dt swiss jant takımı 240s - xcr1-5 - revolutıon

Tepki
1
selamlar bisiklet severler,

jant setimi satıyorum çünkü crossmax slr almak istiyorum. sorunsuzdur. oldukça dayanıklıdır. ön ve arka göbekleri dt swiss efsane göbekleriden biri olan 240s oldukça hafiflerdir ve muazzam sesleri vardır. çemberi dt swissin xcr 1-5 tir ve telleri dt swissin revolution modelidir. bakımları ve akortları 3gün önce yapıldı. dorunu yoktur tak kullandır. disk fren uyumludur ve centerlock sistemlidir. tubeless uyumlu değildir ama tabiki kitle tubeless yapılabilir. her türlü sorunuzu ö.m. yoluyla veya 7/24 0535 595 35 91 nolu telefonda whats app veya arayarak kulaşabilirsiniz. ücret olarak 750 tl istiyorum. tabiki iyibi pazarlık payım vardır. qrlarda yanında verilecektir. istanbul içi elden teslim önceliklidir ve istanbul dışınada kargo ücreti satın alacak kişi tarafından karşılanacaktır.

saygılarımla
pamircan yetginer

(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Hüseyin ŞAHİN

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
Hüseyin ŞAHİN
Bisiklet
Scott
Pamircan kardeşim selamlar.. Bu jant setini azıcık araştırdım ve çemberleri beyaz olarak görünüyor ve göbekleride beyaz renkli XCR 1.5 olarak var.. Bu set toplamamı.?. çemberler boyandımı.?. gibi azıcık aydınlatırsan sevinirim :)

Ayrıca elimde çok düzgün Shimano MT15 siyah jant setim var.. Takas düşünürsen görüşelim..

Tepki
1
öncelikle mt 15 dediğin jant seti 300 liralık set bu jant setini sadece göbekleri 650tl kadar :)

ayrıca siz söyleyin sizce toplamamı bu jant seti yani araştırabiliryorsanız? ayrıca bilgi yanlışlığıda var 240s lerin sadece siyah rengi vardır.ilan 700 tlden pazarlıksız günceldir.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Pamircan kardes, öyle deme, bu göbekler arka ve ön olarak yaklasik 400euro ve beyaz olan renkleri de var. Yanlis bilgi verme senin cemberler o göbeklerle beraber satilmiyor arkadas dogru demis. Zaten onun dedigi jant setin de 240 var demiyor. Ama bir gercek var bu jantlar bu göbeklerle beraber fiyata cok cok ucuz. Kim ne derse desin. 240 göbekleri sadece set olara ztr cemeberlerle beraber var baska yok.

Arkadasin da bilgisine bu cemberle boynmamis sadece üzerindeki yapiskanin regi öyle ve beyazida var, yani iki renk de var. Cemberin kendi rengi beyaz.

Hüseyin ŞAHİN

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
Hüseyin ŞAHİN
Bisiklet
Scott
Pamircan kardeşim.. benim yazdığım soruları cevaplarken aklında ne vardı da bu kadar yanlış anlayıp bu kadar ters cevaplar yazdın :) yazdıklarımın hiç birinde ark niyet yok..

İngiltere ve amerikadaki özel toplama jant firmalarını incelersen görürsün ki XCR 1.5 çemberlerin sarı renklisi yok maalesef.. ya sendekinde sarı kaplama var yada forforlu çıkmaz kalemle boyanmış gibi görünüyor.. ayrıca fabrika çıkıştan 240S göbekli ve XCR 1.5 çemberli bir modelde yok zaten bunda kötü bir durumda yok.. göbeği 240S çemberi XCR 1.5 toplanmış olabilir ve buda gayet olası bir durum ;)

Son sorumu tekrar soruyorum.. sence takas demek illaki kafa kafaya demek mi.?. üstüne para verilerek veya alınarak takas olmuyor mu.?. yazacağın cevap şöyle olmalıydı bence.. üzerine şu kadar isterim şeklinde..

Tepki
1
hüseyin bey teşekkür ederim ama crossmax slr veya crosstrail istideğim için sadece bu iki jantı takaslık düşünüyorum. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM KIRDIYSAMDA ÖZÜR DİLERİM