çok zor oluyor yol almak(yol bisikleti kadrosunu hiçbirşeye değişmem) şöyle ilk önce bulabilirsem salcano cyc02 kadrosu bulup sora set takmak olacak yol biiskletinde nasıl olsa 105 sete geçicem bakalım şartlar ne gösterecek üniversite sınavları var seneye zor gözüküyor şimdilik inşallah sınavları atlatıp üniversite 1 gibi güzel bir cyclocross yapacağım :)

prokamikazae

Forum Bağımlısı
Tepki
493
İsim
Bio
Bisiklet
Carraro
boyle bir cyclocross toplansa performansi iyi olur mu?