Yeni bisikletim Merida Crossway 40 V

orhan bural

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Cannondale
Hayırlı olsun, Allah kazadan nazardan korusun...

Scudo

atakan t.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Merida
ben de bugün bu bisikleti aldım öğlen istanbul bisiklet bike &outdoor'un fenerbahçe'deki şubesinden aldım. mağazaya gitmeden önce biraz araştırmıştım ve bu bisikleti düşünüyordum küçük bir test sürüşü yapmama da izin verdiler sonra kesin kararımı da verdim fiyat konusunda da yardımcı oldular peşin verince bir miktar indirim yaptılar ardından bisikletin son ayarlarını yaptılar ve gerektiğinde tekerlekleri nasıl sökeceğimi de öğrettiler ayrıca almam gereken diğer aksesuarlar ve güvenlik ekipmanları konusunda da bilgi aldım onları da zamanla almayı düşünüyorum şu anda geçen sene aldığım bir kaskım var onu kullanıyorum bana bir tane de zil hediye ettiler ve bisikletimi alıp mağazadan ayrıldım. mağaza hakkındaki yorumları da okumuştum herkes çalışanların oldukça yardımsever olduğunu belirtmişti bunu bir de ben tecrübe etmiş oldum.
eve geldikten sonra hemen ilk sürüşümü yaptım küçükken bahçede bindiklerimi saymassak yollarda bisiklet sürmeye geçen yılın bu zamanlarında depodaki bisikletimle başlamıştım ve 6 aydır sürmüyor olmama rağmen bisiklet beni neredeyse hiç zorlamadı yaklaşık 15 km'lik bir test sürüşünde birkaç rampa çıktım ama genelde çok hafif eğimli cadde ve sokaklardan gittim. sadece bir yokuşun sonunda biraz zorlandım (ataşehir'de mozaik çarşı yönünden migros'un olduğu göbeğe çıkan rampanın sonlarında ) sanırım o da ilk binişimden olsa gerek. umarım zamanla alışırım ve kondisyonum da artar. şimdilik bir sorunla karşılaşmadım umarım karşılaşmam da. şehir içi turları ve gezileri sabırsızlıkla bekliyorum