Whistle 1160D 2014 Kadro

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Merhaba arkadaşlar, eski kadromda yaşadığım sorun ile kadrom "0" ı ile değiştirildi.

Gelen kadro 2014 kadrosu ve ağırlığı 1642 gram.

Resim çekmeyi beceremediğim için şimdilik bunları ekliyorum, ileride dağda kullanılmış pis çamurlu resimlerini'de ekleyeceğim. :)

Kadronun bana gelişi L kadro ;

Not: Whistle'nin Türkiye'ye gelişi 2012 yılında durdu. Ancak Accell bike 2014 kadroları ellerinde tutuyor. Onlara buradan sonsuz teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar son resimdeki bisiklet eski olanım, o çamurlukları sizce yeni olana takmalımıyım?

Arkada bagaj yukarıda demeyin ona yük koymuyorum görüntü :)

Scudo

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@Mehmet Levent

Dikkatli bakarsanız yeni kadro olduğu aşikardır :)

• Beğen
Tepkiler: Taner Eraslan

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
Artık bu ülkenin insanı güzel bisikletleri hakediyor. accell in politikası nasıl bilemiyorum ama istanbul kadıköydeki bayii facia.

• Beğen
Tepkiler: Sanberk E

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
2120 gramlık kadrodan sonra 1642 gramlık kadro kuş gibi gelmiştir :) Güle güle kullanın :)

• Beğen

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Hayırlı olsun,Whistle'ın kadroları genellikle ağır oluyordu bu hafiflemiş,tasarım zaten harika:D

• Beğen

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
Kadro yılı çok da önemli değil. Önemli olan sorun yaşadığınız ürünün kolay bir şekilde değiştirilmiş olması ve bu değişimin daha kaliteli bir ürünle gerçekleştirilmesi. İçinize sinene kadar takibini yapmışlar anlaşılan. Accell bisikleti tebrik etmek lazım. İyi günlerde kullanın...

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@mehmet Levent Teşekkür ederim :) Accell müşterisine çok önem veriyor. Hangi bayii merak ettim ismi?

@hasan Kılınç Uçuruyor beni zaten :) İlk elime aldığımda söktüğüm kadrodan hafif olduğunu anlamıştım. Hemen tarttım ve 1642 gramdı :) Teşekkür ederim

@Mert C. Tabikide sevindim :) İlk gönderdiğim hafta acaba soruları hep aklımdaydı. Ama hiç üzmediler 30 ağustosun araya girmesiyle 15 günde elime ulaştı tek sorunum buydu. Ancak başka bir arkadaşımızın kadrosu 1 haftada eline ulaştı. Kendilerine üretimi durmasına rağmen 2014 kadro vermelerine ve isteklerimi yerine getirdikleri için teşekkür ediyorum, hiçbir marka bunu yapmazdı.

@can akıncılar Önceki kadrodan hafif ve tekrar önceki kadrodan daha gösterişli :) Teşekkürler..

Halil bey, kadro 2014 yılı kadrosu, Mehmet bey espiri yapmış benimde iş yoğunluğu nedeniyle canım sıkkındı hemen tersledim, kendisindende özür diliyorum :)

Accell bisiklet ve genel müdürü Muhlis bey hiç üzmediler desem yeridir.

Muhlis bey ile gerek telefonla gerek facebook ile görüştüm.

Kendisine rica ettim L kadro vermelerini.

Hiç sorun etmediler eski bisikletimin bir üst modelini ve 2014 kadrosunu verdiler.

Kendilerine çok teşekkür ediyorum, bunu hiçbir marka yapmazdı.

Beyaz renk gidon boğazı, beyaz renk jant seti ve tekrardan beyaz gidon aramaktayım arkadaşlar. Duyurulur. :)

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@Berksan

Bence gidon boğazı ve gidon siyah kalsın. Beyaz olursa çok renk cümbüşü olur gibi geliyor.
Bu arada yeni kadrona binemedik ama yolda nasıl aktığını arkadan izledik :)

• Beğen

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
@mtkeskin

Gidonlar konusunda kararsızım, ancak ön maşayı kesinlikle değiştireceğim arızalandı :( Yarın binersin bisiklete ayıp ediyosun :) ama bundan sonra hep arkamda olacaksın :D

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@Berksan

Haberleşiriz. Yarın okula da çıkacağım. Bisikletle çıkasım var ama gözüm kesmiyor. :)

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@Berksan

Unuttum maalesef, yarın sorarım inşallah.

• Beğen