Bol fotoğraflı:13 Mayıs 2007 : Çevsad, Eskişehir - Musaözü bisiklet şenliği +mangal:)

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Duyurusunu (link) başlığı altında yaptığımız etkinlik tamamlandıııı. Çoook da güzel oldu. Katılan herkese tek tek teşekkürler. Katılmayanları diğer etkinliklere bekliyoruz.

Fotoğraflar ve yazı gecikti kusura bakmayın. İş, okul tempom birazcıcık yoğun anca fırsat buldum. Ben bendeki fotoğrafları ekleyeyim. Geldikçe diğerlerini de ekleriz.

Faaliyete başlamadan önce Semihle ben bi antrenman yapalım dedik, sabah 9:30'da Çevsad önünde buluşup yola koyulduk, Bozdağ vericiye araziden çıktık, inişte DH yapalım dedik tam olmadı ama neyse artık :D

İnişe geçmeden önce Muttalip ve Eskişehir manzarası ve Semih
(link)

İnişte rota biraz sorunlu oldu genelde yürümek zorunda kaldık. Bisikleti sürmek pek mümkün olmadı. Ufak bi mola anı.
(link)

Tam saat 11:30'da Çevsad önüne Semihle yetiştik. Herkes gelmeye başlamış.

Yer tabiki Çevsad karşısı muhtarlık yanı :)

(link)

(link)

Yola çıktık. Ya arkadaşlar ben de fotoğraf yok bundan sonrasını nasıl anlatayım :rolleyes:

Şöyle yapalım. Startı ben vermiş olayım. Fotolar geldikçe devam ederiz yaza yaza :)

Elimdeki güzel fotolardan biri de Musaözü'nden dönüş için yola çıkmadan önce. Hemen hemen tüm grup :

(link)

Çok daha güzel fotoğraflar gelecek. Geziye bir şekilde katılanları kısaca listeyeyim :

1 - Yasin Yücel (motoru ile malzeme taşıdığı ve bu kadar kişiyi doyurmak gibi büyük bir görevi başarı ile tamamladığı için çok teşekkürler)
2 - Tuğrul Bereket (motoru ile gezinin son anlarına yetişti musaözüne)
3 - Gökhan Duran
4 - ben eya
5 - Ceyhun Pekuz
6 - Semih Gürdal
7 - Serkan Selli
8 - Yasin İlgici
9 - Mustafa Yaz
10 - Ahmet Masatoğlu
11 - Onur Kula
12 - Murat Baykal
13 - Serhat Gezici (fotoğrafları istiyoruuuz :) )
14 - Serden Us
15 - Fatih Bilen
16 - Kadir
17 - Kadir'in babası Tahsin abi (Yarış bisikleti ile katıldı, biraz sorun yaşadı ama ekibin zihni sinir fikirleriyle sorunlar çözüldü. Daha şehirden yeni çıkmıştık ki arka artırıcının tekerleği ve mili düştü, mil kayıp, tekerlek güç bela bulundu. Ormanı koruyan demirli tellerden mil yapıldı, o bisiklet 50 km daha gitti, helal olsun ne diyim :) Aynı yerde ben de - sabah bozdağa çıkmanın faydaları - lastik patladı 5 tane diken çıkardım, iç lastik değiştirdim. )
18 - Ali Tunalı
19 - Onur Aydıner (gezilerimizin tek tekeri +teknik destek)
20 - Batuhan Şentürk
21 - Mert Kamacı
22 - Cüneyt Menekşe
23 - Cenap Dizman (Güzel fotoğraflar bekliyoruz kendisinden :) )
24 - Fevzeddin Kırmızı (son zaman mangal görevini devraldı sağolsun)
25 - Abdülkerim Kerpiç
26 - Sadullah Şeremet
27 - Tarık Can
28 - Salih Toktaş

Gezi öncesi kişi başı 5 ytl ile herkes doyar mı diye düşünürken söylemesi ayıp, 30 ekmek arası tavuk eti ve köfte, 12 tane 2,5 litrelik kola ( :D :D :D yaw o sudan ne kola çıktı be, yok mu bi foto ? ) ile herkes yeter artık diyene kadar doydu. Ömrümde o kadar kola içmedim yahu :D

Musaözünde kısa bir orman ve tırmanış turları da yaptık. Muhabbet gırlaydı zaten.

Akşam 19:00 civarı tekrar Çevsad'ın oradaydık. Toplam yol 68 km civarı. Bu kadar kalabalık yollarda biraz sorun ve tehlikeler yaşamadık değil ama önemli bişi olmadı çok şükür.

Gerçekten çok çok güzel bir etkinlik oldu. Dönüşte ip gibi dizilmiş 25 civarı bisikleti etrafımda görünce sanki Tour de France'da sandım kendimi :p :D Duyduğum mutluluğu anlatamam, çok hoştu :) :)

Şimdilik aklıma gelenler ve elimdeki fotoğraflar bu kadar. Bu sefer herkesten katkı bekliyorum yazıya. ;)

Tekrar katılan herkese teşekkürler. Çok güzel bir etkinliğe 28 kişi birlikte imza attık. Özellikle Çevsad'dan katılan ve mangal v.s. tüm organizasyonu gönüllü olarak yapan izci ve izci liderlerine selamlar

Bu arada fotoğrafların tam boyutlu olanlarını da ekliyeyim isteyenler olabilir :
(link) (link) (link) (link) (link)

