Tolga Beyenir" kardeşimiz İznik - Eskişehir turu dönüşünde hayatını kaybetti...

i. gürle

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Kron
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151793190148259&set=gm.516871318378921&type=1&theater

Tolga Beyenir bayram turu için gittiği turda İznik’ten dönerken vefat etti. İnegöl - Ankara yolu 7.km sinde 5 kişilik grupta tamamen emniyet şeridinde ilerlerlerken ve bisikletinde arka far olmasına rağmen, üstelik tamamen aydınlatılmış bir yolda arkadan gelen araç çok yüksek hızla Tolga Beyenir’ e çarptı sonrasında kendi şeridine girip aynı yüksek hızıyla hiç durmadan yoluna devam etti, kazadan 3 kişinin Etkilendiği Bildirildi Tolga Beyenir ’in olay yerinde hayatını kaybetti gelen haberler arasında

TOLGA’NIN CENAZE NAMAZI BUGÜN İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ESKİŞEHİR MAMURE CAMİNDE GERÇEKLEŞİCEKTİR

Yakınklarına başsağlığı kendisine Allah tan rahmet diliyoruz mekanı cennet olsun

Scudo

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
Allah rahmet eylesin , çok üzüldüm gerçekten :(

Engin ATAL

Forum Bağımlısı
Tepki
364
Bisiklet
Trek
Haberde arkasına bile bakmadan kaçtı diyor .. Bende geceleri antremana çıkıyorum ve yolun en sağından gitmeme rağmen korkarak gidiyorum , içimden o kadar ağır sözler geçiyor ki forumda döksem eminim ki ceza alırım. Ama tek duam o hayvanın bir an önce yakalanıp hak ettiği cezayı almasıdır.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Allah rahmet eylesin, allah yakinlarina sabir versin.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@Engin ATAL

O hayvana forum da ne söylersen söyle hatda söylemeye kelime kalmayinca yabanci kelimeleri kullan, eminim ki ceza yerine madalya alisrsin. Öyleleri hak ediyor o laflari...

Hâkî.

Hâkî
Tepki
374
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Allah rahmet eylesin.

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun. Ailesinin basi sagolsun..

Turkiye'de bisiklet surmek, azrail ile dans etmek demek arkadaslar.. her an bizlerde bu sonla karsi karsiya kalabiliriz... bu dikkatsiz, vicdansizlar yuzunden bu sporun tadini cikaramiyoruz. hep boyle kara haberler geliyor...

Alperen ERTEN

Forum Bağımlısı
Tepki
255
Bisiklet
Geotech
Adamın kafa iyidir ki anlamamistir belki çekmiştir otu ohh . sonra olanlar bizimkilere oluyor geçmiş olsun zor durum

The Ertuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Allah rahmet eylesin, o sürücününde Allah belasını versin. (tabi ne kadar sürücü olduğu da meçhul). Böylelerinin ağzına o egzozun soğuk tarafını sokacaksın ki sıcak tarafından tutup çıkaramasın.

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
bu kadar rezalet olmaz ya yazıklar olsun nedır bu boyle allah ailesıne sabırlar versın

• Beğen
Tepkiler: derya çetin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Allah rahmet eylesin, yakınlarının başı sağolsun...katil sürücü ise umarım yakalanır. mobeseler daha etkin kullanılmalı. kameraların varlığı trafiği disiplin altına sokar

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
çok üzücü bi haber bu.. Allah rahmet eylesin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Allah rahmet eylesin. Kelle koltukta bisiklet sürüyoruz. Allah kimseye kaza bela vermesin.

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hayatım tehlikelerle dolu geçti gençliğim,askerliğim,memuriyetim onlarca operasyon ifa ettim hayatım pamuk ipliğinde bağlı idi hayatım mücadele ile geçti hep Allaha tevekkül ettim gelen Allahtan dedim ona sığındım vatan için canım,kanım,terim feda olsun dedim ( bu gün aynı şeyleri düşünmüyorum ) ama böyle Tolga kardeşimizin ki gibi bir ölüm hep beni korkuttu ölümden değil korkakmam böyle pisi pisine bir hayvanın elinden yolun emniyet şeritinde gelen bir ölüm korkuttu ....Caydırı cezalar verilmediği sürece korkarım ki bu ölümler ne ilk ne de son olacak... Böyle bir hayvana cinayet şuçundan hüküm verilmediği sürecede bu gün yarın bende dahil olmak üzere bisiklet sever dostlarım tedirgin pedallayacaklar yolları ....Cenabı hak gani gani rahmet eylesin Tolga kardeşimize.....