11 Mayıs Belgrad Bisiklet Turu 16 KM

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
http://www.womenist.net/site_media/image_uploads/3d47c05fc1f230f5595b3e3e276b9a5c6_aaeae6e4ee669caf4b24559773842f3a_2.jpg

Merhaba Arkadaşlar 11 Mayıs 2013 sabahı Belgrad Ormanı koşu Parkurunda sabah 10:00'da başlayacağız katılmak isteyen arkadaşlar aşağıya iletişim ve parkur hakkında bilgileri yazıyorum.
Erdem Çelebi
Facebook: (link)
Gsm: 0507 959 86 97
Hava Durumu 22 Derece güneşli olarak tahmin ediliyor

İstanbul’un vazgeçilmez mesire yerlerinden olan bu orman hafta sonu bisiklet kaçamakları için de ideal. Bir ucu İstanbul Boğazı’na, diğer ucu Karadeniz’e dayanan ormanlar doğayla iç içe olma olanağı da sağlıyor. Uzun ağaçların, yeşilliklerin ve çiçeklerin arasında grup halinde bisiklete binmek için de uygun. Yaklaşık 16 kilometre yol gidilebiliyor.
*
http://www.firatpen.com.tr/UserFiles/Image/kss/Belgrad-Ormani-Kosu-Parkuru/Belgradormani11b.jpg
*
http://www.firatpen.com.tr/UserFiles/Image/kss/Belgrad-Ormani-Kosu-Parkuru/Belgradormani9b.jpg

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
geçen hafta pazar günü oradaydım. Gerçekten hoş bir yer. Girişte bisiklet içinde ücret alıyorlar. Ama biz grup halinde gittiğimiz için hadi bu seferlik almayalım denişlerdi :) ücrette 2.5TL bilginize. Eğer c.tesi çalışmaz isem katılmak isterim tekrar.

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
@Ceyhun BAYDOĞAN

iletişim bilgilerimi yazdım katılmak isterseniz beklerim şimdilik 3 arkadaşız 2 araba gideceğiz, 2,5 TL çok bir şey değil yine almayabilirler kendi inisiyatiflerinde sonuçta :)

İlyas Demirtaş

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Merida
Bu çok güzel bir haber. Cumartesi günü orada olacağim.
Ben sarıyerde oturuyorum daha çok yeni taşındım buraya, belgrad'a hiç gitmedim daha önce ama bir şekilde bulurum sorun yok. :)
sadece şunu merak ediyorum. Buluşma nerede olacak ?
Belgrada girmedenmi ayrıca neresinde buluşacağız.

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
Asfalt yol kadar konforlu değil ama parkur özel yapıldığını biliyorum çok problem olacağını sanmıyorum ama Ceyhun BAYDOĞAN'dan fikir'e danışabilirsin konuya 2. mesaj atan üye

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
@İlyas Demirtaş

biz 3 arkadaş 4.levent'te buluşacağız 2 araba ile saat 10 gibi parkur girişinde buluşacağız isterseniz Belgrad parkurunda giriş kapısında topluca buluşabiliriz, bende 15 yıl aradan sonra ilk defa gideceğim Belgrad'a gidip pişman olan henüz duymadım.

Belgrad ormanındaki parkur'u bir çok sitede ve arkadaşlarımdan tavsiyesi ile gideceğiz

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
@Fatih.Ozturk

Cumartesi sabah 10:00 gibi Belgrad Ormanı Parkur girişinde topluca buluşuruz o zaman :)

İlyas Demirtaş

Aktif Üye
Tepki
43
Bisiklet
Merida
Parkur girişi ile belgrad girişi aynı yer değilmi ? kafam karıştı şimdi :)

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
@İlyas Demirtaş

kısa bir adres tarifi paylaşayım bende çok uzun zaman oldu gitmeyeli yanlışım varsa giden bir arkadaş düzeltebilir

Yeniköy'den Sarıyer'e giderken Hacı Osman yokuşunu geçtikten sonra Çayırbaşı'ndaki benzin istasyonunun yanındaki yoldan giriyorsunuz. Girdiğiniz yol sizi yine Bahçeköy'e çıkaracaktır. Kemerlerin Altından geçip sağa döneceksiniz. Orman Fakültesi bitimde çatallaşan yoldan düz devam edeceksin. Biraz ilerinizde ormanın girişi.

http://www.mtbtr.com/uploads/355Z1.GIF

Maslak'tan Sarıyer'e doğru devam ediyorsunuz. Orman Bölge Müdürlüğü'nü Geçtikten sonra ilk ışıklardan sola döneceksiniz. Yol ayrımında Kilyos tabelası vardır. Yol sizi Bahçeköy'e getirecektir. Bahçeköy'e geldiğinizi su kemerlerinden anlarsınız. Ağaçlıklı yoldan devam edip Orman Fakültesi bitimde çatallaşan yoldan düz devam edeceksin. Biraz ilerinizde ormanın girişi.

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
@İlyas Demirtaş

banada lazımdı 15 yıldan sonra ilk defa gideceğim Belgrad'a

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
@Can Özalp

Cuma akşamından tekrardan haberleşiriz iletişim bilgilerim konuyu açarken yazmıştım, hava tahminleri doğru çıkarsa güzel bir gün olacak

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
@mustafa kurce

Bu hafta cumartesi günü belgrad ormanı bisiklet parkur girişinde buluşacağız saat 10:00 gibi katılırsanız bekleriz

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
O pembe yol koşu parkuru değil mi? Oraya bisiklet girişi yasak diye biliyorum...

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
@KaanG

evet orası yayalar koşucular için bisiklet için bu şekilde biraz daha

http://www.firatpen.com.tr/UserFiles/Image/kss/Belgrad-Ormani-Kosu-Parkuru/Belgradormani11b.jpg

HikmetYılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
877
Bisiklet
KTM
İlginç. Geçen yaz bisiklet aldığımdan beri ormana belki 30 kere gitmişimdir, bir "bisiklet parkuru" olduğunu yeni öğreniyorum :) Ben direk orman içi yollara dalıyorum, fotoğrafını koyduğunuz yer gibi bir yerden geçmedim :). Bu parkurun girişi tam olarak nerededir acaba? Bir daha gittiğimde bir deneyeyim...