• Beğen
Tepkiler: Onur Kula
Scudo

Ceyhun Pekuz

Daimi Üye
Tepki
127
Organizasyonda ve mangalda :)D) emeği geçen herkese teşekkürler.Güzel bir geziydi, genç arkadaşların performansına şaşırdım o_O

onurrr

Üye
Tepki
8
fotolar için cook sagol yolda sıkıntı cektigimiz anlarda cantalarından olmadık seyler bulunduran arkadaslara tesekkürler :D :D :D
O yarıs bisikleti o yaptıgımız telden bozma demirle nasıl gitti hayret ediyorum:eek: :eek: :eek:
Gerci babalı ogullu sorunlar peslerini bırakmadı oglunun sele borosu yamuldu:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
:vroam:
:vroam:
:vroam: insallah yeni bir organizasyonda beraber olucaz yine....

salih_26

Üye
Tepki
6
fotolar için tekrar saol efrahim abi bu organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkürler en kısa zamanda başka bi gezi istioruzz inşallah

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
güzel eğlenmişsiniz.:D

özellkile ekşın kısmı.

dh yapmaya çalışmışsınız ortam gayet güzel.elinize ve ayağınıza sağlık.devamını bekleriz.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
valla benim de çok hoşuma gitti bu gezi. herkese teşekkür ederim.

dakika 1-gol 1 problemi yaşayan ilk kişi benim sanıyorum. çevsad'ın önüne gelirken saat 11:00 civarı köprübaşında ön lastik patladı, çevsad'a kadar yürüyüp orada yama yaptım:) takım daha tam toplanmadan yetişti neyseki.
arka göbekten de sürekli çatır çutur sesler geliyordu ama o da tüm yolu idare etti. eve dönüp baktığımda bilyaları değiştirmek zorunda kaldım:)

fotoları bekliyorum ben de, tekrar teşekkürler. bir dahaki gezi de böyle güzel geçer umarım...

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Cenap ve Onur'un fotoğraflarından bir kaç tane daha fotoğraf ekliyorum.

Yola çıkmadan önce son kontroller. Yoklama Gökhan'a kaldı :)
(link)

Pazar günü olduğundan bize yeşillik ve gölgelik alan kalmamıştı pek. Mangal da hızlanınca yer değiştirmek de zor olacağından burada doyurduk karnımızı :
(link)

Kolaları soğuk dursun diye suya bırakmış arkadaşlar. Biz kola adedinden haberimiz yoktu. Sudan kola çıktıkça geyik artmaya başladı.
(link)

Sanırım bunlar son kolalardı. 10. 11. ve 12. kolalar :D
(link)

Yola çıkmadan önce:
(link)

Dönüş yolu musaözü - kızılinler arası :
(link)

(link)

İşte dönüşte Cenap bu güzel anı kaçırdı, önden çıkarak :)
(link)

(link)

(link)

Fotoğraf çekindikten sonra tam yola çıkmıştık ki racingin lastik patladı. Operasyon anı :
(link)

Serhat'taki fotoğraflar kaldı sanırım sadece. Onları da alınca seçer yayınlarım inşallah ;)

Yahu fotoğraflara baktıkça tekrar gidesim geliyor.

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Mangalcı başı usta Yasin Yücel. Allah razı olsun. Bu kadar adamı doyurdu, herkes memnun ;)
(link)

Onur'dan bir doğa manzarası. Her yer yemyeşil, çok güzeldi.
(link)

Dayanamayıp yeşilin içine salıyor arkadaşlar kendilerini :D
(link)

Fotoğraf çekiminden sonra tren yolunu geçerken:
(link)

Tur sonu Çevsad seminer odasında biraz dinleniyor birkaç arkadaş.
(link)

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
Selam,
Güzel bir gezi + kalabalık + lezzetli mangal yapmışsınız.
Fazla söze gerek yok, hepinizi tebrik ediyorum.

eYa : Efrahim Yasin Aktaş paylaşım için teşekkürler...

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

devamı da var........

• Beğen
Tepkiler: eYa

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@SeRHaT_

Racing'in artırıcıyı telle onarma anı :) Onurrrs ;)

@SeRHaT_

Dış lastikten bozdağ'ın dikenlerini çıkarmaya uğraşırken :
Yasin İlgici kardeşimiz okul çantasını yanında getirmiş, içinden ölçü aleti kablosu çıktı. Çok işimize yaradı :D İlginç bir görüntü olmuş. Tekerin direncini ölçmüyoz yani :D :p

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
aslında fotoğraflara birkaç yorum yazmak isterdim ama, ancak yüklemeye fırsat bulabildim:( . bu eğlenceli gezide emeği geçen tüm arkaşlara teşekkür ederim. devamını bekliyorum....

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Merhaba arkadaşlar.
Bu ne, ne kadar güzel fotoğraflar böyle, bak bak sonu gelmedi. O kalabalık topluluk ne öyle , süper bir etkinlik yapmışsınız. :eek:
Muhteşem manzaralar , doğa, orman, yeşillikler içinde. Tabi mangalı da unutmamak lazım. Bak işte gene karnım açıktı.:eek:

Paylaşım için çok teşekkür ediyorum.;)

Hoşçakalın

Sevgi ve selamlarımla.

batu26

Üye
Tepki
1
cok gusel bır gezı olmus efraım abı ve gezıyı duzenleyen herkeze cok tessekkur ederız ama bırdahakı gezıye gelmeyı cok ısterım eger ızın werrısenız ayrıca cewsad kulubunden lısans cıkartmak ıstıyorum sadece antremanlara gelmek ıcın ??????????

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
Çok kalabalık ve eğlenceli bir gezi yapmışsınız.
Teşekkürler.
Sizlerden daha çok organizasyonlar çıkacak gibi görünüyor.
Hepinizin ayağına sağlık.
Esen kalın.

kaflik

Üye
Tepki
1
çok mükemmel bir gezi olmuş arkadaşlar tebrikler ve başarılarınızın devamını dileriz tüm forum ailesi olarak tbr ler